Draudimas internetu

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Draudimas internetu

Didėjant gyvenimo tempui žmonės tampa vis rūpestingesni, daugelis rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų saugumu, siekia užsitikrinti ateitį ne tik sau, bet ir savo artimiems žmonėms, šeimai. Todėl jie renkasi draudimą – sveikatos, gyvybės, būsto, automobilio ir t.t.  Taupydami savo laiką, daugelį iš šių draudimų jie užsisako tiesiog internetu.

Yra draudimų, sudariusių patogias sąlygas savo klientams apsidrausti save ar turimą turtą, visą parą (24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę). Drausti (–s) internetu yra paprasta ir greita, lengva pasirinkti norimą draudimo rūšį, sudaryti naujas ar pratęsti jau turimas sutartis.

Kaip reikia apsidrausti internetu? Visų pirma reikia prisijungti prie pasirinktos draudimo kompanijos internetinės svetainės, tada – ten užsiregistruoti. Tai atlikus reikia prisijungti prie savitarnos svetainės ir ten jau galima atlikti draudimo užsakymo procedūras: išsirinkti pageidaujamą draudimo rūšį, įvesti reikalingus duomenis, atlikti mokėjimą. Atlikus mokėjimą į elektroninį paštą atsiunčiama draudimo sutartis, kurią patartina turėti atsispausdinus.

Automobilio draudimas internetu. Taupydami laiką automobilį galite apsidrausti tiesiog  sėdėdami namuose, naudojantis internetu. Jums tereikės užpildyti savo ir automobilio duomenis (dažniausiai reikia pateikti šiuos duomenis: automobilio valstybinį numerį, savininko asmens kodą arba įmonės kodą, savininko vairavimo stažą, draudimo trukmę, pažymėti ar automobilį vairuos kitas asmuo, jei taip, nurodyti jo amžių ir vairavimo stažą) ir apmokėti paskaičiuotą draudimo kainą. Tuomet į nurodytą elektroninį paštą klientams išsiunčiamas draudimo polisas. Jame yra atspausdinamas e-parašas ir e-antspaudas, todėl dokumentas bus pilnai galiojantis. Klientui panorėjus jis gali bet kada nutraukti draudimo sutartį. Tuo atveju, jeigu klientas pakeitė automobilį ir draudimą nori pritaikyti naujajam automobiliui, jis turėtų susisiekti su savo draudimo bendrovės konsultantu (telefonu arba elektroniniu paštu) ir pranešti apie norimus atlikti veiksmus. Kitų rūšių draudimai (gyvybės draudimas, turto draudimas, kelionės draudimas, vaiko draudimas ir pan.) užsakomi panašiai kaip ir automobilio draudimas, tiesiog reikia nurodyti kitus (pageidaujamus) duomenis.

Internetas nuo mūsų gyvenimo sunkiai atskiriamas. Taigi, naudokimės jo teikiamomis privilegijomis ir palengvinkime savo gyvenimą. 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.