Finansų valdymas įmonėje

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Finansų valdymas įmonėje

Kiekvienai naujai ar jai įsivažiavusiai įmonei yra svarbu tinkamai valdyti jos finansus. Todėl daugeliui „naujų“ verslininkų, geras finansų valdymas yra svarbus uždavinys, kurį reikia išspręsti kuo geriau. Kiekvieno verslininko galvoje knibžda šie klausimai: kur gauti  pinigų, kaip juos efektyviai naudoti, kaip tinkamai išleisti? Tam, kad paskaičiuoti, kokios pinigų sumos reikės, visų pirma reikia žinoti kokį produktą (- us) planuojate įsigyti, kokia jo kaina, išanalizuoti rinką, įvertinti žaliavų kainas, šaltinius, gamybos kaštus, darbuotojų išlaikymo kaštus ir kt. Visa tai padės Jums preliminariai sužinoti reikalingą pinigų sumą.

Žmonėms yra privaloma išmanyti finansinius procesus, kadangi tai jiems padeda priimti tinkamus sprendimus, susijusius su finansais. Išmanydami finansus žmonės gali pasiekti daug asmeninės finansinės naudos: didinti procedūrų efektyvumą, gerinti procesų našumą ir pan.

Finansus galima suskirstyti į tris sritis: investicijos, verslo finansai (finansų valdymas) ir nuosavybės ir pinigų rinkos. Pakalbėkime, apie kiekvienos iš šių sričių specialistus. Kalbant apie investicijų specialistus, jie yra vertybinių popierių pardavėjai ir analitikai. Jie dirba su finansų rinkoje esančiais vertybiniais popieriais (juos analizuoja, komplektuoja ir pan.). Kalbant apie verslo finansus, ši sritis apima finansų vadybininko pareigas. Jie teikia savo paslaugas privačiose, valstybinėse, mažose, didelėse, finansinėse, nefinansinėse, siekiančiose pelno ir kitokio pobūdžio įmonėse. Finansų valdymo sritis apima ilgalaikio turto investicijų įvertinimą, pinigų srautų planavimą, paskolų išdavimą savo klientams. Na, ir pinigų rinkos specialistai dirba tokiose vietose, kaip draudimo kompanijos, komerciniai bankai, investicinės bankininkystės firmos, rinkos fondai ir pan.

Kiekvienos įmonės  finansinė būklė, veiklos rezultatai, pinigų srautai ir kita yra nusakomi finansine atsakomybe. Jai apibūdinti yra sudaromos finansinės ataskaitos, kurių pagrindinis tikslas yra gauti tikslingą informaciją apie įmonės finansinę būklę, pinigų srautus bei veiklos rezultatus.  Balansas, aiškinamasis raštas, pinigų srauto ataskaita, pelno – nuostolių ataskaita ir nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita sudaro finansinių ataskaitų rinkinį. Finansinės ataskaitos negali būti sudarytos bet kaip. Jos turi būti sudaromos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įmonių finansinės atskaitomybės įstatymu , tarptautiniais apskaitos standartais, verslo apskaitos standartais bei kitais teisės aktais.


Naujiausi straipsniai

Paskolos be užstato

Paskolos be užstato

Susiklosčius tokiai situacijai kai pritrūksta pinigų ir tenka kreiptis į banką ar greitųjų paskolų bendrovę, dėl paskolos gavimo, daugeliui iškyla natūralus klausimas: ar gauti paskolai yra reikalingas užstatas? Ar paskola man bus suteikta be jokio užstato? Tiesa ta, kad norint gauti greitąjį kreditą dažniausiai užstatas nereikalingas (tačiau visada reikia tiksliai išsiaiškinti, nes pasitaiko visko). Tai labai gera žinia tiems, kurie pritrūkę pinigų nori jų trumpam pasiskolinti, neužstatydami turto ir nerizikuodami jį prarasti.

Automobilio draudimas

Automobilio draudimas

Visi vairuotojai žino, kad Lietuvoje yra būtina drausti savo transporto priemonę (lengvąjį automobilį, krovininį automobilį, autobusą, troleibusą, motociklą, motorolerį, priekabas ir kitokius savaeigius mechanizmus, kurie naudojami kelių eisme). Priešingu atveju su ta transporto priemone draudžiama važiuoti. Automobilio draudimo sutartį gali sudaryti automobilio pats savininkas, įgaliotas asmuo, kuris nuomojasi (remiantis panaudos sutartimi).

Antros pakopos pensijos kaupimo sistema

Antros pakopos pensijos kaupimo sistema

Naudojantis antros pakopos pensijų kaupimo sistema gaunate galimybę papildomai kaupti senatvei. Nusprendus dalyvauti antrosios pakopos pensijų kaupime, dalis socialinio draudimo įmokų (kurios yra mokamos „Sodrai“), yra tiesiog nukreipiama į asmens sąskaitą jo išsirinktame pensijų fonde. Tokiu atveju, sulaukęs pensijos, asmuo gaus ne tik pensiją iš „Sodros“, bet dar ir iš savo sutaupytų pinigų.

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Neseniai praėjusi finansinė krizė daugeliui buvo nelengvas gyvenimiškas išbandymas. Vieni jai buvo finansiškai pasiruošę (turėjo sukaupę santaupų), kiti – nebuvo, todėl pastariesiems krizės laikotarpį išgyventi buvo kur kas sudėtingiau. Žmonės pradėjo ieškoti išeičių kaip sudurti galą su galu. Daugeliui padėjo bankų, kredito unijų ir kreditorių teikiamos įvairių rūšių paskolos: greitos paskolos, trumpalaikės paskolos, sms paskolos, paskolos internetu, ilgalaikės paskolos ir kt. Šiek tiek plačiau aptarsime ilgalaikes paskolas.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!