Tuščios piniginės po švenčių

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Tuščios piniginės po švenčių

Kūčios, Kalėdos, Nauji metai – visos šios šventės praėjo. Dabar galime kiek atsipūsti nuo šventinio šurmulio, dovanų pirkimo, jų pakavimo, vaišėmis nurautų stalų ir kt. Visa tai praėjo. Tačiau daugelį turbūt kamuoja po švenčių kilusi problema – ištuštėjusi piniginė ar apytuštė banko sąskaita. Ne paslaptis, kad šventiniu laikotarpiu žmonės tampa itin išlaidūs, jie pasiduoda instinktui pirkti ir išlaidauti, kadangi mato aplinkui tai darant ko ne visus. Turbūt kiekvienais metais prieš šventes tenka matyti sausakimšus prekybos centrus, žmones vežančius pilnus vežimus įvairiausių pirkinių (dovanų, gėrimų, maisto ir kt.) ir pan. Žmonės taip atsipalaiduoja, kad išleidžia daugiau pinigų nei turėtų išleisti. Dėl to vėliau būna sudėtinga jiems patiems.

Ne paslaptis, kad valstybinės įstaigos už paskutinį metų mėnesį (gruodį) atlyginimus savo darbuotojams išmoka anksčiau – dar metams nepasibaigus.  Taigi, jie atlyginimą gauna dar gruodžio gale (maždaug dviem savaitėmis anksčiau nei įprastai). Ir dažniausiai atsitinka taip, kad anksčiau gavę, anksčiau ir išleidžia. Ypatingai tai įtakoja šventės, kadangi padidėja perkamumas. Ir kas gi atsitinka vėliau? Pinigai baigiasi anksti (tarkim, sausio pradžioje ar net gruodžio gale), o artimiausia alga bus tik vasario viduryje. Tuomet žmonėms reikia galvoti, iš kur gauti pinigų, kad nusipirkti maisto, susimokėti mokesčius ir kt. būtiniausioms pragyvenimo reikmėms. Yra keletas būdų: prašyti pas darbdavį, kad sumokėtų avansą, skolintis iš giminių ar draugų ir trečias būdas – skolintis iš greitųjų kreditorių. Pastarasis būdas tampa vis populiaresnis, kadangi vis daugiau žmonių pritrūkę pinigų nepabūgsta iš jų skolintis. Nenuostabu, kad būtent šiuo – po šventiniu laikotarpiu greitieji kreditoriai iš tiesų stipriai klesti.

Norint išvengti pinigų stygiaus po švenčių, reikia iš anksto susidaryti planą: kiek pinigų galite išleisti, kad jų liktų pakankamai normaliam gyvenimui, sugalvoti, ką pirksite savo šeimos nariams, ką draugams, ką giminaičiams, ką bendradarbiams ir kitiems, kadangi žmonės nežinodami, ko ieško priperka įvairiausių brangių dalykų, kurie tiek nė neverti ir yra nereikalingi. Laikydamiesi savo susigalvoto plano turėtumėte ir po švenčių nesijausti „nuskurdę“, o toliau gyventi normalų, pilnavertį gyvenimą.


Naujiausi straipsniai

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB)

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra įmonė, kurios kapitalas yra suskirstytas į dalis – akcijas. Teisiniu požiūriu UAB yra laikoma ribotos civilinės atsakomybės privačiu juridiniu asmeniu. Uždarosios akcinės bendrovės įsatinis kapitalas turi būti ne mažesnis kaip 10000 litų. Tokio tipo įmonę gali steigti ir vienas, ir daugiau fizinių ar juridinių asmenų, tuo tarpu akcibibkų skaičius negali būti didesnis nei 250 asmenų. Kiekvienas akcininkas savo turimas akcijas gali valdyti kaip nori: parduoti, padovanoti, pamainyti ar panašiai.

Sėkminga karjeros pradžia

Sėkminga karjeros pradžia

Jauniems žmonėms pradėti karjerą nėra labai lengva, kadangi daugelis darbdavių nenori priimti žmonių, neturinčių darbo patirties. Tačiau nevertėtų nuleisti rankų, reikia ieškoti ir anksčiau ar vėliau darbą tikrai rasite. Tam, kad Jūsų karjera būtų sėkminga parengėme Jums keletą patarimų.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Banko kortelės vaikams

Banko kortelės vaikams

Vaikus pradėti pratinti prie pinigų reikia jau nuo pat mažens. Vieni tėvai tam duoda kišenpinigių grynaisiais pinigais, kiti atidaro banko sąskaitą ir suteikia galimybę vaikui naudotis mokėjimo kortele. Tačiau nepatariama pamokas apie pinigus pradėti būtent nuo antrojo etapo.  Reikia, kad vaikas suprastų, kas tai yra tikri pinigai, kaip jie išleidžiami ir pan. Todėl, visų pirma, vaikas turi susipažinti su tikrais pinigais, ir kai jau matote, kad jam sekasi su jais tvarkytis, galite atidaryti sąskaitą jo vardu ir leisti jam naudotis mokėjimo kortele.

Taupymas

Taupymas

Neretai kiekvienas iš mūsų susimąstome, apie taupymą. Ar verta? Kam taupyti? Kur taupyti? Po kiek taupyti? Vieni nori pradėti taupyti naujam butui, kiti automobiliui, kelionei, kompiuteriui ar televizoriui. Tačiau kokį taupymo būdą pasirinkti? Ar taupyti namuose – kojinėje, ar atsiduoti į banko rankas? Na, būdas taupyti namuose ne vienas iš geriausių pasirinkimų. Geriau sukaupus šiokią tokią pinigų sumą turėti banke indėlį, kur nuo tuo metu galiojančių palūkanų normos Jums augs pinigai.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!