Internetinė bankininkystė

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Internetinė bankininkystė

Esant greitam gyvenimo tempui, neverta laiko gaišti ten, kur jį galima sutaupyti. Vienas iš tokių laiko taupymo būdų – naudojimasis internetine bankininkyste. Tai puikus būdas taupyti laiką kadangi norint atlikti paprasčiausias, su finansais susijusias operacijas, tektų keliauti į bankus ir ten laiką gaišti laukiant eilėse,  naudojantis internetine bankininkyste visa tai galima atlikti pačiam, sėdint namuose, prie kompiuterio. Šiuo metu galimybę naudotis internetine bankininkyste gali pasiūlyti kiekvienas bankas.

Kodėl verta naudotis internetine bankininkyste? Vyresni žmonės nėra įpratę prie interneto ir galbūt į šią naujovę žiūri kiek skeptiškai, tačiau yra nemaža dalis vyresnio amžiaus žmonių, neatsiliekančių nuo šiandieninių technologijų. Jie suvokia, kad internetinė bankininkystė yra puikus būdas taupyti pinigus (mokėjimus atliekant interneto banke dažniausiai yra pigiau nei tai darant banke), laiką (interneto banku galima naudoti bet kur ir bet kuriuo paros metu, todėl nereikia vykti į banką, laukti eilėse) ir yra nesudėtinga naudotis (interneto banke esančios formos ne ką skiriasi nuo bankuose išduodamų popierinių kvitų).

Kuo yra naudinga internetinė bakininkystė? Tiems, kurie dar nesinaudoja šia paslauga, natūraliai gali iškilti toks klausimas. Atsakymas paprastas: naudojantis ja galima nesudėtingai, saugiai ir greitai tvarkyti su finansais susijusius reikalus. Tam tereikia turėti kompiuterį ir internetą.

Naudojantis elektronine bankininkyste galima pačiam pervesti pinigus, sekti savo sąskaitos likutį ir nagrinėti sąskaitos išrašą (matyti kiek ir kur pinigų pervedama ar sumokama ir kiek jų gaunama į sąskaitą), konvertuoti valiutą, užsakyti tiesioginio debeto, periodinių mokėjimų ar kitokias sutartis, užsisakyti kreditinę kortelę ar gauti paskolą (pateikus paraiška ir pasirašius sutartį). Be visų šių kasdieninių paslaugų interneto banke galima naudotis taupymo ir investavimo paslaugomis: sudaryti pensijų kaupimo sutartis, sudaryti taupomųjų arba terminuotųjų indėlių sutartis, prekiauti Lietuvos ir kitų šalių vertybiniais popieriais (obligacijomis, akcijomis) ir svarbiausia, jog galima stebėti savo turimus indėlius, akcijas ar obligacijas (kaip kinta – sumažėja ar padidėja, koks palūkanų prieaugis ir pan.). Be visų išvardintų paslaugų, kurias galima atlikti interneto banke, taip pat galima pildyti ir deklaracijas VMI (Valstybinei mokesčių inspekcijai) bei atsiskaityti perkant internetu. Abi šios paslaugos yra labai patogios. Pirmoji dėl to, kad nebūtina nuvykti į VMI ir ten pildyti deklaraciją (sutaupoma laiko), o antroji – sparčiai plečiantis internetinei prekybai sunku įsivaizduoti gyvenimą be pirkimų ir atsiskaitymų  internete, kas taip pat sutaupo nemažai laiko.

Ką daryti, norint pradėti naudotis internetine bankinkyste? Norint tapti interneto banko naudotoju, Jums reikia nuvykti į savo banko artimiausią padalinį ir ten sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį. Jums bus išduota kodų kortelė, varotojo ID ir nuolatinis slaptažodis. Daugelyje bankų tai atliekama nemokamai. Be to, banko darbuotojai suteikia mini konsultaciją, apie naudojimąsi jų interneto banku, parodo kaip naudotis interneto banku ir supažindina su galimybėmis, kurias teikia jų bankas.

Tiems, kurie yra užsiėmę ir nenori laiko švaistyti veltui - šiandieninis gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas be internetinės bankininkystės, kadangi ja naudojantis galima atlikti beveik visas su finansais susijusias operacijas.

Pozicija: 
Home [Pagrindines Naujienos]


Naujiausi straipsniai

Studento finansai

Studento finansai

Lietuvoje esant dideliam jaunimo nedarbo lygiui pagrindinis studentų pajamų šaltinis yra tėvų parama. Na, tiesa ta, kad norint gerai mokytis ir būnant uoliu studentu, kuris nepraleidžia paskaitų, dar ir dirbti būtų per didelis krūvis. Todėl tie studentai, kurie nedirba tampa nemaža našta savo tėvams, kadangi jiems išvažiavus į kitą miestą išlaidos žymiai padidėja. Statistiniais duomenims 4/5 (80 %) studentų studijų metais išlaiko tėvai.

Sėkminga karjeros pradžia

Sėkminga karjeros pradžia

Jauniems žmonėms pradėti karjerą nėra labai lengva, kadangi daugelis darbdavių nenori priimti žmonių, neturinčių darbo patirties. Tačiau nevertėtų nuleisti rankų, reikia ieškoti ir anksčiau ar vėliau darbą tikrai rasite. Tam, kad Jūsų karjera būtų sėkminga parengėme Jums keletą patarimų.

Bankų mokumo testavimas

Lietuvos banke atliekamo makroekonominio testavimo nepalankiausiomis sąlygomis (TNS) pagrindinis tikslas – kiekybiškai įvertinti visos Lietuvos bankų sistemos ir ją sudarančių institucijų atsparumą nepalankiems ekonomikos sukrėtimams. Lietuvos banke, kaip ir daugelyje kitų centrinių bankų, atliekamas testavimas „iš viršaus į apačią“. Atliekant tokį testavimą, visiems testuojamiems bankams taikomos vienodos taisyklės, scenarijai ir modeliavimo prielaidos.

Lizingas automobiliui

Lizingas automobiliui

Lizingas automobiliui suteikia galimybę imti ir naudotis jau šiandien, o mokėti vėliau, po truputį. Šiuo metu lizingą automobiliui gali duoti daugelis Lietuvos bankų: „Swedbank“, „DNB“ bankas, „Danske“ bankas, „Nordea“, „Medicinos“ ir kt. ir ne bankai – „Toyota“ lizingas, „Wolkswagen“ lizingas, „Hyundai“ lizingas ir t.t.   Daugelis lizingą suteikia naujiems automobiliams, tačiau pasidomėjus yra galimybė lizingą gauti ir naudotam automobiliui.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!