Dideli banko paslaugų mokesčiai

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Dideli banko paslaugų mokesčiai

Lietuvos, kaip ir kitų šalių bankuose, už kiekvieną paslaugą tenka mokėti. Tačiau skirtumas tas, kad kitose šalyse, siekiant sumažinti klientų srautą bankuose, klientai yra skatinami naudotis elektronine bankininkyste, todėl dauguma paslaugų, atliekamų internetinėje erdvėje, jiems yra nemokamos. Tai iš tiesų skatina žmones rinktis internetinę bankininkystę, kadangi jie atranda ir daugiau privalumų: nebereikia stovėti banko eilėse, sutaupo nemažai laiko, reikalingas pinigų operacijas gali atlikti tiesiog namuose prie savo kompiuterio. Tuo tarpu ir bankams tai yra gerai todėl, kad jie gauna mažesnį klientų srautą, o klientai kreipiasi su kitokiais klausimais, dėl rimtesnių priežasčių, kadangi paprasta operacijas moka atlikti patys.

Kaimyninėms šalims tarpbankiniai pinigų pervedimai įskaitymas internetu nieko nekainuoja. Tuo tarpu Lietuvai, deja, tuo pasigirti negali, kadangi kiekvieno pervedimo įskaitymas kainuoja 1,20 Lt arba 1,40 Lt ir pervedančiam pinigus ir juos gaunančiam. Vadinasi, už kiekvieną pinigų pervedimo operaciją bankai pasiima nuo 2,40 Lt iki 2,80 Lt.

Tuo tarpu mokesčiai už grynųjų pinigų operacijas – dar didesni. Pagrindiniuose Lietuvos bankuose šiuo metu jie siekia net 8 litus. Padidėjus mokesčiams žmonės pradėjo ieškoti alternatyvų, todėl dauguma mokesčius dabar moka ne bankuose, o mokėjimo įstaigose ar terminaluose, kurie už savo paslaugas ima minimalų mokestį. Kiti bankus keičia į kredito unijas, kurios taip pat siūlo mažesnius mokesčius nei bankai, o pervedant pinigus įskaitymo mokesčio netaiko.

Padidėję banko mokesčiai daugelį savo klientų privertė ieškoti kitų alternatyvų, kurių paslaugos kainuotų pigiau negu jų bankai. Vieni pradėjo naudotis internetine bankininkyste, kiti - kredito unijų paslaugomis, treti – ieškoti, kur mokesčius susimokėti pigiau (terminaluose, spaudos kioskuose, pašto skyriuose ir pan.).


Naujiausi straipsniai

PVM mokėtojai

PVM mokėtojai

Visų pirma apie PVM – pridėtinės vertės mokestį. Šiuo metu PVM dydis Lietuvoje yra 21 %. Tai yra vartojimo mokestis ir juo apmokestinamas paslaugų ir prekių teikimas. Jį moka apmokestinamieji asmenys, kurie yra įregistruoti PVM mokėtojų registre.

Asmenys, kurie vykdo arba ruošiasi vykdyti kažkokią su ekonimika susijusią veiklą gali registruotis, kad taptų PVM mokėtojais. Tačiau savo noru registruotis PVM mokėtoju ne visada tikslinga ir verta. Verta tapti PVM mokėtoju tuo atveju, kai daugiausiai prekių ir paslaugų pirkėjai taip pat yra PVM mokėtojai.

Greitųjų kreditų pinklės

Greitųjų kreditų pinklės

Greitieji kreditai dabar yra „ant bangos“, apie juos žino ko ne kiekvienas: tiek jaunas, tiek vyresnis žmogus. Jie žmonėms „brukami“ per visur, kur tik sugalvojama: televizijoje, internete, radijuje, gatvių stenduose, ant transporto priemonių ir t.t. Žmogui gauti greitą kreditą yra labai paprasta. Tai galima padaryti užpildžius paraišką internete ar naudojantis mobiliuoju telefonu (siunčiant SMS žinutę arba skambinant).

KREDITO UNIJŲ SEKTORIAUS STIPRINIMAS

Teikiamų siūlymų kontekstas ir pagrindimas Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Atsižvelgdama į Lietuvos banko vykdomą misiją, viziją ir vadovaudamasi institucinėmis vertybėmis, Lietuvos banko valdyba yra nustačiusi šalies centrinio banko 2014–2016 m. strateginius siekius. Vienas iš jų – pasiūlyti naują, efektyvų kredito unijų veiklos modelį ir aktyviai prisidėti prie jo įgyvendinimo. Tai sustiprintų Lietuvoje veikiančias kredito unijas ir užtikrintų tvarią, ilgalaikę jų sektoriaus veiklą ateityje.

Greitieji kreditai ir būsto paskola

Greitieji kreditai ir būsto paskola

Jau daug kalbėta ir apie greituosius kreditus, ir apie būsto paskolas. Tačiau šiandien pakalbėsime apie tai, kaip šios abi paskolų rūšys tarpusavyje susiję. Daugelis turbūt nė neįsivaizduoja, kad kažkada paimti greitieji kreditai gali turėti įtakos bandant gauti būsto paskolą. Iš tiesų, greitieji kreditai palieka juodą dėmę finansinėje istorijoje. Asmenis, kurie praeityje yra ėmę greitųjų paskolų, bankai priskiria rizikos grupei.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!