Lietuvoje mažėja bankomatų

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Lietuvoje mažėja bankomatų

Visi esame pripratę, kad prireikus grynųjų pinigų, jų nesunkiai galime išsigryninti artimiausiame savo banko bankomate, kurį kiekviename mieste galima rasti ko ne kiekviename prekybos centre, neretai ir gatvėse ar kitose didesnėse žmonių susibūrimo vietose. Tai išties patogu, greita ir žymiai saugiau, nei, pavyzdžiui, su savimi nešiotis dideles pinigų sumas. Žmonės priprato naudotis bankomatais, taip pat padidėjo atsiskaitymas kortelėmis prekybos centruose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, grožio įstaigose, sveikatos priežiūros įstaigose ir kt.

Tačiau nepaisant to, pastebima, kad bankai pradėjo mažinti savo bankomatų skaičių. Bankų atstovai teisinasi tuo, kad jie nuolat stebi savo bankomatus, analizuoja pinigų srautus į juos ir iš jų. Todėl pastebėję, kad vienas ar kitas bankomatas yra mažiau naudojamas klientų, jie nusprendžia juos tiesiog iškelti iš tos vietos. Mažindami bankomatų skaičių, bankų atstovai kaip alternatyvą siūlo pinigų išsigryninti arba juos įnešti loterijų (pavyzdžiui, „Perlo“) terminaluose. Tai tikrai puikus būdas išsigryninti arba įnešti pinigų be bankomato.

Šiuo metu bankomatai teikia ne tik pinigų išsigryninimo, bet ir įnešimo galimybes. Tačiau ne visi bankomatai turi šią galimybę. Taigi, pagal pinigų išėmimo ir įnešimo galimybę bankomatai gali būti tik su galimybe išsigryninti pinigus, tik su galimybe įnešti pinigus ir mišrūs, kurie leidžia tiek išsigryninti, tiek įnešti pinigų. „Swedbank“ turi  bankomatus, kuriuose galima išsigryninti arba įnešti eurų.Tai labai patogu vykstantiems į Europos Sąjungos valstybę arba grįžus iš jos, kadangi norint išsikeisti ar įnešti likusius po kelionės pinigus, nereikia laukti bankų eilėse, o tai galima padaryti žymiai paprasčiau, tiesiog bankomato pagalba.

Spėjama, kad bankomatų populiarumas ir toliau po truputį mažės, kadangi žmonės skatinami atsiskaitinėti mokėjimo kortelėmis, kiekviena įstaiga stengiasi įsivesti šią galimybę, todėl žmonėms mažėja poreikis su savimi turėti grynųjų pinigų. 


Naujiausi straipsniai

Pinigai ir vaikai

Pinigai ir vaikai

Visi tėvai nori, kad vaikai mokėtų elgtis su pinigais. Tam reikia jau nuo mažens pradėti  juos mokyti ir auklėti dėl pinigų, ugdyti jų finansinį išprusimą. Tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia ne tik laiko, bet ir kantrybės, kadangi jiems nelengva paklusti, kur jie turi išleisti gautus kišenpinigius, jie nori išleisti pinigus ten, kur jiems patinka (žaislams, saldumynams ir pan.). Kai kurie tėvai pinigus naudoja kaip auklėjamąją priemonę. Jie padeda vaikams ugdyti atsakomybės jausmą, padeda įgauti tėvų pasitikėjimą.

Dideli banko paslaugų mokesčiai

Dideli banko paslaugų mokesčiai

Lietuvos, kaip ir kitų šalių bankuose, už kiekvieną paslaugą tenka mokėti. Tačiau skirtumas tas, kad kitose šalyse, siekiant sumažinti klientų srautą bankuose, klientai yra skatinami naudotis elektronine bankininkyste, todėl dauguma paslaugų, atliekamų internetinėje erdvėje, jiems yra nemokamos. Tai iš tiesų skatina žmones rinktis internetinę bankininkystę, kadangi jie atranda ir daugiau privalumų: nebereikia stovėti banko eilėse, sutaupo nemažai laiko, reikalingas pinigų operacijas gali atlikti tiesiog namuose prie savo kompiuterio.

Darbo pokalbis. Apranga

Darbo pokalbis. Apranga

Darbo pokalbio metu svarbu padaryti gerą įspūdį darbdaviui. Tam reikia ne tik gražiai ir protingai pakalbėti, bet dar ir pasirūpinti tinkama ir tvarkinga savo išvaizda. Svarbu atminti, kad darbo pokalbis gauti būtent tą darbą galbūt yra vienintelė Jūsų galimybė (pirmas įspūdis yra pats svarbiausias), todėl reikia dėti visas įmanomas pastangas tam, kad jį gauti. Pakalbėsime apie tai, kaip turi atrodyti per darbo pokalbį vyrai ir moterys. Taip pat apžvelgsime pagrindines aprangos klaidas, kurias daro kandidatai į darbą.

Paskola automobiliui

Paskola automobiliui

Automobilis – ne tik transporto priemonė, tačiau ir neatmainoma susisiekimo ar darbo priemonė. Tačiau ką daryti, jeigu atsitinka taip, kad prarandate savo automobilį (dėl vagystės, gaisro, avarijos ir pan.), be kurio neįsivaizduojate savo kasdieninio gyvenimo, o atliekamų pinigų jam įpirkti nėra? Esant tokiai situacijai dažnas pradeda ieškoti problemos sprendimo. Na, sprendimų tikrai yra. Vienas iš jų – automobilio pirkimas išsimokėtinai (lizingu).

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!