Finansų maklerio darbas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Finansų maklerio darbas

Paprasati finansų makleris apibūdinamas kaip asmuo, kuris turi teisę teikti finansinio tarpininkavimo paslaugas, tačiau tik pagal valstybės nustatytą tvarką. Toms finansinio tarpininkavimo paslaugoms priklauso tokios, kaip, pavyzdžiui, paslaugų gavėjams (klientams) yra padedama gauti finansavimą, kuris reikalingas kažkokiam turtui įsigyti, jį išmainyti, investuoti arba parduoti. Finansų makleriai bendradarbiauja su kredito įstaigomis, įvairiomis bendrovėmis ir savo klientams privalo pateikti išsamią siūlomų finansavimo sąlygų analizę, taip pat kartu įvertinti finansines kliento galimybes ir sudaryti klientui priimtiniausią finansavimo variantą. Jie gali tarpininkauti tariantis su kredito įstaigomis, tokiomis kaip bankai ar lizingo bendrovės, kad klientai gautų palankesnes finansavimo sąlygas. Taip pat jiems privalo profesionaliai padėti  įveikti vertybių (pinigų) skolinimosi, finansavimo gavimo etapus, padėti įsigyti materialines bei kitokias vertybes ir įgyvendinti verslo planus.

Finansų makleris dažniausiai dirba pagal darbo sutartį. Dirbant įmonėje finansų maklerio pareigos yra tiesiogiai susijusios su vertybinių popierių rinka ir jos funkcionavimu. Finansų makleris gali būti vadovu šiose įmonėse: investicijų bendrovėje, valdymo įmonėje, finansų maklerio įmonėje, pensijų fonde, vertybinių popierių biržoje ar vertybinių popierių komisijoje taip pat įmonėse, kurių veikla vienaip ar kitaip yra susijusi su vertybinių popierių rinka.

Finansų makleriu gali būti fizinis asmuo ir jis privalo turėti finansų maklerio licenciją, kurią Lietuvoje išduoda Vertybinių popierių komisija. Be to norint tapti finansų makleriu privaloma turėti įgijus žinių apie vertybinių popierių rinkos funkcionavimą, vertybinių popierių dalyvių formas, jų veiklos būdus ir pan. Šios žinios dažniausiai yra patikrinamos kvalifikaciniu egzaminu, o norint gauti teisę laikyti šį kvalifikacinį egzaminą yra privaloma turėti vidurinį išsilavinimą ir vienerių metų darbo stažą, susijusį su vertybinių popierių rinka. Tuo tarpu tiems, kurie nori laikyti egzaminą siekiant gauti konsultanto ar generalinę licenciją, privalo būti įgijęs aukštajį išsilavinimą.

Lietuvoje finansų makleris dažnai vadinamas finansų brokeriu, tai yra žodžiai sinonimai, tiesiog vienas terminas yra atėjęs iš vienos užsienio valstybės, o kitas iš kitos (brokeris – iš Didžiosios Britanijos, o makleris – iš Vokietijos). Atidžiau panagrinėjus Lietuvos Respublikos įstatymus galima pastebėti, kad vartojamas tik finansų maklerio terminas, tuo tarpu toks terminas kaip finansų brokeris juose nėra.

 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.