Naujas darbas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Naujas darbas

Jau nemažai kalbėjome apie tai, kaip gauti naują darbą, todėl šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai kaip išlaikyti (neprarasti) gautos darbo pozicijos, kaip elgtis ir ką sakyti tam tikrose situacijose. Visų pirma, Jums reikia turėti omenyje, kad esate naujokas ir todėl valdžia  Jus gali stebėti tarsi per padidinamąjį stiklą, darbuotojai taip pat dažnai nemėgsta naujokų, nes bijo konkurencijos (jie bijo, kad būsite geresnis už juos). Dėl to labai svarbi Jūsų elgsena bandomuoju laikotarpiu. Jeigu išlaikysite bandomojo laikotarpio „testą“, darbas bus Jūsų.

Taigi, keletas patarimų, kaip elgtis naujame darbe turint „naujoko“ statusą.

Rinkitės tinkamą aprangą. Stenkitės engtis tvarkingai, neiššaukiančiai, neutraliai. Žiūrėkite, kad drabužiai būtų švarūs, tvarkingi, išlyginti, nesusiglamžę, nesuplyšę. Priešingu atveju sudarysite ne kokį įvaizdį.

Darbo metu nesinaudokite mobiliuoju telefonu, socialiniais tinklais ir internetu. Mobiliuoju telefonu galite pasinaudoti tik tuo atveju, kai skambutis iš tiesų svarbus, tačiau net ir tokiu atveju neturėtumėte išsiplėsti, o stengtis kuo greičiau skambutį nutraukti. Kas liečia internetinius tinklalapius, neturėtumėte juose naršyti darbo metu ir ypač naudotis socialiniais tinklais. Nesistebėkite, kad Jūsų kompiuteris yra sekamas, norint žinoti, ką Jūs veikiate darbo metu.

Kad ir koks būtų Jūsų charakteris stenkitės jo neparodyti. Jeigu per daug anksti pradėsite rodyti savo nepasitenkinimą, pyktį, priekaištus ar kitokias blogas emocijas, tikrai nebūsite svajonių darbuotojas ir nenustebkite, jei dar net nepasibaigus bandomajam laikotarpiui būsite paprašytas išeiti iš darbo. Protingiausia būtų stengtis prisitaikyti prie esamų situacijų, viską nuleidžiant juokais ir be jokių pykčių ar priekaištų.

Stenkitės kuo geriau atlikti Jums paskirtus darbus ir nieku gyvu nesiginčykite su savo vadovais, kadangi tai neduos nieko gero. Netgi tuo atveju, kai norite įrodyti (ar parodyti) savo žinias, geriau pakentėkite, kol pasibaigs Jūsų išbandymų metas (bandomasis laikotarpis), užsitarnausite vadovybės palankumą, pasitikėjimą ir tuomet galėsite patarti ar net įtakoti priimamus sprendimus, kadangi būsite įgijęs jų kompetenciją.

Atminkite, kad ne Jūs toje įmonėje esate vadovas, todėl nesistenkite įvesti savo tvarkos. Jei ir bandysite greičiausiai Jums nepavyks, kadangi, į naujokų pasiūlymus žiūrima pro pirštus, kadangi jie dar nėra nusipelnę pagarbos ir įgavę kompetencijos.

Nesistenkite apsiimti padaryti daugiau nei Jūs sugebate. Tuo liks nepatenkinti Jūsų kolegos, manydami, jog norite įsiteigti vadovams. O ir vadovai į tai gali pažiūrėti dviprasmiškai: arba manys, kad norite įsiteigti arba apsidžiaugs, kad rado „savanorį darbštuolį“, kuriam kraus visus papildomus darbus tol, kol patys to neapsikęsite arba nebepajėgsite jų atlikti (už tai tikriausiai nebūsite finansiškai įvertintas). Taigi, nešokite aukščiau bambos.

Niekada nevėluokite į darbą. Ypač tol, kol tebeesate naujokas būsite stebimas kada ateinate į darbą ir kada išeinate. Dėl išėjimo, nereiškia, kad pasibaigus paskutinei darbo valandai Jūs turite viską mesti ir lėkti į namus. Stebėkite savo kolegas ir elkitės panašiai, taip neišsiskirsite iš jų.

Šie patarimai turėtų Jums padėti atlaikyti bandomąjį laikotarpį ir tapti pastoviu darbuotoju.


Naujiausi straipsniai

Namų ūkių testavimas

Lietuvos bankas atlieka namų ūkių testavimą nepalankiausiomis sąlygomis. Šio testavimo tikslas – įvertinti nepalankių sukrėtimų poveikį būsto paskolas turinčių namų ūkių gebėjimui tinkamai vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Namų ūkių testavimas atliekamas remiantis Namų ūkių finansinės stebėsenos informacinės sistemos (NŪFSIS) duomenimis, o nepalankių sukrėtimų poveikis įvertinamas konkretaus namų ūkio lygmeniu. Kartu siekiama kiekybiškai įvertinti ir namų ūkių pablogėjusios finansinės būklės poveikį pagrindiniams Lietuvos finansų rinkos dalyviams, t. y.

Banko kortelės vaikams

Banko kortelės vaikams

Vaikus pradėti pratinti prie pinigų reikia jau nuo pat mažens. Vieni tėvai tam duoda kišenpinigių grynaisiais pinigais, kiti atidaro banko sąskaitą ir suteikia galimybę vaikui naudotis mokėjimo kortele. Tačiau nepatariama pamokas apie pinigus pradėti būtent nuo antrojo etapo.  Reikia, kad vaikas suprastų, kas tai yra tikri pinigai, kaip jie išleidžiami ir pan. Todėl, visų pirma, vaikas turi susipažinti su tikrais pinigais, ir kai jau matote, kad jam sekasi su jais tvarkytis, galite atidaryti sąskaitą jo vardu ir leisti jam naudotis mokėjimo kortele.

Saugus būstas

Saugus būstas

Ne paslaptis, kad kiekvienas metais įvairios gamtos stichijos pridaro daug žalos mūsų šalies gyventojams. Neretai yra nuplėšiami gyvenamųjų ar ūkinių pastatų stogai, išplaunami pamatai, užvirtę medžiai taip pat palieka nemažų nuostolių, todėl pastebima, kad daugėja žmonių norinčių savo būstą apsidrausti draudimo kompanijose. Dauguma jų suteikia galimybę apdrausti butą, pastatytą ar statomą namą bei sodybą.

KASKO draudimas

KASKO draudimas

Turbūt kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs ne tik apie privalomąjį automobilio draudimą, bet ir apie KASKO draudimą, bet tikrai ne kiekvienas yra juo draudęsis, nors jis yra ganėtinai populiarus ir naudingas, tačiau neprivalomas. KASKO draudimu draudžiasi tie asmenys, kurie nori jaustis saugiai kelyje ir naktį ramiai miegoti, nesvarbu, kas benutiktų.

Pinigų valdymas

Pinigų valdymas

Finansuose veikia įvairūs dėsniai. Žinant šiuos dėsnius yra žymiai lengviau suvaldyti savo finansus ir pasiekti žymiai geresnius rezultatus, nei  jų nežinant. Taigi pamėginsime atskleisti svarbiausius pinigų valdymo dėsnius.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!