Naujos banko sąskaitos atidarymas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Naujos banko sąskaitos atidarymas

Kiekvieno iš mūsų šiandieninė kasdienybė neįsivaizduojama be sąskaitos banke. Dabar ją turi ne tik dirbantys asmenys ar pensininkai, ji atidaroma ir vaikams (7 – 13 metų amžiaus) ir jaunuoliams (14 – 22 metų amžiaus). Taigi, norint turėti asmeninę banko sąskaitą, amžius –ne problema. Žinoma, vaikui vienam atkeliavus į banką dėl sąskaitos atidarymo, ji nebus suteikta, kadangi tam reikalingas tėvų sutikimas.

Kaip atsidaryti banko sąskaitą? Reikia atvykti į kokio nors (pasirenkamai) banko padalinį, kur Jums bus sudaryta banko sąskaitos sutartis. Norint atsidaryti banko sąskaitą su savimi reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę, jeigu asmuo yra užsienio valstybės pilietis arba asmuo be pilietybės, tuomet jis privalo turėti leidimą laikinai arba nuolatos gyventi Lietuvoje bei pateikti užsienio valstybės piliečio pasą arba ES (Europos Sąjungos) piliečio asmens tapatybės kortelę. Norint atsidaryti banko sąskaitą nereikia jokio pradinio įnašo.

Kokie privalumai – turint asmeninę banko sąskaitą? Visų pirma – pinigai, laikomi banko sąskaitoje yra žymiai saugesni, negu, kai yra laikomi namuose ar kiti asmenys juos nešiojasi su savimi. Banke pinigus galima laikyti ne tik litais, tačiau ir kitomis valiutomis – eurais, doleriais ir pan. Patogu, nes pinigus bet kada galima išsigryninti banke arba bankomate, taip pat įnešti grynuosius pinigus į savo sąskaitą. Atsidarant banko sąskaitą galima užsisakyti kelių rūšių mokėjimo korteles bei nustatyti jose maksimalios pinigų sumos per dieną nuėmimo limitą. Patogu ir tai, kad yra net keletas būdų sužinoti savo sąskaitos likutį: bankomatuose, interneto banke, paskaminus telefonu arba užsisakius mobiliojo banko paslaugas, kurias teikia beveik visi Lietuvos bankai. Dar vienas patogus pinigų valdymo būdas – naudotis elektronine bankininkyste, kurios dėka galima sutaupyti pinigų ir laiko. Turint banko sąskaitą nebūtina visų pinigų laikyti būtent joje, galima atsidayti indėlio sąskaitą ir pervesti pinigus į taupmomąjį ar terminuotąjį indėlį  ir taip gauti papildomas lėšas už palūkanas.

Būkite budrūs! Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai gyventojai yra prašomi (telefonu, elektroniniu paštu) atsidaryti naują banko sąskaitą, kad galima būtų pasinaudoti sąskaitą pervedant pinigus į užsienį. Už tai žadamas atlygis. Tačiau neužkibkite ant tokių „uždarbių“, kadangi tai yra sukčiai, kurie nori pasinaudoti Jūsų duomenimis, atlikdami „pinigų plovimą“ arba kitokias su pinigais susijusias machinacijas. Per juos galite patekti net į baudžiamąją atsakomybę!

Paminėjome svarbiausius dalykus, kuriuos svarbu žinoti atsidarant sąskaitą banke.

 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.