Naujos banko sąskaitos atidarymas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Naujos banko sąskaitos atidarymas

Kiekvieno iš mūsų šiandieninė kasdienybė neįsivaizduojama be sąskaitos banke. Dabar ją turi ne tik dirbantys asmenys ar pensininkai, ji atidaroma ir vaikams (7 – 13 metų amžiaus) ir jaunuoliams (14 – 22 metų amžiaus). Taigi, norint turėti asmeninę banko sąskaitą, amžius –ne problema. Žinoma, vaikui vienam atkeliavus į banką dėl sąskaitos atidarymo, ji nebus suteikta, kadangi tam reikalingas tėvų sutikimas.

Kaip atsidaryti banko sąskaitą? Reikia atvykti į kokio nors (pasirenkamai) banko padalinį, kur Jums bus sudaryta banko sąskaitos sutartis. Norint atsidaryti banko sąskaitą su savimi reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę, jeigu asmuo yra užsienio valstybės pilietis arba asmuo be pilietybės, tuomet jis privalo turėti leidimą laikinai arba nuolatos gyventi Lietuvoje bei pateikti užsienio valstybės piliečio pasą arba ES (Europos Sąjungos) piliečio asmens tapatybės kortelę. Norint atsidaryti banko sąskaitą nereikia jokio pradinio įnašo.

Kokie privalumai – turint asmeninę banko sąskaitą? Visų pirma – pinigai, laikomi banko sąskaitoje yra žymiai saugesni, negu, kai yra laikomi namuose ar kiti asmenys juos nešiojasi su savimi. Banke pinigus galima laikyti ne tik litais, tačiau ir kitomis valiutomis – eurais, doleriais ir pan. Patogu, nes pinigus bet kada galima išsigryninti banke arba bankomate, taip pat įnešti grynuosius pinigus į savo sąskaitą. Atsidarant banko sąskaitą galima užsisakyti kelių rūšių mokėjimo korteles bei nustatyti jose maksimalios pinigų sumos per dieną nuėmimo limitą. Patogu ir tai, kad yra net keletas būdų sužinoti savo sąskaitos likutį: bankomatuose, interneto banke, paskaminus telefonu arba užsisakius mobiliojo banko paslaugas, kurias teikia beveik visi Lietuvos bankai. Dar vienas patogus pinigų valdymo būdas – naudotis elektronine bankininkyste, kurios dėka galima sutaupyti pinigų ir laiko. Turint banko sąskaitą nebūtina visų pinigų laikyti būtent joje, galima atsidayti indėlio sąskaitą ir pervesti pinigus į taupmomąjį ar terminuotąjį indėlį  ir taip gauti papildomas lėšas už palūkanas.

Būkite budrūs! Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai gyventojai yra prašomi (telefonu, elektroniniu paštu) atsidaryti naują banko sąskaitą, kad galima būtų pasinaudoti sąskaitą pervedant pinigus į užsienį. Už tai žadamas atlygis. Tačiau neužkibkite ant tokių „uždarbių“, kadangi tai yra sukčiai, kurie nori pasinaudoti Jūsų duomenimis, atlikdami „pinigų plovimą“ arba kitokias su pinigais susijusias machinacijas. Per juos galite patekti net į baudžiamąją atsakomybę!

Paminėjome svarbiausius dalykus, kuriuos svarbu žinoti atsidarant sąskaitą banke.

 


Naujiausi straipsniai

Nuo liepos mėnesio litų banknotai į eurus nemokamai keičiami apskričių centruose ir kai kuriose kitose vietose

Nuo liepos 1 d. iki šių metų pabaigos 83 vietose visų šalies apskričių centruose ir kai kuriuose kituose miestuose komercinių bankų padaliniai toliau nemokamai keis grynuosius litus į eurus, bet tik banknotus. Lietuvos banko kasos Vilniuje ir Kaune ir toliau nemokamai į eurus keis grynųjų litų banknotus bei monetas, tai bus daroma neribotą laiką.
 

Nedarbas Lietuvoje

Nedarbas Lietuvoje

Nedarbo lygiu yra vadinamas bedarbių (žmonių, kurie neturi darbo) santykis su darbingais asmenimis. Nedarbo lygis dažniausiai išreiškiamas procentais. Lietuvoje bedrabiams priskiriami darbingo amžiaus asmenys (nuo 16 metų iki pensijinio amžiaus, šiuo metu - 65 metų), kurie nesimoko pagal dieninę ar ištestinę mokymo formą ir yra prisiregistravę teritorinėje darbo biržoje.

Paskolos už užstatą

Paskolos už užstatą

Atsakingai, įvertinus savo galimybes, paimta paskola gali daugeliui pagelbėti kasdieniniame gyvenime (kai pinigų pritrūksta iki algos, kai netikėtai sugenda automobilis ar kitas įprastai kasdienybei būtinas daiktas, kai atsiranda svarbus pirkinys ir pan.). Vienos paskolos yra suteikiamos lengvai (greitos paskolos), tuo tarpu kitas gauti gali būti kiek sudėtingiau, neretai kreditoriai ar bankai už tai prašo užstatyti  turimą turtą ar susirasti laiduotoją. Antrasis atvejis daugiau taikomas didelėms paskoloms, kai skolinamasi iš banko ilgam laikotarpiui.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!