Mastercard kortelė

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Mastercard kortelė

Nors į Lietuvą ji „atkeliavo“ dar visai neseniai, tačiau jau spėjo įsitvirtinti ir tapti daugelio ko ne mėgstamiausia atsiskaitymo kortele. Tai tarptautinė mokėjimo kortelė, kurią galima gauti bet kuriame Lietuvos banke. Su ja galima pirkti prekes ir atsisaityti už paslaugas visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse, taip pat pirkti prekes ir paslaugas internete. Tai neabejotinai labai patogu, kadangi nereikia daug įvairių kortelių, užtenka turėti vieną – Mastercard.

Kokios Mastercard kortelės galimybės? Su šia kortele galima išsimti grynuosius pinigus Lietuvoje ir užsienio valstybių bankomatuose ir nemokamai juos įnešti. Atlikti įvairios paskirties mokėjimus savo banke ar namuose, naudojantis elektronine bankininkyste. Ir kaip jau minėta anksčiau su ja galima asiskaityti Lietuvoje, užsienyje ir internete.

Kaip apsaugota Mastercard kortelė? Kiekviena Mastercard kortelė yra apsaugota lustu (lustas yra mikroprocesorius, kuriame talpinama daug reikalingos informacijos) ir PIN kodo (tai dažniausiai keturių skaitmenų kodas, kurį reikia suvesti perkant prekes, atskaitant už paslaugas ar norint išsiimti grynųjų pinigų iš bankomato ar tiesiog norint sužinoti savo pinigų likutį). Tuo tarpu perkant internetu galima naudoti apsaugos kodą „SecureCode“. Tai reikia padaryti savo banke.

Pagrindiniai kortelės duomenys. Mastercard kortelė išduodama 3 metams t.y. 36 mėnesiams. Visoje Lietuvoje ji išduodama nemokamai. Per mėnesį nemokamai galima išsigryninti 2 tūkstančius litų, jeigu suma viršijima, mokamos palūkanos, kurių dydis vidutiniškai siekia 0,3 – 0,6% nuo viršytos sumos. Mėnesinis šios kortelės mokestis yra 2 litai (per metus viso 24 litai).

Kaip gauti Mastercard kortelę? Norint įsigyti Mastercard kortelę reikia atvykti į savo banką ir užpildyti prašymą, skirtą kortelei gauti. Paprasčiau tai galima padaryti internete, tokiu atveju nereikia niekur vykti.  Tuomet Jums bus pranešta, kada galėsite atvykti į banką ir atsiimti savo naująją kortelę. Jeigu neturite laiko jos atsiimti galite užsisakyti pristatymą paštu.

Kokios yra Mastercard kortelių rūšys? Jų yra keturios. STANDARD MASTERCARD  kortelė suteikia  padidintą perkamąją galią bei galimybę atsiskaityti visame pasaulyje. Šią kortelę galima naudoti pagrindiniams pirkiniams bei  kontroliuoti savo išlaidas. Šios rūšies kortele galima atsiskaityti ten, kur nepriimami grynieji pinigai (viešbučiuose, internetinėse parduotuvėse) bei padengti nenumatytas išlaidas. GOLD MASTERCARD kortelė suteikia padidintą perkamąją galią, galimybę atsiskaityti visame pasaulyje ir gauti papildomą naudą. PLATINUM MASTERCARD yra skirta išskirtiniams kortelių turėtojams, kurie ieško galimybės atsiskaityti visame pasaulyje, aukštos kokybės paslaugų ir ypatingų privilegijų. WORLD ELITE MASTERCARD kortelė skirta išskirtiniams klientams. Ji suteikia galimybę naudotis ja bet kuriuo paros metu – ir dieną, ir naktį, ir nesvarbu kurioje pasaulio vietoje būtumėte.

Mastercard kortelė labai išpopuliarėjo dėl galimybės atsiskaityti internetu už prekes ir paslaugas ir kitose užsienio valstybėse. Daugelis turinčių Paypal (elektroninio apmokėjimo sąskaita) naudojasi būtent Mastercard mokėjimo kortele dėl paprasto naudojimosi ir atsiskaitymo.

 

 

 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.