Socialinių pašalpų mažinimas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Socialinių pašalpų mažinimas

Pastaruoju metu tarp pašalpų gavėjų vyrauja tokia nuomonė: kam dirbti, jei beveik tokio paties dydžio pinigų sumą galima gauti iš pašalpų? Todėl pašalpų gavėjai bus skatinami eiti dirbti bei dalyvauti daugiabučių renovavimo programose. Skatinimas bus toks, kad bedarbiams bus mažinamos socialinės pašalpos bei mažinamos kompensacijos šildymui nuolaidos.

Dabar bedarbiai 350 litų soc. pašalpą gauna trejus metus, vėliau ši pašalpa pradedama mažinti. Todėl vyriausybė ketina svarstyti įstatymo pataisą, kad šią pašalpą nedirbantis asmuo galėtų gauti vienerius metus, o praėjus šiam terminui, ją dar mažinti, taip motyvuojant bedarbį ieškotis darbo, nes gaunamų pajamų dydis dar labiau sumažėtų. Taip būtų siekiama bedarbius dalyvauti persikvalifikavimo programose bei darbo biržose siūlomuose viešuose darbuose.

Negana to, vyriausybė siūlo keisti kompensacijų būsto šildymui teikimo sąlygas, kadangi dažnai pasitaiko atvejų, kai būsto savininkas atsisako dalyvauti daugiabučio namo renovavimo projekte. Norint paskatinti žmones prisijungti prie daugiabučių renovavimo projektų, už atsisakymą dalyvauti būsto renovavime, kompensaciją už šildymą ir karštą vandenį  sumažinama per pusę, o po metų ji būtų nutraukiama visai trijų metų laikotarpiui. 


Naujiausi straipsniai

Greitos paskolos

Greitos paskolos

Greitosios paskolos arba kitaip – greitieji kreditai pastaruoju metu Lietuvoje labai populiarūs. Apie juos yra girdėję visi: ir seni, ir jauni. Jų reklamų apstu visur: televizijoje, radijuje, internete, gatvėse ir pan. Kuo gi yra ypatingos greitos paskolos? Kaip jau galima spręsti iš paties pavadinimo „greitos“, tai tokios paskolos, kurias galima gauti nesudėtingai, net neišėjus iš namų (internetu ar sms žinute) arba užsukus į spaudos kioską ir ten užpildžius paraišką, dėl jos gavimo. Visa tai vidutiniškai užtrunka apie 15 minučių ir paskola jau Jūsų sąskaitoje!

Būsto paskola įkeitus turtą

Būsto paskola įkeitus turtą

Prireikus būsto paskolos toli gražu ne kiekvienam ją pavyksta lengvai gauti. Kartais bankas mainais į paskolos suteikimą pasiūlo įkeisti jau turimą turtą. Daugelis vengia paskolos su turto įkeitimu, tačiau jeigu turite pastiovų darbą su stabiliu atlyginimu ir esate paskaičiavę, kad paskolos įmokas mokėti bus iš ko, tuomet nėra ko bijoti.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!