Mastercard kortelė

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Mastercard kortelė

Nors į Lietuvą ji „atkeliavo“ dar visai neseniai, tačiau jau spėjo įsitvirtinti ir tapti daugelio ko ne mėgstamiausia atsiskaitymo kortele. Tai tarptautinė mokėjimo kortelė, kurią galima gauti bet kuriame Lietuvos banke. Su ja galima pirkti prekes ir atsisaityti už paslaugas visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse, taip pat pirkti prekes ir paslaugas internete. Tai neabejotinai labai patogu, kadangi nereikia daug įvairių kortelių, užtenka turėti vieną – Mastercard.

Kokios Mastercard kortelės galimybės? Su šia kortele galima išsimti grynuosius pinigus Lietuvoje ir užsienio valstybių bankomatuose ir nemokamai juos įnešti. Atlikti įvairios paskirties mokėjimus savo banke ar namuose, naudojantis elektronine bankininkyste. Ir kaip jau minėta anksčiau su ja galima asiskaityti Lietuvoje, užsienyje ir internete.

Kaip apsaugota Mastercard kortelė? Kiekviena Mastercard kortelė yra apsaugota lustu (lustas yra mikroprocesorius, kuriame talpinama daug reikalingos informacijos) ir PIN kodo (tai dažniausiai keturių skaitmenų kodas, kurį reikia suvesti perkant prekes, atskaitant už paslaugas ar norint išsiimti grynųjų pinigų iš bankomato ar tiesiog norint sužinoti savo pinigų likutį). Tuo tarpu perkant internetu galima naudoti apsaugos kodą „SecureCode“. Tai reikia padaryti savo banke.

Pagrindiniai kortelės duomenys. Mastercard kortelė išduodama 3 metams t.y. 36 mėnesiams. Visoje Lietuvoje ji išduodama nemokamai. Per mėnesį nemokamai galima išsigryninti 2 tūkstančius litų, jeigu suma viršijima, mokamos palūkanos, kurių dydis vidutiniškai siekia 0,3 – 0,6% nuo viršytos sumos. Mėnesinis šios kortelės mokestis yra 2 litai (per metus viso 24 litai).

Kaip gauti Mastercard kortelę? Norint įsigyti Mastercard kortelę reikia atvykti į savo banką ir užpildyti prašymą, skirtą kortelei gauti. Paprasčiau tai galima padaryti internete, tokiu atveju nereikia niekur vykti.  Tuomet Jums bus pranešta, kada galėsite atvykti į banką ir atsiimti savo naująją kortelę. Jeigu neturite laiko jos atsiimti galite užsisakyti pristatymą paštu.

Kokios yra Mastercard kortelių rūšys? Jų yra keturios. STANDARD MASTERCARD  kortelė suteikia  padidintą perkamąją galią bei galimybę atsiskaityti visame pasaulyje. Šią kortelę galima naudoti pagrindiniams pirkiniams bei  kontroliuoti savo išlaidas. Šios rūšies kortele galima atsiskaityti ten, kur nepriimami grynieji pinigai (viešbučiuose, internetinėse parduotuvėse) bei padengti nenumatytas išlaidas. GOLD MASTERCARD kortelė suteikia padidintą perkamąją galią, galimybę atsiskaityti visame pasaulyje ir gauti papildomą naudą. PLATINUM MASTERCARD yra skirta išskirtiniams kortelių turėtojams, kurie ieško galimybės atsiskaityti visame pasaulyje, aukštos kokybės paslaugų ir ypatingų privilegijų. WORLD ELITE MASTERCARD kortelė skirta išskirtiniams klientams. Ji suteikia galimybę naudotis ja bet kuriuo paros metu – ir dieną, ir naktį, ir nesvarbu kurioje pasaulio vietoje būtumėte.

Mastercard kortelė labai išpopuliarėjo dėl galimybės atsiskaityti internetu už prekes ir paslaugas ir kitose užsienio valstybėse. Daugelis turinčių Paypal (elektroninio apmokėjimo sąskaita) naudojasi būtent Mastercard mokėjimo kortele dėl paprasto naudojimosi ir atsiskaitymo.

 

 

 


Naujiausi straipsniai

Investiciniai fondai

Investiciniai fondai

Investiciniai fondai tai daug investuotojų pinigai, kurie yra sunešti į vieną „katilą“. Šie pinigai yra kartu investuojami į kokias nors finansines priemones  (tai gali būti akcijos, obligacijos ir pan.). Tai pats populiariausias investavimo būdas, sudaro didžiausią investavimo rinkos dalį (virš 50 proc. viso pasaulio finansinio turto). Lietuvoje investiciniai fondai dažnai vadinami kolektyviniais investavimo subjektais.

Saugus būstas

Saugus būstas

Ne paslaptis, kad kiekvienas metais įvairios gamtos stichijos pridaro daug žalos mūsų šalies gyventojams. Neretai yra nuplėšiami gyvenamųjų ar ūkinių pastatų stogai, išplaunami pamatai, užvirtę medžiai taip pat palieka nemažų nuostolių, todėl pastebima, kad daugėja žmonių norinčių savo būstą apsidrausti draudimo kompanijose. Dauguma jų suteikia galimybę apdrausti butą, pastatytą ar statomą namą bei sodybą.

Akcijos

Akcijos

Akcijos apibrėžiamos kaip nuosavybės vertybiniai popieriai. Pagal riziką jos yra priskiriamos pačioms rizikingiausioms investavimo priemonėms, tačiau investuojant į jas, per ilgą investavimo laikotarpį (apie 30 metų) galima tikėtis didžiausio pelno. Kai asmuo įsigyja kokios nors įmonės akcijų, jis tampa vienu iš tos įmonės dalininkų (bendrasavininkų). Kiekvienas dalininkas pretenduoja gauti dividendus (įmonės pelno dalį), be jų investuotojams aktualus ir pelno augimas.

Gyvenimo aprašymo pavyzdys

 

Visiems, ieškantiems darbo, reikia parašyti savo gyvenimo aprašymą (CV) tam, kad darbdavys galėtų matyti visą to žmogaus biografiją ir žinoti, ar tas žmogus yra tinkamas į siūlomą darbo poziciją ar ne. Todėl kiekvienas kandidatas turi stengtis parašyti kuo geresnį CV, atitinkantį būtent tą darbą į kurį pretenduoja, darbo skelbime ir CV turi atitikti raktiniai žodžiai. Jeigu skubiai ieškote darbo ir siunčiate CV į įvairias įmones, nedarykite klaidos siųsdami identišką CV, Jūs turite kiekvieną iš jų pakeisti pagal tos įmonės darbo specifiką.

Investavimo rizika

Investavimo rizika

Investuoti galima į įvairias turto kategorijas (akcijas, obligacijas, grynieji pinigai (bankų indėliai) nekilnojamas turtas, žaliavos, auksas). Kiekviena turto kategorija yra labai savita, pasižyminti tam tikru rizikingumu ir pelnu. Investuojant galioja taisyklė: kuo prisiimama didesnė rizika, tuo galimas didesnis pelnas (per ilgą laikotarpį). Taigi, tie, kurie siekia didesnės investicijų grąžos turi nebijoti investuoti į daugiau rizikos reikalaujančias turto klases. Iš paminėtų turto kategorijų saugiausia investicija – grynieji pinigai.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!