Gyvybės draudimas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas garantuoja apsidraudusiojo asmens šeimos narių finansinį stabilumą jo mirties, kūno sužalojimo ir ligų atvejais. Gyvybės draudimu patariama draustis tiems, kurie turi finansinių įsipareigojimų (paskolų) ir turi šeimą. Tuo atveju, jeigu pagrindiniam pajamų gavėjui, turinčiam finansinių įsipareigojimų, kas nors atsitiktų, jo šeimai paskola neliktų kaip našta, kadangi dalį jos turėtų kompensuoti draudimas.

Specialistai pataria, kad gyvybės draudimo suma turi atitikti turimų įsipareigojimų sumą. Taigi, jeigu asmuo turi būsto paskolą, jo gyvybės draudimo suma turi būti lygi šio įsiskolinimo sumai. Tuo atveju, kai finansinių įsipareigojimų yra daugiau, tai gyvybės draudimo suma turi būti lygi tų finansinių įsipareigojimų sumai. Tačiau praktika yra kitokia, žmonės draudžiasi žymiai mažesnėmis sumomis, o įvykus nelaimei, su dideliais sunkumais susiduria jų šeimos.

Gyvybės draudimas yra ne tik parama nelaimės atveju ar finansinė šeimos apsauga, bet dar ir reguliarus taupymas, pajamos, kai išeinama į pensiją, pinigai, skirti vaikų mokslams bei skolų grąžinimo garantija.

Pastaruoju metu iš paprasto gyvybės draudimo atsirado daugiau draudimo rūšių, kurių paskirtis yra tokia kaip kaupti pinigus ir juos taupyti ateičiai. Tai tradicinis kaupiamasis gyvybės draudimas ir investicinis gyvybės draudimas. Pirmasis yra skirtas gyvybės rizikos netekimui ir draudėjo tauypymui. Sukaupta draudimo išmoka yra sumokama pasibaigus draudimo terminui (finanasinių įsipareigojimų laikotarpiui). Kaupiamojo gyvybės draudimo sutartį verta sudaryti kuo anksčiau, kadangi kuo ji ilgesnė, tuo gaunamos didesnės darudimo išmokos pasibaigus jo laikotarpiui. Paprastai draudėjas sudarydamas draudimo sutartį, pasirenka jo sumą ir terminą, pagal kuriuos yra apskaičiuojama periodinė įmoka. Tuo tarpu taupymui yra numatytos tam tikros  metinės palūkanos (dažniausiai apie 2,5 – 3 %). Kalbant apie investicinį gyvybės draudimą jis turi riziką, kurią priešingai nei kaupiamojo gyvybės draudimo atveju, prisiima pats draudėjas. Sudraydamas draudimo sutartį draudėjas pasirenka mėnesinę draudimo įmoką, draudimo sumą ir įmokų investavimo kryptį. Jis gali rinktis, kur nori investuoti: ar į Vyriausybės investicinius popierius, ar į tarptautinius investicinius fondus ar kt. Pasibaigus sutarties laikotarpiui, draudimo suma gali būti didesnė nei gyvybės draudimo suma (sėkmės atveju), nes draudėjui atitenka visas investicinis pelnas.

Jeigu dar neturite finansinių įsipareigojimų, tačiau greitu metu žadate jų turėti, tuomet Jums pats laikas susimąstyti apie gyvybės draudimą. Kokią rūšį rinktis, Jums gali patarti draudimo specialistai, atsižvelgę į Jūsų galimybes, norus ir poreikius.

 

 

 

Pozicija: 
Home [Pagrindines Naujienos]

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.