Naujas darbas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Naujas darbas

Jau nemažai kalbėjome apie tai, kaip gauti naują darbą, todėl šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai kaip išlaikyti (neprarasti) gautos darbo pozicijos, kaip elgtis ir ką sakyti tam tikrose situacijose. Visų pirma, Jums reikia turėti omenyje, kad esate naujokas ir todėl valdžia  Jus gali stebėti tarsi per padidinamąjį stiklą, darbuotojai taip pat dažnai nemėgsta naujokų, nes bijo konkurencijos (jie bijo, kad būsite geresnis už juos). Dėl to labai svarbi Jūsų elgsena bandomuoju laikotarpiu. Jeigu išlaikysite bandomojo laikotarpio „testą“, darbas bus Jūsų.

Taigi, keletas patarimų, kaip elgtis naujame darbe turint „naujoko“ statusą.

Rinkitės tinkamą aprangą. Stenkitės engtis tvarkingai, neiššaukiančiai, neutraliai. Žiūrėkite, kad drabužiai būtų švarūs, tvarkingi, išlyginti, nesusiglamžę, nesuplyšę. Priešingu atveju sudarysite ne kokį įvaizdį.

Darbo metu nesinaudokite mobiliuoju telefonu, socialiniais tinklais ir internetu. Mobiliuoju telefonu galite pasinaudoti tik tuo atveju, kai skambutis iš tiesų svarbus, tačiau net ir tokiu atveju neturėtumėte išsiplėsti, o stengtis kuo greičiau skambutį nutraukti. Kas liečia internetinius tinklalapius, neturėtumėte juose naršyti darbo metu ir ypač naudotis socialiniais tinklais. Nesistebėkite, kad Jūsų kompiuteris yra sekamas, norint žinoti, ką Jūs veikiate darbo metu.

Kad ir koks būtų Jūsų charakteris stenkitės jo neparodyti. Jeigu per daug anksti pradėsite rodyti savo nepasitenkinimą, pyktį, priekaištus ar kitokias blogas emocijas, tikrai nebūsite svajonių darbuotojas ir nenustebkite, jei dar net nepasibaigus bandomajam laikotarpiui būsite paprašytas išeiti iš darbo. Protingiausia būtų stengtis prisitaikyti prie esamų situacijų, viską nuleidžiant juokais ir be jokių pykčių ar priekaištų.

Stenkitės kuo geriau atlikti Jums paskirtus darbus ir nieku gyvu nesiginčykite su savo vadovais, kadangi tai neduos nieko gero. Netgi tuo atveju, kai norite įrodyti (ar parodyti) savo žinias, geriau pakentėkite, kol pasibaigs Jūsų išbandymų metas (bandomasis laikotarpis), užsitarnausite vadovybės palankumą, pasitikėjimą ir tuomet galėsite patarti ar net įtakoti priimamus sprendimus, kadangi būsite įgijęs jų kompetenciją.

Atminkite, kad ne Jūs toje įmonėje esate vadovas, todėl nesistenkite įvesti savo tvarkos. Jei ir bandysite greičiausiai Jums nepavyks, kadangi, į naujokų pasiūlymus žiūrima pro pirštus, kadangi jie dar nėra nusipelnę pagarbos ir įgavę kompetencijos.

Nesistenkite apsiimti padaryti daugiau nei Jūs sugebate. Tuo liks nepatenkinti Jūsų kolegos, manydami, jog norite įsiteigti vadovams. O ir vadovai į tai gali pažiūrėti dviprasmiškai: arba manys, kad norite įsiteigti arba apsidžiaugs, kad rado „savanorį darbštuolį“, kuriam kraus visus papildomus darbus tol, kol patys to neapsikęsite arba nebepajėgsite jų atlikti (už tai tikriausiai nebūsite finansiškai įvertintas). Taigi, nešokite aukščiau bambos.

Niekada nevėluokite į darbą. Ypač tol, kol tebeesate naujokas būsite stebimas kada ateinate į darbą ir kada išeinate. Dėl išėjimo, nereiškia, kad pasibaigus paskutinei darbo valandai Jūs turite viską mesti ir lėkti į namus. Stebėkite savo kolegas ir elkitės panašiai, taip neišsiskirsite iš jų.

Šie patarimai turėtų Jums padėti atlaikyti bandomąjį laikotarpį ir tapti pastoviu darbuotoju.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.