Gaukite paskolos pasiūlymą iki 10 000Eur ↓

Kaip kreiptis dėl paskolos internetu?

Kiekvienas vartotojas šiandien turi labai didžiulę pasirinkimo laisvę. Dėl paskolos internetu šiomis dienomis galima kreiptis bet kuriuo paros metu – 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Vietoje to, kad jūs vyktumėte į kreditorių fizinį filialą, visą paskolos paraiškos užpildymo ir jos pateikimo procesą galite įgyvendinti nuotoliniu būdu, pasinaudoję šiuolaikinių kreditorių internetiniais tinklalapiais.

Dažniausiai kreditoriai savo potencialiems klientams atsako vos per keletą valandų (jei paskolos paraiška būna pateikiama jų darbo valandomis). Todėl jei paskolos reikia kaip įmanoma greičiau, kreipiantis į šiuolaikinėje rinkoje veikiančius kreditorius ją gauti galima labai nesudėtingai (žinoma, jei kalbama apie situaciją, kuomet vartotojo mokumas yra įvertinamas teigiamai).

Taigi, kaip jau supratote, dėl paskolos jūs turėtumėte kreiptis internetu. Kiekvieni kreditoriai ir tarpusavio skolinimo platformos vartotojams suteikia galimybę pasinaudoti jų internetiniais tinklalapiais, kuriuose galima vos per kelias minutes užpildyti paskolos paraišką ir ją išsiųsti visiškai nemokamai.

Žinoma, jei kalbama apie tinkamiausios ir palankiausiomis sąlygomis pasižyminčios paskolos internetu paieškas, reikėtų skirti daugiau savo laiko ir atidžiai įvertinti rinkoje taikomus pasiūlymus. Kadangi pastarųjų yra labai daug, jūs neturėtumėte skubėti. Svarbiausia, kad jūs pasirinktumėte puikiai jūsų keliamus reikalavimus atitinkančią paskolą, kuri iš jūsų nepareikalautų pernelyg didelių papildomų finansinių išlaidų.

Svarbių veiksnių sąrašas:

 • Turite būti bent 18 metų amžiaus, nors kai kurie kreditoriai taiko 20 arba 21 metų amžiaus reikalavimą.

 • Reikia turėti nuolatinį pajamų šaltinį, kuris padėtų padengti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Gaunamos pajamos privalo būti oficialios.

 • Turite suprasti visus paskolai taikomus mokesčius ir sumą, kurią reikės grąžinti kiekvieną mėnesį.

 • Reikia labai gerai pagalvoti, koks paskolos grąžinimo terminas jums galėtų būti pats tinkamiausias.

 • Turite žinoti, koks paskolai taikomas palūkanų dydis galėtų geriausiai atitikti jūsų asmeninę finansinę situaciją ir turimą asmeninį biudžetą.

 • Norint kreiptis dėl paskolos internetu, būtina turėti ir el. pašto adresą.

 • Kreipiantis į kreditorius reikia turėti ir savo asmeninį telefono numerį.

 • Norint gauti paskolą internetu, vartotojas turi turėti galiojantį asmens dokumentą (LR išduotą pasą arba asmens tapatybės kortelę).

 • Reikėtų žinoti savo grynąsias pajamas, kuriomis yra vadinamos pajamos, iš kurių yra atskaitytos visos išlaidos/mokesčiai.

 • Reikėtų žinoti mėnesinių išlaidų sumą.

 • Reikia turėti informaciją apie savo asmeninį turtą (ypač, jei yra planuojama kreiptis dėl paskolos su užstatu).

 • Reikia žinoti visų turimų finansinių įsipareigojimų bendrą sumą (ir tai yra ne tik paskolos, tačiau ir lizingas, kredito kortelės bei kt.).

Kaip padidinti savo galimybes gauti paskolą?

Jei norite padidinti savo galimybes gauti norimo dydžio paskolą internetu, turėtumėte iš anksto pasirūpinti tam tikrais svarbiais finansiniais veiksniais. Vien tai, kad jūs „manote“, jog galėsite gauti paskolą, dar nereiškia, jog taip ir nutiks. Kiekviena situacija ir kiekvienas kreditorius yra skirtingas. Tai reiškia, kad prieš kreipdamiesi į vienus ar kitus kreditorius, jūs turite sužinoti tam tikrą finansinę informaciją, nuo kurios gali tiesiogiai priklausyti ir jūsų galimybės gauti paskolą internetu.

 • Patikrinkite savo asmeninę kredito istoriją. Gera asmeninį kredito istorija labai tiesiogiai prisideda prie didesnių galimybių gauti paskolą. Todėl jei jūs planuojate kreiptis į savo pasirinktus kreditorius, turėtumėte išsiaiškinti, kokia yra jūsų tikroji kredito istorija, kurioje labai aiškiai atsispindi visi jūsų iki tol priimti finansiniai sprendimai.

 • Žinokite asmeninį kredito reitingą ir jį pagerinkite. Jei jūs suprasite, kad jūsų asmeninis kredito reitingas yra pakankamai žemas, tuomet pirmasis jūsų žingsnis turėtų būti orientuotas į jo pagerinimą. Jokiu būdu nesikreipkite į kreditorius, jei matote, kad jūsų kredito reitingas yra labai žemas. Tokiu būdu tik iššvaistytumėte puikią galimybę padidinti savo tikimybę gauti paskolą. Jei jūs kreipsitės į kreditorius ir jūsų paskolos paraiška bus atmesta, pakartotinai į juos turėtumėte kreiptis ne anksčiau kaip po šešių mėnesių, o tai yra pakankamai ilgas laiko tarpas. Taigi, norėdami pagerinti savo asmeninį kredito reitingą, turėtumėte pasistengti padengti kuo daugiau savo turimų finansinių įsipareigojimų, jei yra galimybė padidinti gaunamas pajamas, laiku mokėti visas įmokas, atsisakyti kredito kortelių ir priimti daugybę kitų atsakingų finansinių sprendimų.

 • Pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis. Nepaisant to, kokios aukštos galėtų būti jūsų asmeninės pajamos, tai neužtikrina, kad jūs gausite norimo dydžio paskolą. Didelės įtakos kreditorių sprendimui visuomet turi ir jūsų finansinių įsipareigojimų suma. Todėl prieš kreipdamiesi dėl paskolos internetu, jūs taip pat turite žinoti, koks yra jūsų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis. Tai turėtų jums padėti lengviau suprasti, kokios yra jūsų tikrosios galimybės gauti paskolą ir ar jūs tikrai galėsite atitikti pagrindinius kreditorių keliamus reikalavimus.

 

Visi šie aukščiau pateikti finansiniai patarimai yra skirti sėkmingesniam finansiniam sprendimui priimti. Visuomet daug dėmesio skirkite savo asmeninio biudžeto valdymui ir turėdami paskolas niekuomet nepamirškite susitelkti į jų grąžinimą, kartu pagerindami ir savo asmeninę finansinę situaciją.

Pozicija: 
Home [Pagrindines Naujienos]