Banko kortelės vaikams

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Banko kortelės vaikams

Vaikus pradėti pratinti prie pinigų reikia jau nuo pat mažens. Vieni tėvai tam duoda kišenpinigių grynaisiais pinigais, kiti atidaro banko sąskaitą ir suteikia galimybę vaikui naudotis mokėjimo kortele. Tačiau nepatariama pamokas apie pinigus pradėti būtent nuo antrojo etapo.  Reikia, kad vaikas suprastų, kas tai yra tikri pinigai, kaip jie išleidžiami ir pan. Todėl, visų pirma, vaikas turi susipažinti su tikrais pinigais, ir kai jau matote, kad jam sekasi su jais tvarkytis, galite atidaryti sąskaitą jo vardu ir leisti jam naudotis mokėjimo kortele. Į vaiko sąskaitą rekomenduojama kas mėnesį pervesti tam tikrą pinigų sumą (pavyzdžiui, 100 litų) ir įspėti vaiką, kad šie pinigai skirti būtent tam (mėnesio) laikotarpiui.

Paprastai, daugelyje bankų, mokėjimo kortelės vaikams suteikiamos nuo 7 – 8 metų amžiaus. Tačiau tam yra reikalingas tėvų sutikimas. Tai padaryti galima atvykus į artimiausią savo banko padalinį su savo nepilnamečiu vaiku. Mokėjimo kortelei tėvai pasirenka pinigų atsiskaitymo ir išgryninimo limitus. Vaikui reikia nustatyti pinigų limitą, patariama per dieną leisti 20 litų išsigryninti bankomate ir 20 litų atsiskaitymui už prekes ir paslaugas.

Tėvams neužtenka savo vaikams suteikti galimybę atsiskaitinėti „virtualiais“ pinigais, jie privalo visada mokyti vaikus protingai elgtis su pinigais. Tam reikalingos anksčiau minėtos ribos (kaip jau minėjome rekomenduojama per dieną maksimaliai leisti išsigryninti ir atsiskaityti po 20 litų). Be viso to, reikia vaiką mokyti, kad jis suprastų, kaip uždirbami pinigai.

Vaikams atsiskaityti mokėjimo kortele yra žymiai saugiau, nei grynaisiais pinigais. Atsiskaitymo kortele saugumas pasireiškia vaikui išvykus su klase į ekskursiją, vasaros stovyklos metu ir kitur, kur tenka būti be tėvų priežiūros, kadangi vaikui nereikia įduoti didelių grynųjų pinigų sumų.

Be minėtų privalumų, reikia paminėti ir mokėjimo kortelės mažamečiams trūkumus. Minusai yra tie, kad vaikas gali pamesti mokėjimo kortelę, gali kam nors pasakyti kortelės kodą, ar nešiotis jį užsirašęs žinomoje vietoje. Na, bet kuriuo atveju, Jūs būsite nustatę nedidelį dienos limitą (pavyzdžiui, 20 litų) ir nuostoliai nebus dideli. Tačiau net jei ir žinote, kad padariniai nedideli, mokykite savo vaiką saugoti tiek pačią kortelę, tiek PIN kodą, paaiškinkite, kad jo negalima niekam sakyti. Dalykai, kurių išmokysite vaiką vaikystėje, jam bus naudingi vėliau.

Pradėkite vaikus ruošti finansiniam gyvenimui jau nuo pat mažens, tegul geriau jie daro dideles klaidas su mažais pinigais, negu mažas klaidas su didelėmis sumomis. 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.