Periodiniai mokėjimai

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Periodiniai mokėjimai

Pastaruoju metu periodinius mokėjimus renkasi vis daugiau vartotojų, kadangi tai puikus būdas nesudėtingai valdyti savo finansus. Periodiniu mokėjimo pavedimu yra vadinamas nurodymas bankui pervesti pinigus ten, kur nurodė klientas, tam tikru periodiškumu (dažniausiai kas mėnesį). Iš dalies periodiniai mokėjimai yra panašūs į tiesioginį debetą, tačiau jie skiriasi tuo, kad yra nauojami kitokioms paskirtims. Tiesioginis debetas – naudojamas įvairiems mokesčiams ir įmokoms apmokėti, o periodiniai mokėjimai naudojami, kai mokamos iš anksto žinomos įmokos, pavyzdžiui, nuomos mokestis, pinigų pervedimai vaikams, pinigai pervedami į taupymo sąskaitą ir pan. Periodinių mokėjimų būdu galima atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus.

Verta rinktis periodinių mokėjimų paslaugą, kadangi sutaupoma laiko (nerikia vykti į baką dayti apmokėjimų ar tai dayti el. Banke), sutaupoma pinigų (banko viduje periodiniai mokėjimai yra nemokami, o pavedimus atliekant į kitus bankus kainuoja mažiau, negu atliekant paprastus mokėjimo pavedimus), lankstu (galima pasirinkti periodus ir sąlygas, pagal kuriuos bus atliekami mokėjimai), saugu (bankas perveda pinigus turėdamas kliento sutikimą, be to visi atlikti mokėjimai yra matomi sąskaitos išraše) ir mokėjimai visada yra atliekami sutartyje nurodytą dieną.

Norint pradėti atsiskaitinėti periodinių mokėjimų būdu, reikia susidaryti savo periodinių mokėjimų planą (tai galima padaryti savo banke). Nustačius dažniausius savo mokėjimus, kiekvienam iš jų yra sudaroma sutartis, kuri yra susiejama su periodiniu mokėjimu. Sudarius savo periodinių mokėjimų sutartis, bankas nurodytu periodiškumu gali pradėti pervedinėti nurodytą sumą ten, kur yra nurodyta, tokiu periodiškumu, kurį nurodėte.  Jeigu prireikia pakeisti periodinio mokėjimo sąlygas, reikia kreiptis į savo banką, kuriame sąlygos Jums bus nesudėtingai pakeistos.

Nustatytą mokėjimo dieną bankas patikrina kliento banko sąskaitoje esantį pinigų likutį ir jeigu pinigų pakanaka, tuomet atlieka pavedima. Priešingu atveju – kai kliento sąskaitoje pinigų nėra pakankamai, bankas negali atlikti mokėjimo, todėl jis karts nuo karto tikrins kliento banko sąskaitą, o kai atsiras pakankama pinigų suma, atliks reikiamą mokėjimą.

Norint užsisakyti periodinių mokėjimų paslaugą, tai galima padaryti dviem būdais: užsukus į savo banką ir ten pasirašius periodinio mokėjimo sutartį arba savo banko internetinėje svetainėje pasirinkus periodinio mokėjimo sutartį, kurią taip pat reikia užpildyti. Pildant sutartį reikia nurodyti gavėją, jo sąskaitos numerį, pinigų sumą, kurią pervedinėsite, mokėjimo paskirtį ir terminą (galima pasirinkti vieną iš šių: kartą per dieną, kartą per savaitę, kartą per mėnesį, kartą per ketvirtį, kartą per pusmetį ar kartą per metus). Užsisakyti periodinių mokėjimų paslaugą galima terminuotam laikotarpiui (pavyzdžiui, metams) arba nenurodyti termino. Antruoju atveju, norint nutraukti sutartį Jums reikės tai padaryti savo banko internetiniame puslapyje arba nuvykus į savo banko padalinio klientų aptarnavimo skyrių.

Pinigų mokėjimus galima atlikti ir už kitą asmenį. Tai patogu, kai turite vaikų – studentų, mokesčius (įmokas už mokslą, pragyvenimo mokesčius ar tiesiog periodiškai pervesti vaikams kažkokią pinigų sumą) už juos galite atlikti patys, naudodamiesi periodiniais mokęjimais. Svarbu žinoti, kad periodiniai mokėjimai atliekami tik nacionaline Lietuvos valiuta – litais. 


Naujiausi straipsniai

Lietuvos Respublikos mokėjimų balanso apžvalga 2015 m. trečiojo ketvirčio ir trijų pirmųjų ketvirčių

2015 m. trečiąjį ketvirtį didėję pertekliniai paslaugų ir antrinių pajamų balansai neatsvėrė užsienio prekybos ir pirminių pajamų balansų deficitų, todėl susidarė 173,8 mln. eurųeinamosios sąskaitos deficitas. 2015 m. trečiąjį ketvirtį teigiamą mokėjimų balanso finansinės sąskaitos 189,6 mln. eurų balansą nulėmė labiau už įsipareigojimus didėję reikalavimai nerezidentams.

Mėgstamas darbas – didėjančių pajamų šaltinis

Mėgstamas darbas – didėjančių pajamų šaltinis

Kiekvienas iš mūsų nori turėti gerą darbą, taip tikėdamiesi užsitikrinti sau, savo šeimai ir artimiesiems stabilią finansinę būseną ir gerovę. Vieni studijuoja, kad įgytų specialybę ir gautų išsvajotą darbą, kiti išvyksta į užsienį ieškoti gerai apmokamo darbo, treti nors išsilavinimo ir neturi darbo ieško savo šalyje. Tačiau bet kuriuo atveju kiekvienas tikisi, kad savo išsvajotą gyvenimą gali realizuoti per darbą. Daugelis žmonių savo gyvenimo gerovę glaudžiai sieja su gerai apmokama alga ir darbine veikla, kuri teiktų malonumą. Tai – viena pagrindinių taisyklių: dirbti mėgstamą darbą.

Informacija apie finansų maklerių kvalifikacinius egzaminus

Informacija apie finansų maklerių kvalifikacinius egzaminus

Lietuvos bankas reguliariai organizuoja finansų maklerių kvalifikacinius egzaminus. Egzaminų datos ir kita egzaminą norintiems laikyti asmenims reikalinga informacija skelbiama Lietuvos banko interneto svetainės Skyrelio „Priežiūra“ poskyryje „Pranešimai ir naujienos“.

Finansų maklerio licencijos yra trijų rūšių:

Paskola be palūkanų

Paskola be palūkanų

Staiga prireikia pinigų, o piniginė ir banko sąskaita tuščia, belieka vienintelė išeitis - tiesiog pasiskolinti, tačiau draugai ar giminaičiai atsisako Jums jų paskolinti? Tai ne bėda. Yra kreditorių, kurie suteikia paskolas nieko už tai neprašydami (jiems pakanka to, kad tampate jų vartotoju). Taigi, tokius greituosius kreditorius, kurie teikia nemokamas paslaugas galima atskirti iš jų skambių reklaminių frazių: „paskola be palūkanų“, „pirma paskola nemokamai“, „pirma paskola nieko nekainuoja“ ir pan.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!