Seifų nuoma banke

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Seifų nuoma banke

Tiems, kurie turi kažkokio turto (pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, grynųjų pinigų, meno kūrinių, kolekcinių monetų ar pašto ženklų, nuosavybės ar kitokių svarbių dokumentų, atsarginius raktus nuo namų ar automobilio ir t.t.)  ir nenori ar bijo laikyti jį namuose, bankai sutekia galimybę saugiai turimą turtą laikyti pas juos – individualiame banko seife.  Ši paslauga suteikiama už tam tikrą nuomos mokestį. Dažniausiai individualius banko seifus patariama naudoti tiems, kurie turi svarbių dokumentų arba grynųjų pinigų, kurių dėl kažkokių priežasčių nenori laikyti banko sąskaitoje.

Naudotis individualiu seifu verta, kadangi Jums yra suteikiama patikima apsauga, kadangi seifai yra įrengti banko patalpose – seifų saugykloje, o norint prieiti prie juose esančio turto reikia turėti raktą, kurį turi tik to seifo savininkas ir atsarginį – bankas. Nuodojantis individualiu seifu bankas  garantuoja savo klientams konfidencialumą – į seifų saugyklą jis eina vienas, kur gali peržiūrėti, paimti ar papildyti savo laikomą turtą. Beje, ne visų seifų nuomos kainos vienodos. Ji priklauso nuo pasirenkamo seifo dydžio ir turto laikotarpio, kuriam norėsite seifą nuomotis.

Dažniausias seifų tipas, kurį turi visi bankai – mechaninis seifas, kuris paprastai yra su 2 užraktais. Tokiua tveju atveju vienas raktas yra duodamas seifo nuomininkui, o kitas, kaip atsarginis, lieka banke. Nuomojant tokį seifą, klientą į saugyklą palydi abnko darbuotojas. Kita seifų rūšis – kodinis seifas. Seifo atrakinimui kodą sugalvoja pats nuomininkas ir į seifų saugyklą jis gali eiti vienas (banko darbuotojas jo nelydi). Ir paskutinioji seifų rūšis – automatiniai seifai. Jie rakibnami raktu ir papildomai naudojama magnetinė kortelė, o į saugyklą nuomininkas tai pat eina vienas.

Norint išsinuomoti seifą reikia atvykti į banko padalinį, kuriame yra nuomojami seifai. Apie tai, kuriuose bankų padaliniuose yra nuomojami seifai, reikia pasidomėti iš anksto – internete arba tiesiog paskambinti į banką. Atvykus, su savimi reikia turėti pasą. Surašoma nuomos sutartis ir sumokamas joje nurodytas nuomos mokestis (jis priklauso nuo nuomojamo seifo dydžio ir trukmės), tuomet banko darbuotojas klientui išduoda raktą nuo individualaus seifo (priklausomai nuo seifo rūšies gali ir kortelę arba liepti pasirinkti kodą) ir palydi seifų saugyklą, nurodydamas, kurį seifą jis nuomoja.

Svarbu žinoti, kad išsinuomojus individualų seifą jame negalima laikyti ginklų, šaudmenų, sprogmenų, narkotinių medžiagų, radioaktyvių medžiagų taip pat medžiagų, kurios greitai genda ar skleidžia aštrius kvapus, medžiagų, kurios gali sukleti pavojų žmogaus sveikatai, turtui ar aplinkai.

Taigi, jeigu Jūs turite turto ir manote, kad namuose jį laikyti yra nesaugu, nedvejokite ir kreipkitės į bet kurį banką dėl individualaus seifo nuomos.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.