Banko paslaugos verslo klientams

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Banko paslaugos verslo klientams

Bankai paslaugas teikia ne tik privatiems klientams, bet ir verslo klientams. Šiame straipsnyje būtent apie tai ir pakalbėsime.

Sąskaita ir mokėjimai. Verslo klientai, norintys pradėti bendradarbiavimą su banku turi atsidaryti jame sąskaitą. Atsidarius sąskaitą verslo klientui suteikiama nemažai privilegijų: matyti grupės įmonių sąskaitą (jos dėka matomi visų grupei priklausančių asmenų sąskaitos likučiai), atsidaryti depozitinę sąskaitą, atlikti vietinius ir tarptautinius mokėjimus, atsiskaityti tiesioginio debeto būdu, atlikti periodinius mokėjimus, nuomotis seifus, atlikti operacijas su čekiais ir atlikti pervedimus pagal sąrašus.

Darbo užmokestis. Ši paslauga labai naudinga, kadangi verslo klientai (įmonės) gali pervesti atlyginimus visiems darbuotojams vienu metu. Tai galima padaryti keliais būdais: suvedus duomenis rankiniu būdu, naudojantis mokėjimo ruošiniais, įkėlus mokėjimo duomenų bylą ar parengus buhalterinės apskaitos programą.

Elektroninė bankininkystė. Kaip ir privatiems, taip ir verslo klientams bankai siūlo elektroninės bankininkystės paslaugas, kurios padės sutaupyti daug laiko ir pinigų. Ji naudinga pervedant darbuotojams atlyginimus, tvarkant įmonės pinigus ir pan.

Elektroninė prekyba. Ji kiekviename versle – itin reikalinga ir naudinga. Elektroninė prekyba suteikia galimybę rasti naujas rinkas, efektyviai bendrauti su klientais bei efektyviai ir nebrangiai paskirstyti turimas prekes.

Verslo finansavimas. Daugelis bankų padeda pradėti ar plėtoti jau įkurtą verslą. Jie suteikia paskolas, apyvartiniam kapitalui, investicines paskolas, trumpalaikes paskolas. Šioms paskoloms suteikiamos palankios grąžinimo sąlygos, tačiau nereikėtų pamiršti įvertinti galimos rizikos.

Pagalba naujo verslo pradžiai. Bankai siekia didinti verslumą, todėl remia besikuriančias įmones ir naujus verslininkus. Jie siūlo mažesnius įkainius (nei įprastai), skatina naudotis tiesioginiu debetu, elektroninėmis sąskaitomis, verslo mokėjimo kortelėmis ir vienu pavedimu pervesti atlyginimus visiems savo darbuotojams.

Investicinės bankininkystės paslaugos. Tai tokios paslaugos kaip: kapitalo pritraukimo ir viešųjų akcijų pasiūlymų organizavimas, motyvacinių darbuotojų akcijų programų organizavimas, tarpininkavimas bei konsultavimas įmonių pardavimo, susijungimo ar įsigijimo sandoriuose ir t.t.

Lizingas. Bankų suteikiamo lizingo dėka verslo klientai gali įsigyti naujus automobilius, gamybinius įrenginius ir pan. Lizingo įmonei mokama dalimis už įgytą turtą, o turtu galima naudotis iškarto. Lizingas gali būti dviejų rūšių: veiklos nuoma ir finansinis lizingas. Kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir leidžia juo naudotis savo klientui pagal sutartį. Tuo tarpu klientas moka įmokas lizingo bendrovei, o sutarčiai pasibaigus jis gali grąžinti turtą bendrovei arba pratęsti nuomos sutartį - tai yra veiklos nuoma. Finansiniu lizingu vadinama lizingo rūšis, kai klientas nuomos laikotarpiu sumoka visą prekės ar paslaugos sumą (įskaitant palūkanas ir pridėtinės vertės mokestį), o pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa teisėtu to turto savininku.

Taupymas. Tiems verslo klientams, kurie turi laisvų pinigų (santaupų) bankai gali pasiūlyti juos laikyti terminuotuose indėliuose, taupomuosiuose indėliuose, investiciniuose indėliuose arba terminuotuosiuose periodiniuose indėliuose.

Mokėjimo kortelės. Verslo klientams tai pat suteikiamos mokėjimo kortelės. Jų yra daugiau rūšių su savo privilegijomis, todėl klientai turi iš ko rinktis.

Atsiskaitymo mokėjimo kortele galimybė. Bankai suteikia savo klientams įsigyti įrenginį (elektroninį kortelių skaitytuvą), kurio dėka klientai galėtų atsiskaityti ne grynais, o kortele. Šie skaitytuvai tinka daugeliui verslų: viešbučiams, kavinėms, restoranams, barams, grožio salonams, medicinos įstaigose, transporto įstaigose, mokslo ir švietimo įstaigose, kelionių agentūrose, mažmeninėje prekyboje ir pan.

Šios paslaugos itin naudingos jau turintiems ar dar tik ketinantiems pradėti savo verslą.


Naujiausi straipsniai

Vestuvių išlaidos (biudžetas)

Vestuvių išlaidos (biudžetas)

Vestuvės – svarbus įvykis kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tikėdamiesi, kad jos bus pirmos ir vienintelės daugelis joms išleidžia labai didelius pinigus. Vieni joms taupo ne vienerius metus, kitiems vestuves pakelti padeda tėvai, treti nepabūgsta imti paskolą vestuvėms, dar kiti daro kuklias, daug nekainuojančias, vestuves, kuriose dalyvauja tik šeimos nariai. Kiek išleisite vestuvėms, ar 3 tūkstančius ar 100 tūkstančių litų priklausys nuo Jūsų norų.

Vartojamoji paskola

Vartojamoji paskola

Dažnai atsitinka jog pačiu netinkamiausiu laiku sugenda automobilis, prireikia naujos skalbimo mašinos, naujo virtuvės komplekto, vaiką išleisti į ekskursiją, norisi atostogoms išvykti į kelionę  ir t.t., o pinigų visam tam nėra. Pinigų gal ir nėra, tačiau yra išeitis kaip jų gauti. Jeigu esate dirbantis asmuo, Jums suteikiama puiki galimybė gauti vartojamąją paskolą.

Infliacijos grėsmė indėliams

Infliacijos grėsmė indėliams

Santaupas laikyti banko indėliuose yra saugus pasirinkimas (lyginant su jų laikymu namuose). Tačiau ar banke laikomi pinigai nepraranda savo vertės? Pastaruoju metu, esant rekordiškai mažoms indėlių palūkanų normoms, infliacija ima viršų ir indėliuose laikomi pinigai vis tiek nuvertėja (jie praranda savo vertę, kadangi minimalus palūkanų prieaugis neatsveria infliacijos daromos žalos).

Taupus apsipirkinėjimas

Taupus apsipirkinėjimas

Dažnai grįžus iš parduotuvės ir peržiūrėjus čekius bei pirkinius, tenka nusivilti, kadangi suvokiate, kad už pinigų sumą, kurią sumokėjote, pasirodo nieko tokio ypatingo ir nenusipirkote. Nesijaudinkite, tai ne Jūsų vienų problema. Pateiksime keletą patarimų, kurių laikantis galėsite sutaupyti.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!