Internetinė bankininkystė

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Internetinė bankininkystė

Esant greitam gyvenimo tempui, neverta laiko gaišti ten, kur jį galima sutaupyti. Vienas iš tokių laiko taupymo būdų – naudojimasis internetine bankininkyste. Tai puikus būdas taupyti laiką kadangi norint atlikti paprasčiausias, su finansais susijusias operacijas, tektų keliauti į bankus ir ten laiką gaišti laukiant eilėse,  naudojantis internetine bankininkyste visa tai galima atlikti pačiam, sėdint namuose, prie kompiuterio. Šiuo metu galimybę naudotis internetine bankininkyste gali pasiūlyti kiekvienas bankas.

Kodėl verta naudotis internetine bankininkyste? Vyresni žmonės nėra įpratę prie interneto ir galbūt į šią naujovę žiūri kiek skeptiškai, tačiau yra nemaža dalis vyresnio amžiaus žmonių, neatsiliekančių nuo šiandieninių technologijų. Jie suvokia, kad internetinė bankininkystė yra puikus būdas taupyti pinigus (mokėjimus atliekant interneto banke dažniausiai yra pigiau nei tai darant banke), laiką (interneto banku galima naudoti bet kur ir bet kuriuo paros metu, todėl nereikia vykti į banką, laukti eilėse) ir yra nesudėtinga naudotis (interneto banke esančios formos ne ką skiriasi nuo bankuose išduodamų popierinių kvitų).

Kuo yra naudinga internetinė bakininkystė? Tiems, kurie dar nesinaudoja šia paslauga, natūraliai gali iškilti toks klausimas. Atsakymas paprastas: naudojantis ja galima nesudėtingai, saugiai ir greitai tvarkyti su finansais susijusius reikalus. Tam tereikia turėti kompiuterį ir internetą.

Naudojantis elektronine bankininkyste galima pačiam pervesti pinigus, sekti savo sąskaitos likutį ir nagrinėti sąskaitos išrašą (matyti kiek ir kur pinigų pervedama ar sumokama ir kiek jų gaunama į sąskaitą), konvertuoti valiutą, užsakyti tiesioginio debeto, periodinių mokėjimų ar kitokias sutartis, užsisakyti kreditinę kortelę ar gauti paskolą (pateikus paraiška ir pasirašius sutartį). Be visų šių kasdieninių paslaugų interneto banke galima naudotis taupymo ir investavimo paslaugomis: sudaryti pensijų kaupimo sutartis, sudaryti taupomųjų arba terminuotųjų indėlių sutartis, prekiauti Lietuvos ir kitų šalių vertybiniais popieriais (obligacijomis, akcijomis) ir svarbiausia, jog galima stebėti savo turimus indėlius, akcijas ar obligacijas (kaip kinta – sumažėja ar padidėja, koks palūkanų prieaugis ir pan.). Be visų išvardintų paslaugų, kurias galima atlikti interneto banke, taip pat galima pildyti ir deklaracijas VMI (Valstybinei mokesčių inspekcijai) bei atsiskaityti perkant internetu. Abi šios paslaugos yra labai patogios. Pirmoji dėl to, kad nebūtina nuvykti į VMI ir ten pildyti deklaraciją (sutaupoma laiko), o antroji – sparčiai plečiantis internetinei prekybai sunku įsivaizduoti gyvenimą be pirkimų ir atsiskaitymų  internete, kas taip pat sutaupo nemažai laiko.

Ką daryti, norint pradėti naudotis internetine bankinkyste? Norint tapti interneto banko naudotoju, Jums reikia nuvykti į savo banko artimiausią padalinį ir ten sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį. Jums bus išduota kodų kortelė, varotojo ID ir nuolatinis slaptažodis. Daugelyje bankų tai atliekama nemokamai. Be to, banko darbuotojai suteikia mini konsultaciją, apie naudojimąsi jų interneto banku, parodo kaip naudotis interneto banku ir supažindina su galimybėmis, kurias teikia jų bankas.

Tiems, kurie yra užsiėmę ir nenori laiko švaistyti veltui - šiandieninis gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas be internetinės bankininkystės, kadangi ja naudojantis galima atlikti beveik visas su finansais susijusias operacijas.

Pozicija: 
Home [Pagrindines Naujienos]

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.