Banko paslaugos verslo klientams

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Banko paslaugos verslo klientams

Bankai paslaugas teikia ne tik privatiems klientams, bet ir verslo klientams. Šiame straipsnyje būtent apie tai ir pakalbėsime.

Sąskaita ir mokėjimai. Verslo klientai, norintys pradėti bendradarbiavimą su banku turi atsidaryti jame sąskaitą. Atsidarius sąskaitą verslo klientui suteikiama nemažai privilegijų: matyti grupės įmonių sąskaitą (jos dėka matomi visų grupei priklausančių asmenų sąskaitos likučiai), atsidaryti depozitinę sąskaitą, atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, atsiskaityti tiesioginio debeto būdu, atlikti periodinius mokėjimus, nuomotis seifus, atlikti operacijas su čekiais ir atlikti pervedimus pagal sąrašus.

Darbo užmokestis. Ši paslauga labai naudinga, kadangi verslo klientai (įmonės) gali pervesti atlyginimus visiems darbuotojams vienu metu. Tai galima padaryti keliais būdais: suvedus duomenis rankiniu būdu, naudojantis mokėjimo ruošiniais, įkėlus mokėjimo duomenų bylą ar parengus buhalterinės apskaitos programą.

Elektroninė bankininkystė. Kaip ir privatiems, taip ir verslo klientams bankai siūlo elektroninės bankininkystės paslaugas, kurios padės sutaupyti daug laiko ir pinigų. Ji naudinga pervedant darbuotojams atlyginimus, tvarkant įmonės pinigus ir pan.

Elektroninė prekyba. Ji kiekviename versle – itin reikalinga ir naudinga. Elektroninė prekyba suteikia galimybę rasti naujas rinkas, efektyviai bendrauti su klientais bei efektyviai ir nebrangiai paskirstyti turimas prekes.

Verslo finansavimas. Daugelis bankų padeda pradėti ar plėtoti jau įkurtą verslą. Jie suteikia paskolas, apyvartiniam kapitalui, investicines paskolas, trumpalaikes paskolas. Šioms paskoloms suteikiamos palankios grąžinimo sąlygos, tačiau nereikėtų pamiršti įvertinti galimos rizikos.

Pagalba naujo verslo pradžiai. Bankai siekia didinti verslumą, todėl remia besikuriančias įmones ir naujus verslininkus. Jie siūlo mažesnius įkainius (nei įprastai), skatina naudotis tiesioginiu debetu, elektroninėmis sąskaitomis, verslo mokėjimo kortelėmis ir vienu pavedimu pervesti atlyginimus visiems savo darbuotojams.

Investicinės bankininkystės paslaugos. Tai tokios paslaugos kaip: kapitalo pritraukimo ir viešųjų akcijų pasiūlymų organizavimas, motyvacinių darbuotojų akcijų programų organizavimas, tarpininkavimas bei konsultavimas įmonių pardavimo, susijungimo ar įsigijimo sandoriuose ir t.t.

Lizingas. Bankų suteikiamo lizingo dėka verslo klientai gali įsigyti naujus automobilius, gamybinius įrenginius ir pan. Lizingo įmonei mokama dalimis už įgytą turtą, o turtu galima naudotis iškarto. Lizingas gali būti dviejų rūšių: veiklos nuoma ir finansinis lizingas. Kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir leidžia juo naudotis savo klientui pagal sutartį. Tuo tarpu klientas moka įmokas lizingo bendrovei, o sutarčiai pasibaigus jis gali grąžinti turtą bendrovei arba pratęsti nuomos sutartį - tai yra veiklos nuoma. Finansiniu lizingu vadinama lizingo rūšis, kai klientas nuomos laikotarpiu sumoka visą prekės ar paslaugos sumą (įskaitant palūkanas ir pridėtinės vertės mokestį), o pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa teisėtu to turto savininku.

Taupymas. Tiems verslo klientams, kurie turi laisvų pinigų (santaupų) bankai gali pasiūlyti juos laikyti terminuotuose indėliuose, taupomuosiuose indėliuose, investiciniuose indėliuose arba terminuotuosiuose periodiniuose indėliuose.

Mokėjimo kortelės. Verslo klientams tai pat suteikiamos mokėjimo kortelės. Jų yra daugiau rūšių su savo privilegijomis, todėl klientai turi iš ko rinktis.

Atsiskaitymo mokėjimo kortele galimybė. Bankai suteikia savo klientams įsigyti įrenginį (elektroninį kortelių skaitytuvą), kurio dėka klientai galėtų atsiskaityti ne grynais, o kortele. Šie skaitytuvai tinka daugeliui verslų: viešbučiams, kavinėms, restoranams, barams, grožio salonams, medicinos įstaigose, transporto įstaigose, mokslo ir švietimo įstaigose, kelionių agentūrose, mažmeninėje prekyboje ir pan.

Šios paslaugos itin naudingos jau turintiems ar dar tik ketinantiems pradėti savo verslą.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.