Automobilio draudimas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Automobilio draudimas

Visi vairuotojai žino, kad Lietuvoje yra būtina drausti savo transporto priemonę (lengvąjį automobilį, krovininį automobilį, autobusą, troleibusą, motociklą, motorolerį, priekabas ir kitokius savaeigius mechanizmus, kurie naudojami kelių eisme). Priešingu atveju su ta transporto priemone draudžiama važiuoti. Automobilio draudimo sutartį gali sudaryti automobilio pats savininkas, įgaliotas asmuo, kuris nuomojasi (remiantis panaudos sutartimi).

Drausti automobilį yra naudinga todėl, kad draudimas padės Jums atsipalaiduoti kelyje ir negalvoti apie padarinius ir jų atlyginimą, įvykus eismo įvykiui. Taigi, jeigu Jūs sukelsite avariją ir būsite dėl jos kaltas, Jūsų (privalomos civilinės atsakomybės) draudimas privalės atlyginti žalą kitiems asmenims, kurie nukentės tame eismo įvykyje. Vadinasi žalą turėsite atlyginti ne Jūs, tai padarys Jūsų draudimas, jis atlygins nukentėjusiojo asmens transporto priemonės remonto kainą, apmokės sužalotų asmenų gydymo išlaidas, atlygins sugadinto nekilnojamojo turto ar kelio statinių išlaidas ir kt.

Dabar apdrausti automobilį – labai paprasta. Tai galite padaryti tiesiog internetu. Siekiant išsirinkti Jums palankiausią draudimo variantą, jį galite rasti tiesiog naršydami internete. Tokiu atveju tereikia nurodyti  savo automobilio valstybinį numerį ir savo asmens kodą, įmonės kodą (jeigu automobilio savininkas – įmonė) ar valdytojo kodą, jei automobilis yra perkamas lizingu. Be draudimo internetu automobilį apdrausti galite atvykę į bet kurios draudimo įmonės skyrių arba naudodamiesi draudimo brokerių paslaugomis.

Draudžiant automobilį reikia nurodyti įvairias automobilio ir vairuotojo savybes, nuo kurių tiesiogiai priklauso automobilio draudimo kaina. Tai – automobilio pagaminimo metai (kuo naujesnis, tuo brangesnis draudimas), automobilio darbinis tūris ir galia (kuo jie didesni, tuo brangesnis draudimas), automobilio markė („BMW“ draudimas kainuos daugiau, nei, pavyzdžiui, „Citroen“), vairuotojo amžius ir stažas (kuo mažesnis vairuotojo stažas, tuo brangiau kainuoja draudimas, brangiausiai jis kainuoja, kol vairuotojas neturi 2 metų vairavimo stažo), mietas, kuriame bus vairuojama (didmiesčiuose draudimas brangesnis, kadangi juose – judresnės gatvės ir padidinta eismo įvykių rizika), ar asmuo nebe pirmą kartą draudžiasi (kadangi draudžiantis pirmą kartą draudimas yra brangesnis) ir t.t.

Draudimo bendrovės siūlo įvairias transporto priemonių rūšis. Tai – automobilio draudimas važinėjant tik Lietuvoje, automobilio draudimas važinėjant ir Lietuvoje, ir užsienyje (ne daugiau kaip, pavyzdžiui, 40 dienų į metus), automobilio draudimas, kai teisę vairuoti turi visi šeimos nariai (ir tėvai, ir jauni vairuotojai – vaikai) ir pan.

Be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo yra ir kita automobilių draudimo rūšis – KASKO (CASCO) draudimas. Jis apibūdinamas kaip savanoriškas automobilio draudimas, kuris yra skirtas besidraudžiančiojo automobiliui atlyginti padarytą žalą avarijos metu (kai pats kaltas dėl eismo įvykio), automobilio vagystės atveju, dėl kitų asmenų kenkėjiškos veiklos ir pan. Ši draudimo rūšis rekomenduotina jauniems, savo jėgomis nepasitikintiems vairuotojams, taip pat brangių automobilių savininkams, asmenims, gyvenantiems rajone, kuriame padidėjusi vandalizmo rizika ir pan. Tačiau, nepamirškite, kad neužtenka apsidrausti vien KASKO draudimu, papildomai reikia draustis ir privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Pasirinkite sau tinkamiausią automobilio draudimo rūšį ir jauskitės saugūs kelyje!

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.