KASKO draudimas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
KASKO draudimas

Turbūt kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs ne tik apie privalomąjį automobilio draudimą, bet ir apie KASKO draudimą, bet tikrai ne kiekvienas yra juo draudęsis, nors jis yra ganėtinai populiarus ir naudingas, tačiau neprivalomas. KASKO draudimu draudžiasi tie asmenys, kurie nori jaustis saugiai kelyje ir naktį ramiai miegoti, nesvarbu, kas benutiktų.

Kaip žinia, paprastas (privalomasis) automobilių draudimas atlygina nuostolius, patirtus avarijos metu, nukentėjusiajam (vienai pusei). Tuo tarpu KASKO draudimas apdraudžia nuo avarijos (nuostolius atlygina abiems pusėms), nuo vagystės (kai pavogiamas automobilis ar kokios nors jo detalės), nuo stichinių nelaimių, nuo nelaimingų atsitikimų (pavyzdžiui, nutrenkus laukinį gyvūną, užvirtus medžiui ir pan.) ir nuo stichinių nelaimių.

Kiekviena draudimo bendrovė draudžiantis KASKO draudimu suteikia skirtingas privilegijas (papildomas paslaugas). Tačiau dažniausiai ta yra nemokama techninė pagalba kelyje, kuri teikia skirtingas paslaugas. Dažniausiai techninė pagalba Jums  padės užvesti variklį, pakeisti ratą, pristatys kuro, jei baigsis degalai, atrakins dureles, jei pamesite raktelius ar juos užtrenksite automobilyje, o esant sudėtingesniam gedimui kliento transporto priemonė bus nutransportuota į remonto dirbtuves ar kitą kliento pageidaujamą vietą. Todėl renkantis draudimo bendrovę labai svarbu pasidomėti, kokios paslaugos įeina į KASKO draudimo paketą.

Dar viena KASKO draudimo privilegija – vairuotojo ir keleivių draudimas. Jis apdraudžia vairuotoją ir keleivius. Jeigu atsitinka taip, kad eismo įvykio metu sužalojamas vairuotojas ar keleiviai, draudimas padengia visas jų gydymo išlaidas. Tačiau, visada vairuokite tik prisisegę saugos diržus ir raginkite juos prisisegti savo keleivius. Jie gali išgelbėti ne tik Jūsų ar Jūsų keleivių gyvybę, bet ir sušvelninti sužalojimus autoįvykio metu. Rūpinkitės savo ir kitų saugumu!

Kalbant apie KASKO draudimo kainą reikia žinoti, kas ją įtakoja. Pagrinde draudimo kainą nusprendžia du kriterijai – transporto priemonės duomenys ir vairuotojo duomenys. Taigi, pildant draudimo blanką Jums reikės nurodyti šiuos parametrus: transporto priemonės tipą (lengvasis automobilis, motociklas, sunkvežimis ir pan.), markę („BMW“, „Audi“, „Renault“ ar kt.), pagaminimo metus, modifikacija, variklio darbinį tūrį, variklio galingumą, naudojamus degalus (dyzelinas, benzinas, benzinas/dujos, elektra). Užpildžius transporto priemonės charakteristikas, reikia pateikti informaciją ir apie automobilio savininką bei vairuotojus: ar automobilis įsigytas išsimokėtinai (lizingu), ar savininkas yra fizinis ar juridinis asmuo,  nurodyti savininko registracijos vietą (miestą), savininko vairavimo stažą metais, savininko amžių ir ar automobilį vairuos kiti asmenys.

Net ir apdraudę savo automobilį KASKO draudimu, saugokite jį. Atminkite, nevalia palikti automobilio dokumentų ir raktelių automobilyje, nes jį pavogus Jūs negausite jokios išmokos, kadangi tai bus laikoma nedraudžiamuoju įvykiu ir išmoka Jums nebus išmokėta. Taip pat stenkitės savo automobilio nestatyti po medžiais, kadangi medžių šakos, paveiktos stipraus vėjo, gali pridaryti didelės žalos.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.