Seifų nuoma banke

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Seifų nuoma banke

Tiems, kurie turi kažkokio turto (pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, grynųjų pinigų, meno kūrinių, kolekcinių monetų ar pašto ženklų, nuosavybės ar kitokių svarbių dokumentų, atsarginius raktus nuo namų ar automobilio ir t.t.)  ir nenori ar bijo laikyti jį namuose, bankai sutekia galimybę saugiai turimą turtą laikyti pas juos – individualiame banko seife.  Ši paslauga suteikiama už tam tikrą nuomos mokestį. Dažniausiai individualius banko seifus patariama naudoti tiems, kurie turi svarbių dokumentų arba grynųjų pinigų, kurių dėl kažkokių priežasčių nenori laikyti banko sąskaitoje.

Naudotis individualiu seifu verta, kadangi Jums yra suteikiama patikima apsauga, kadangi seifai yra įrengti banko patalpose – seifų saugykloje, o norint prieiti prie juose esančio turto reikia turėti raktą, kurį turi tik to seifo savininkas ir atsarginį – bankas. Nuodojantis individualiu seifu bankas  garantuoja savo klientams konfidencialumą – į seifų saugyklą jis eina vienas, kur gali peržiūrėti, paimti ar papildyti savo laikomą turtą. Beje, ne visų seifų nuomos kainos vienodos. Ji priklauso nuo pasirenkamo seifo dydžio ir turto laikotarpio, kuriam norėsite seifą nuomotis.

Dažniausias seifų tipas, kurį turi visi bankai – mechaninis seifas, kuris paprastai yra su 2 užraktais. Tokiua tveju atveju vienas raktas yra duodamas seifo nuomininkui, o kitas, kaip atsarginis, lieka banke. Nuomojant tokį seifą, klientą į saugyklą palydi abnko darbuotojas. Kita seifų rūšis – kodinis seifas. Seifo atrakinimui kodą sugalvoja pats nuomininkas ir į seifų saugyklą jis gali eiti vienas (banko darbuotojas jo nelydi). Ir paskutinioji seifų rūšis – automatiniai seifai. Jie rakibnami raktu ir papildomai naudojama magnetinė kortelė, o į saugyklą nuomininkas tai pat eina vienas.

Norint išsinuomoti seifą reikia atvykti į banko padalinį, kuriame yra nuomojami seifai. Apie tai, kuriuose bankų padaliniuose yra nuomojami seifai, reikia pasidomėti iš anksto – internete arba tiesiog paskambinti į banką. Atvykus, su savimi reikia turėti pasą. Surašoma nuomos sutartis ir sumokamas joje nurodytas nuomos mokestis (jis priklauso nuo nuomojamo seifo dydžio ir trukmės), tuomet banko darbuotojas klientui išduoda raktą nuo individualaus seifo (priklausomai nuo seifo rūšies gali ir kortelę arba liepti pasirinkti kodą) ir palydi seifų saugyklą, nurodydamas, kurį seifą jis nuomoja.

Svarbu žinoti, kad išsinuomojus individualų seifą jame negalima laikyti ginklų, šaudmenų, sprogmenų, narkotinių medžiagų, radioaktyvių medžiagų taip pat medžiagų, kurios greitai genda ar skleidžia aštrius kvapus, medžiagų, kurios gali sukleti pavojų žmogaus sveikatai, turtui ar aplinkai.

Taigi, jeigu Jūs turite turto ir manote, kad namuose jį laikyti yra nesaugu, nedvejokite ir kreipkitės į bet kurį banką dėl individualaus seifo nuomos.


Naujiausi straipsniai

Centrinis bankas ir jo funkcijos

Centrinis bankas ir jo funkcijos

Kiekviena valstybė turi savo šalies centrinį banką. Turtingesnės šalys (Lietuva taip pat) turi nepriklausomus nuo savo valstybės centrinius bankus. Centriniai bankai gali būti vieši arba privatūs, tai priklauso nuo valstybės. Skirtumas tarp jų  yra tai, kad privatūs bankai ima nacionalinės valiutos palūkanas iš mokesčių mokėtojų, o tuo tarpu vieši – neima.

Centrinis bankas yra apibrėžiamas kaip institucija, kuri gamina valiutą. Be šito, jis dar atsakingas už palūkanų kontrolę ir pinigų tiekimo kontrolę (kitaip dar – infliaciją).

Subsidijos

Subsidijomis paprastai vadinama parama, kurią suteikia valstybės ar savivaldybės institucijos arba tretieji asmenys. Jos nereikia grąžinti. Ši parama dažniausiai skiriama  plataus vartojimo paslaugų ar prekių kainoms išlaikyti arba jas sumažinti, arba jų gamybos mastui išlaikyti. Subsidijos gali būti suteikiamos tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

KREDITO UNIJŲ SEKTORIAUS STIPRINIMAS

Teikiamų siūlymų kontekstas ir pagrindimas Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Atsižvelgdama į Lietuvos banko vykdomą misiją, viziją ir vadovaudamasi institucinėmis vertybėmis, Lietuvos banko valdyba yra nustačiusi šalies centrinio banko 2014–2016 m. strateginius siekius. Vienas iš jų – pasiūlyti naują, efektyvų kredito unijų veiklos modelį ir aktyviai prisidėti prie jo įgyvendinimo. Tai sustiprintų Lietuvoje veikiančias kredito unijas ir užtikrintų tvarią, ilgalaikę jų sektoriaus veiklą ateityje.

Virtualių pinigų saugumas

Virtualių pinigų saugumas

Gyvenant XXI amžiuje turbūt sudėtinga būtų įsivaizduoti savo gyvenimą be bankų, kreditinių kortelių, elektroninės bankininkystės ir taip vadinamų „virtualių pinigų“ (t.y. pinigų, kurie yra laikomi banke ir juos gali valdyti pats savininkas sėdėdamas namuose prie savo asmeninio kompiuterio bet kuriuo paros metu.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!