Periodiniai mokėjimai

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Periodiniai mokėjimai

Pastaruoju metu periodinius mokėjimus renkasi vis daugiau vartotojų, kadangi tai puikus būdas nesudėtingai valdyti savo finansus. Periodiniu mokėjimo pavedimu yra vadinamas nurodymas bankui pervesti pinigus ten, kur nurodė klientas, tam tikru periodiškumu (dažniausiai kas mėnesį). Iš dalies periodiniai mokėjimai yra panašūs į tiesioginį debetą, tačiau jie skiriasi tuo, kad yra nauojami kitokioms paskirtims. Tiesioginis debetas – naudojamas įvairiems mokesčiams ir įmokoms apmokėti, o periodiniai mokėjimai naudojami, kai mokamos iš anksto žinomos įmokos, pavyzdžiui, nuomos mokestis, pinigų pervedimai vaikams, pinigai pervedami į taupymo sąskaitą ir pan. Periodinių mokėjimų būdu galima atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus.

Verta rinktis periodinių mokėjimų paslaugą, kadangi sutaupoma laiko (nerikia vykti į baką dayti apmokėjimų ar tai dayti el. Banke), sutaupoma pinigų (banko viduje periodiniai mokėjimai yra nemokami, o pavedimus atliekant į kitus bankus kainuoja mažiau, negu atliekant paprastus mokėjimo pavedimus), lankstu (galima pasirinkti periodus ir sąlygas, pagal kuriuos bus atliekami mokėjimai), saugu (bankas perveda pinigus turėdamas kliento sutikimą, be to visi atlikti mokėjimai yra matomi sąskaitos išraše) ir mokėjimai visada yra atliekami sutartyje nurodytą dieną.

Norint pradėti atsiskaitinėti periodinių mokėjimų būdu, reikia susidaryti savo periodinių mokėjimų planą (tai galima padaryti savo banke). Nustačius dažniausius savo mokėjimus, kiekvienam iš jų yra sudaroma sutartis, kuri yra susiejama su periodiniu mokėjimu. Sudarius savo periodinių mokėjimų sutartis, bankas nurodytu periodiškumu gali pradėti pervedinėti nurodytą sumą ten, kur yra nurodyta, tokiu periodiškumu, kurį nurodėte.  Jeigu prireikia pakeisti periodinio mokėjimo sąlygas, reikia kreiptis į savo banką, kuriame sąlygos Jums bus nesudėtingai pakeistos.

Nustatytą mokėjimo dieną bankas patikrina kliento banko sąskaitoje esantį pinigų likutį ir jeigu pinigų pakanaka, tuomet atlieka pavedima. Priešingu atveju – kai kliento sąskaitoje pinigų nėra pakankamai, bankas negali atlikti mokėjimo, todėl jis karts nuo karto tikrins kliento banko sąskaitą, o kai atsiras pakankama pinigų suma, atliks reikiamą mokėjimą.

Norint užsisakyti periodinių mokėjimų paslaugą, tai galima padaryti dviem būdais: užsukus į savo banką ir ten pasirašius periodinio mokėjimo sutartį arba savo banko internetinėje svetainėje pasirinkus periodinio mokėjimo sutartį, kurią taip pat reikia užpildyti. Pildant sutartį reikia nurodyti gavėją, jo sąskaitos numerį, pinigų sumą, kurią pervedinėsite, mokėjimo paskirtį ir terminą (galima pasirinkti vieną iš šių: kartą per dieną, kartą per savaitę, kartą per mėnesį, kartą per ketvirtį, kartą per pusmetį ar kartą per metus). Užsisakyti periodinių mokėjimų paslaugą galima terminuotam laikotarpiui (pavyzdžiui, metams) arba nenurodyti termino. Antruoju atveju, norint nutraukti sutartį Jums reikės tai padaryti savo banko internetiniame puslapyje arba nuvykus į savo banko padalinio klientų aptarnavimo skyrių.

Pinigų mokėjimus galima atlikti ir už kitą asmenį. Tai patogu, kai turite vaikų – studentų, mokesčius (įmokas už mokslą, pragyvenimo mokesčius ar tiesiog periodiškai pervesti vaikams kažkokią pinigų sumą) už juos galite atlikti patys, naudodamiesi periodiniais mokęjimais. Svarbu žinoti, kad periodiniai mokėjimai atliekami tik nacionaline Lietuvos valiuta – litais. 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.