Turto draudimas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Turto draudimas

Namai – Jūsų tvirtovė? Juose jaučiatės saugus, atsipalaidavęs ir laimingas? Tam, kad tai sukurtumėte, turbūt investavote ne tik daug pinigų, bet ir laiko, rūpesčio. Todėl turėtumėte pasistengti apsaugoti savo „tvirtovę“ bei visą joje esantį turtą. Tai padaryti Jums padės turto draudimas. Šio draudimo dėka galėsite saugiai jaustis ne tik išvykę į darbą ar į svečius, bet ir tada kai išvykstate į tolimesnę kelionę ir paliekate namus vienus.

Turto draudimas – viena iš draudimo rūšių, kuri skirta apdrausti  kilnojamąjį (baldus, drabužius, kompiuterius, televizorius, buitinę techniką ir kt.) ir nekilnojamąjį (butus, namus, pastatus, statinius, patalpas ir kt.) turtą. Drausti turtą – naudinga, kadangi apsidraudusiajam draudimas atlygina visus nuostolius, kurie atsiranda netekus turto ar jam sugedus (jį sugadinus). Draudžiant savo turtą apimamos šios rizikos grupės: vagystės, turto sugadinimas (piktavališkas) ar teroristiniai išpuoliai, sprogimas, gaisras, įvairios stichinės nelaimės (žemės drebėjimas, potvynis, uraganas, audra, kruša, liūtis ir pan.).

Turto draudimas gali būti dviejų rūšių: įmonių (juridinių) asmenų turto draudimas ir  gyventojų (fizinių) asmenų turto draudimas. Pirmuoju atveju draudžiamas įmonei priklausantis nekilnojamas turtas (pastatai) ir kilnojamas turtas (įvairi biuro įranga, gamybinių patalpų įranga, gatava produkcija, žaliavos ir pan.). Antruoju atveju apdraudžiamas fizinių asmenų turtas (ir kilnojamas, ir nekilnojamas) nuo įvairių padarinių.

Turto draudimo paslaugą teikia daugelis draudimo kompanijų, o taip pat ir bankai – „Swedbank“, „SEB“, „Nordea“, „DNB“ ir kiti bankai. Tačiau kiekviena iš šių įstaigų siūlo skirtingas sąlygas, jų kainos taip pat svyruoja. Todėl prieš draudžiant turtą turėtumėte labai pasidomėti, kiekviena iš šių bendrovių ir pasirinkti labiausiai atitinkančią Jūsų lūkesčius ir priimtiniausią kainą Jums.

Kodėl verta drausti savo turtą? Visų pirma dėl to, kad galėsite jaustis saugiai ir ramiai miegoti naktį, negalvodami apie tai, kas gali nutikti. Daugelis turto draudimų už sugadintus ar pavogtus namuose esančius daiktus atlygina kaip už naujus daiktus, neatsižvelgdami į jų nusidėvėjimą. Yra draudimų, kurie namų ūkio daiktus draudžia ir kitose šalyse – visose Europos sąjungos šalyse ir Norvegijoje.

Tačiau net ir tada, kai esate apsidraudę, turėtumėte saugoti savo namų turtą, kad tuo nepasinaudotų ilgapirščiai, vandalai ar neatsitiktų kokia nelaimė. Todėl prieš išeidami iš namų ar vykdami į svečius arba atostogauti, nepalikite namų be priežiūros, tam reikia išjungti elektros įrenginius iš tinklo (virš įtampių svyravimai gali sukelti gaisrą!). Nelaikykite namuose grynųjų pinigų ir didelių kiekių aukso, ilgapirščiai žino, kuriuose namuose ir kur jų ieškoti. Jeigu dar nesate apdraudę savo turto, o ketinate vykti atostogauti, tuomet būtinai apdrauskite jį. Anot specialistų, vagystės aktyviai vykdomos būtent atostogų metu. Tai padės Jums jaustis ramiai ir saugiai visų atostogų metu.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.