Sąskaitos už šildymą tampa našta, kaip tai pakeisti?

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Sąskaitos už šildymą tampa našta, kaip tai pakeisti?

Tiesa ta, kad Lietuvoje žiema yra pats nelaukiamiausias metų laikas. Ne dėl to, kad būna šalta ir niūru, taip yra todėl, kad tenka mokėti dideles šildymo sąskaitas. Būtent todėl daugelis šildymo sezono laukia su nerimu. Deja, daugelis tik prieš prasidedant naujam šildymo sezonui sugeba išsimokėti senas skolas, kai tuo tarpu naujos greitai lips "ant kulnų".

Neseniai atsirado galimybė už šildymą ir karštą vandenį mokėti ištisus metus. Tokią galimybę kol kas suteikia tik "Vilniaus energija". Tokiu atveju žiemos metu nereikėtų mokėti  3 ar net 4 kartus didesnių sąskaitų už šildymą, suma būtų paskirstyta tolygiai kiekvienam metų mėnesiui. Taip suteikiama galimybė neprasiskolinti ar netapti skolininku. Taip pat žinant preliminarią mokesčių sumą būtų lengviau planuoti savo išlaidas taip, kad liktų pakankamai pinigų jiems sumokėti.

Taigi, norint gauti tokį mokėjimo būdą reikėtų susiderinti per klientų aptarnavimo centrą. Pasirinkus tokį atsiskaitymą, jeigu jis nepatinka, po metų galima grįžti prie senojo. 

Reikia tikėtis, kad greitai ir kituose Lietuvos miestuose už šildymo sąskaitas bus galima atsiskaityti tokiu pat būdu. Tačiau, jeigu susidūrėte su įsiskolinimo problema ar tiesiog norite išmėginti tokį mokėjimo būdą, vertėtų mėginti prašyti įmokas mokėti tokiu būdu, šilumos teikimo bendrovės turėtų būti nusiteikusios geranoriškai.

Siekiant sumažinti sąskaitas už šildymą patariama renovuoti daugiabučius namus, tačiau tam turi pritarti dauguma namo gyventojų, kadangi tai nemažai kainuoja, nors nemažą dalį dažniausiai finansuoja valstybė. Renovuoti daugiabučius namus verta dėl to, kad sąskaitos už šildymą vidutiniškai sumažėja apie  50 procentų. Kita galimybė kiek sumažinti šildymo išlaidas - pasamdyti žmogų, kuris reguliuotų namo šildymą. Tokiu atveju šildymo išlaidas galima sumažinti iki 20 procentų. Tiesa ta, kad tai nėra toks efektyvus būdas kaip renovacija, tačiau tai gali bent šiek tiek sumažinti šilumos sąnaudas.

Reikia stengtis, kad šildymo sezonas netaptų našta ir kad ateinantis šaltasis metų periodas suteiktų ne nerimą, o džiaugsmą.

 

 


Naujiausi straipsniai

Paskola kelionei

Paskola kelionei

Įsivaizduokite: lietingas, drėgnas ruduo arba šalta, žvarbi žiema, o Jūs tuo metu esate ten, kur termometro stulpelis gerokai virš 25 laipsnių, šviečia saulė, ošia jūra, Jūs sūpuojatės hamake, laikydami kokteilį rankoje. Ech, skamba kaip pasaka, tiesa? Vieniems tai gali ir likti tik svajonėmis, tačiau kiti gali tai turėti kada tik panorėję, na o kad Jums tai neliktų tik svajone, yra galimybė rinktis paskolą kelionei.

Kaip taupyti šilumą?

Kaip taupyti šilumą?

Prasidėjęs šildymo sezonas ne vienam yra didelis galvos skausmas. Daugelis norėtų už šilumą mokėti mažiau. Norint tai pasiekti reikia laikytis paprastų patarimų, kurie leis džiaugtis mažesniu šilumos suvartojimu, šiltesniais namais, o kartu ir mažesnėmis sąskaitomis už šildymą.

Taupus apsipirkinėjimas

Taupus apsipirkinėjimas

Dažnai grįžus iš parduotuvės ir peržiūrėjus čekius bei pirkinius, tenka nusivilti, kadangi suvokiate, kad už pinigų sumą, kurią sumokėjote, pasirodo nieko tokio ypatingo ir nenusipirkote. Nesijaudinkite, tai ne Jūsų vienų problema. Pateiksime keletą patarimų, kurių laikantis galėsite sutaupyti.

Vartojamoji paskola

Vartojamoji paskola

Dažnai atsitinka jog pačiu netinkamiausiu laiku sugenda automobilis, prireikia naujos skalbimo mašinos, naujo virtuvės komplekto, vaiką išleisti į ekskursiją, norisi atostogoms išvykti į kelionę  ir t.t., o pinigų visam tam nėra. Pinigų gal ir nėra, tačiau yra išeitis kaip jų gauti. Jeigu esate dirbantis asmuo, Jums suteikiama puiki galimybė gauti vartojamąją paskolą.

Socialinių pašalpų mažinimas

Socialinių pašalpų mažinimas

Pastaruoju metu tarp pašalpų gavėjų vyrauja tokia nuomonė: kam dirbti, jei beveik tokio paties dydžio pinigų sumą galima gauti iš pašalpų? Todėl pašalpų gavėjai bus skatinami eiti dirbti bei dalyvauti daugiabučių renovavimo programose. Skatinimas bus toks, kad bedarbiams bus mažinamos socialinės pašalpos bei mažinamos kompensacijos šildymui nuolaidos.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!