Kur investuoti pinigus?

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Kur investuoti pinigus?

Dažnam iš mūsų iškyla šis klausimas. Tačiau vieni greitai atranda sritį, į kurią ryžtasi investuoti, kiti yra kiek konservatyvesni ir jiems yra sunkiau rasti tinkamą investavimo sritį. Ypatingai sunku tiems, kurie nori neprisiimdami didelės rizikos daug uždirbti. Iš karto galime Jus nuvilti: tokių sričių nėra. Yra arba maži procentai su maža rizika, arba didelė rizika su galimai didesniais procentais. Taigi, kiekvienas investuotojas turi suvokti, kas jam yra prioritetas: saugumas ar galimai didelės pajamos. Tai palengvins savo investavimo kelio pasirinkimą.

Pinigų laikymu bankų indėliuose nusivylė ko ne visi jų turėtojai, kadangi didžiuosiuose Lietuvos bankuose indėlių palūkanos šiuo metu yra praktiškai nulinės, tuo trapu mažesni bankai siūlo apie 1 – 1,5 proc. metines palūkanas, kiek didesnes 2,5 – 3 proc. metines palūkanas siūlo kredito unijos, tačiau pastaruoju metu keleto iš jų veikla buvo nutraukta, todėl žmonės pradėjo vengti kredito unijų. Taigi, pinigus laikyti bankų indėliuose negerai ne tik dėl itin mažų ar net nulinių palūkanų, bet dar ir dėl infliacijos. Tiesa ta, kad metinė infliacija Lietuvoje siekia apie 3 – 4  procentus, tuo tarpu bankai siūlo žymiai mažesnes metines indėlių palūkanas. Vadinasi, žmogus, kuris laiko savo pinigus banko indėliuose patiria pinigų nuostolį ir jų nuvertėjimą. Norint to išvengti reikia ieškoti kitų alternatyvių investavimo būdų.

Tiems, kurie turi didelę „laisvų“ pinigų sumą, patariama investuoti į nekilnojamąjį turtą. Beje, šis investavimo būdas itin populiarus lietuvių investuotojų tarpe. Brangstant butų nuomai verta pirkti butus ir juos nuomoti arba įsigyti nekilnojamąjį turtą prastesnėje (pavyzdžiui, užmiestyje) vietoje. Laikui bėgant, užmiestyje įvedama elektra, vandens nuotekos (kanalizacija), dujos ir pan. Visi šie dalykai gali ko ne padvigubinti įsigyto nekilnojamojo turto vertę.

Be anksčiau minėtų investavimo priemonių saugus investavimo būdas – investiciniai fondai. Jie garantuoja maždaug 4 -5 proc. metinių palūkanų, o tai reiškia, kad jie atlygina infliacijos žalą. Taigi investiciniai fondai – puikus pasirinkimas konservatyviems investuotojams. Drąsesniems investuotojams puikus pasirinkimas – akcijos. Jeigu pasiseks savo investicijas galite padidinti net 8 – 10 proc. metinių palūkanų. Tai išties puikus rezultatas, tačiau prisiimama nemaža rizika, o ir rezultato gali tekti laukti ne vienerius metus, todėl šis būdas tinka tik jauniems investuotojams, kadangi vyresni asmenys (priešpensijinio amžiaus) negali sau leisti tokios rizikos.

Tikimės, kad mūsų pateikta informacija bent minimaliai supažindino Jus su investavimo galimybėmis ir padės Jums apsispręsti, kuria linkme turite eiti.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.