Tuščios piniginės po švenčių

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Tuščios piniginės po švenčių

Kūčios, Kalėdos, Nauji metai – visos šios šventės praėjo. Dabar galime kiek atsipūsti nuo šventinio šurmulio, dovanų pirkimo, jų pakavimo, vaišėmis nurautų stalų ir kt. Visa tai praėjo. Tačiau daugelį turbūt kamuoja po švenčių kilusi problema – ištuštėjusi piniginė ar apytuštė banko sąskaita. Ne paslaptis, kad šventiniu laikotarpiu žmonės tampa itin išlaidūs, jie pasiduoda instinktui pirkti ir išlaidauti, kadangi mato aplinkui tai darant ko ne visus. Turbūt kiekvienais metais prieš šventes tenka matyti sausakimšus prekybos centrus, žmones vežančius pilnus vežimus įvairiausių pirkinių (dovanų, gėrimų, maisto ir kt.) ir pan. Žmonės taip atsipalaiduoja, kad išleidžia daugiau pinigų nei turėtų išleisti. Dėl to vėliau būna sudėtinga jiems patiems.

Ne paslaptis, kad valstybinės įstaigos už paskutinį metų mėnesį (gruodį) atlyginimus savo darbuotojams išmoka anksčiau – dar metams nepasibaigus.  Taigi, jie atlyginimą gauna dar gruodžio gale (maždaug dviem savaitėmis anksčiau nei įprastai). Ir dažniausiai atsitinka taip, kad anksčiau gavę, anksčiau ir išleidžia. Ypatingai tai įtakoja šventės, kadangi padidėja perkamumas. Ir kas gi atsitinka vėliau? Pinigai baigiasi anksti (tarkim, sausio pradžioje ar net gruodžio gale), o artimiausia alga bus tik vasario viduryje. Tuomet žmonėms reikia galvoti, iš kur gauti pinigų, kad nusipirkti maisto, susimokėti mokesčius ir kt. būtiniausioms pragyvenimo reikmėms. Yra keletas būdų: prašyti pas darbdavį, kad sumokėtų avansą, skolintis iš giminių ar draugų ir trečias būdas – skolintis iš greitųjų kreditorių. Pastarasis būdas tampa vis populiaresnis, kadangi vis daugiau žmonių pritrūkę pinigų nepabūgsta iš jų skolintis. Nenuostabu, kad būtent šiuo – po šventiniu laikotarpiu greitieji kreditoriai iš tiesų stipriai klesti.

Norint išvengti pinigų stygiaus po švenčių, reikia iš anksto susidaryti planą: kiek pinigų galite išleisti, kad jų liktų pakankamai normaliam gyvenimui, sugalvoti, ką pirksite savo šeimos nariams, ką draugams, ką giminaičiams, ką bendradarbiams ir kitiems, kadangi žmonės nežinodami, ko ieško priperka įvairiausių brangių dalykų, kurie tiek nė neverti ir yra nereikalingi. Laikydamiesi savo susigalvoto plano turėtumėte ir po švenčių nesijausti „nuskurdę“, o toliau gyventi normalų, pilnavertį gyvenimą.


Naujiausi straipsniai

Nedarbas Lietuvoje

Nedarbas Lietuvoje

Nedarbo lygiu yra vadinamas bedarbių (žmonių, kurie neturi darbo) santykis su darbingais asmenimis. Nedarbo lygis dažniausiai išreiškiamas procentais. Lietuvoje bedrabiams priskiriami darbingo amžiaus asmenys (nuo 16 metų iki pensijinio amžiaus, šiuo metu - 65 metų), kurie nesimoko pagal dieninę ar ištestinę mokymo formą ir yra prisiregistravę teritorinėje darbo biržoje.

Trečios pakopos pensijų fondų sistema

Trečios pakopos pensijų fondų sistema

Trečiosios pakopos pensijos kaupimas yra neprivalomas, tačiau tie, kurie nori turėti užtikrintesnę senatvę, kaupia dar ir šioje pensijų sistemoje. Paprastai tai daroma ne savarankiškai (kadangi reikia daug žinių ir išmanymo), o naudojantis savo darbą išmanančių institucinjų paslaugomis - dalyvaujama trečiosios pakopos pensijų fonduose, investuojama į investicinius fondus ar dalyvaujama kaupiamajame gyvybės draudime. Šioje pensijų kaupimo sistemos pakopoje gali dalyvauti be išimties visi (netgi tie, kurie nedalyvauja pirmoje ir antroje pensijų kaupimo pakopose).

Elektros taupymas namuose

Elektros taupymas namuose

Turbūt daugeliui iš mūsų yra tekę pastebėti didėjančias (arba dideles) sąskaitas už elektros energiją. Tačiau, ar mes susimąstome, ką daryti, kad šios sąskaitos būtų mažesnės? Kaip sumažinti elektros energijos suvartojimą savo namuose? Pateiksime keletą patarimų, kurių laikantis neabejotinai sumažinsite savo mokesčius už elektros energiją.

Paskola verslui

Paskola verslui

Dažnai žmonėms kyla įvairių verslo idėjų. Tačiau tik nedidelė jų dalis gali savo idėjas įgyvendinti, kadangi neturi tam pakankamai lėšų. Taigi, verslo idėja yra, o pinigų ne. Ką tokiu atveju daryti? Nevertėtų nuleisti rankų, kadangi bankai ir kitos institucijos teikia paskolas verslui.

Greitųjų kreditų našta

Greitųjų kreditų našta

Šiuo metu greituosius kreditus teikia gerokai virš 20 įmonių. Gauti greitąjį kreditą ganėtinai paprasta: tereikia užsiregistruoti telefonu ar internetu ir jei atitinki reikalavimus Tavo sąskaita netrukus papildoma pageidaujama suma. Tačiau bėdos prasideda, kada žmogus nebeįstengia grąžinti kredito laiku.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!