Nekilnojamas turtas užsienyje

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Nekilnojamas turtas užsienyje

Daugelis investuotojų, turintys dideles laisvų pinigų sumas, investuoja juos į nekilnojamąjį turtą. Tačiau ne visi investuotojai apsiriboja vien tik Lietuvos nekilnojamuoju turtu, kiti stengiasi  išplaukti į platesnius vandenis, todėl investuoja į užsienio nekilnojamąjį turtą. Tam patogu rinktis tas šalis, kuriose nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės. Nebrangiai įsigijus NT jį galima išnuomoti arba praėjus kažkokiam laiko tarpui jį žymiai brangiau parduoti.

Toliau panagrinėsime  keletą Europos sąjungos valstybių, kuriose verta įsigyti nekilnojamąjį turtą. Aptariant šias valstybes vertinami tokie kriterijai kaip vyraujanti ekonominė situacija, nekilnojamojo turto kainos toje šalyje ir perspektyvos įsigytą NT greitai parduoti.

Lenkija. Pasak nekilnojamojo turto ekspertų, Lenkija yra puikus pasirinkimas, kadangi dabar ten NT kainos nėra ypatingai didelės, o prognozuojama, kad laikui bėgant jos ženkliai kils, kadangi ji gaus didelę finansinę paramą iš Europos Sąjungos ir bendradarbiaus su stambiomis tarptautinio mąsto kompanijomis.

Anglija (kitaip Jungtinė Karalystė). Šios šalies sostinėje – Londone nekilnojamojo turto kainos nors ir nėra mažos, tačiau vis tiek sparčiai kyla ir toliau. Tarp investuotojų itin paplitęs NT įsigijimas Londone, dalyvaujant aukcionuose. Tokiu būdu pasiseka NT įsigyti ir pigiau nei rinkos kaina.

Kaimyninės šalys – Latvija ir Estija. Užsienio šalių investuotojams itin patrauklus NT šių šalių sostinėse – Taline (Estijoje) ir Rygoje (Latvijoje). Šiuo metu Estija yra priskiriama Europos turizmo sektoriui,. Taip pat šios šalys pasižymi mažais mokesčiais, kurie yra palankūs  verslui.

Suomija. Ši šalis pasižymi gražiais gamtovaizdžiais, čia yra daugybė įvairaus dydžio ežerų. Lietuvių atlyginimams Suomijoje NT kainos gal ir didokos, tačiau čia įsigijus nekilnojamąjį turtą, neblogai galima uždirbti iš nuomos, be to prognozuojama, kad Suomijoje NT kainos turi kilti.

Slovakija. Šioje šalyje nekilnojamojo turto kainos yra ypatingai mažos. Geros būklės NT čia galima įsigyti už 100 tūkst. litų, tuo tarpu keliomis dešimtimis brangesnis NT jau vadinamas brangiu, kadangi, kadangi darbuotojų atlyginimai šioje šalyje yra nedideli.

Slovėnija. Ši šalis ypatingai populiari poilsiautojų tarpe, kadangi pasižymi gražia gamta, turi daug vandens telkinių bei slidinėjimo kurortų. Slovėnijos populiarumas sparčiai auga, o tai įtakoja ir NT kainas. Vadinasi verta investuoti į šios šalies NT, kuris ateityje neštų pelną.

Švedija. Ši Skandinavijos valstybė pasižymi pasakiško grožio gamtovaizdžiais, kadangi joje daugybė miškų ir ežerų. Čia nekilnojamojo turto kainos yra nedidelės.

Portugalija. Šioje šalyje nekilnojamojo turto kainos ypatingai mažos, todėl vilioja daugelį užsienio investuotojų.

Nesvarbu, kokią šalį NT investavimui bepasirinktumėte, svarbu, kad atsižvelgtumėte į tokius dalykus, kaip rajonas, kuriame jį perkate, kadangi priklausomai nuo rajono, skirsis nuomos kaina ir jeigu rajonas liūdnai pagarsėjęs ateityje jį gali būti sunku ne tik išnuomoti, bet ir parduoti. 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.