Paskolos už užstatą

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Paskolos už užstatą

Atsakingai, įvertinus savo galimybes, paimta paskola gali daugeliui pagelbėti kasdieniniame gyvenime (kai pinigų pritrūksta iki algos, kai netikėtai sugenda automobilis ar kitas įprastai kasdienybei būtinas daiktas, kai atsiranda svarbus pirkinys ir pan.). Vienos paskolos yra suteikiamos lengvai (greitos paskolos), tuo tarpu kitas gauti gali būti kiek sudėtingiau, neretai kreditoriai ar bankai už tai prašo užstatyti  turimą turtą ar susirasti laiduotoją. Antrasis atvejis daugiau taikomas didelėms paskoloms, kai skolinamasi iš banko ilgam laikotarpiui. Taip bankas apsidraudžia nuo netikėtumų, jei klientas dėl kokių nors priežasčių negalėtų paskolos grąžinti. Tačiau yra ir smulkiųjų kreditorių, kurie už savo suteiktą paskolą prašo užstatyti, pavyzdžiui, savo automobilį. Lombardai dirba tokiu pat principu.

Taigi, bankai suteikdami ilgalaikę arba didelio dydžio paskolą, sieks iš kliento gauti užstatą ar kitokią garantiją. Dažniausiai užstatui imama: nekilnojamas turtas (namas, butas, žemės sklypas, garažas, vasarnamis, miškas, kotedžas ir pan.), transporto priemonės (automobilis, motociklas, žemės ūkio technika, sunkiasvorė technika, vandens motociklas, kateris, jachta ir kt.), buitinė technika (skalbimo mašina, televizorius, šaldytuvas ir pan.) ir juvelyriniai dirbiniai (auksas ir jo gaminiai, sidabras ir jo gaminiai, laikrodžiai, grandinėlės, apyrankės, žiedai ir kt.). Kitais atvejais klientas turi susirasti žmogų, kuris sutinka jį laiduoti. Paskolos už užstatą dažnai suteikiamos net ir tiems, kurie neturi pastovių pajamų.

Paskolą už užstatą gauti nėra sudėtinga, tačiau reikia turėti turtą, kurį galima būtų įkeisti. Šios paskolos išdavimo – gavimo procesas užtrunka kiek ilgiau nei paskolų be užstato, kadangi reikia tvarkyti daugiau dokumentų, nekilnojamą turtą turi įvertinti turto vertintojai ir pan.

Daugeliui paskola su užstatu skamba labai rizikingai ir jie purtosi šios paskolos rūšies, kadangi bijo prarasti turimą turtą, tačiau jeigu paskola imama apgalvotai ir atsakingai, tuomet neturėtų kilti rūpesčių. Žinoma, grėsmė yra tuo atveju, jeigu žmogus tampa visiškai nemokus, ir bankas gali konfiskuoti jo užstatytą turtą paskolos nuostoliams padengti. Tačiau bankai taip elgiasi tik kraštutiniais atvejais, kai nebelieka kitos išeities.

Kokios rūšies paskolą beimtumėte, atminkite vieną – skolintis reikia atsakingai. Dažnai žmonės susiduria su problema: pasiskolinti lengva, atiduoti – sunku. Jei nenorite, kad Jums taip atsitiktų apgalvokite, ar paskola Jums tikrai reikalinga, ar nėra kitų būdų gauti pinigų (giminaičiai, draugai), ar įstengsite ją grąžinti.


Naujiausi straipsniai

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos tampa neatsiejama daugelio jaunų žmonių (šeimų) gyvenimo dalimi. Tai puiki galimybė turėti „savus“ namus. Na, pradžioje savi jie yra tik teoriškai, tačiau laikui bėgant ir mokant paskolos įmokas jie tampa vis labiau „apčiuopiamais“. Būsto paskolų kasmet išdauodama vis daugiau. Tiesa ta, kad šiuo metu paskolų palūkanos yra pačios palankiausios (mažiausios), norintiems gauti būsto paskolą. Tačiau finansų specialistai prognozuoja, kad greitu metu jos ims stipriai didėti.

Finansiniai pokyčiai atsiradus vaikui

Finansiniai pokyčiai atsiradus vaikui

Vaiko atsiradimas šeimoje yra džiugus įvykis. Tačiau ar susimąstome, kaip pasikeis finansai atsiradus naujam šeimos nariui. Remiantis Lietuvos Statistikos departamento duomenimis – teigiama, kad šeima, kurioje yra auginami vaikai, pajamų dalis vienam šeimos nariui yra mažesnė, negu tose šeimose, kur vaikų neturima. Tai nesunku patikrinti. Sakykime, kad abu tėvai iki vaikui gimstant uždirbo 2500 lt „į rankas“, tai kiekvienam tekdavo po 1250 lt.

Viešoji įstaiga

Viešoji įstaiga (sutrumpintai Všį) yra apibrėžiama kaip pelno nesiekianti ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo. Jos pagrindiniai tikslai yra tenkinti viešuosius interesus kartu vykdant švietimo, mokymo, mokslinę, kultūrinę ir kitokią veiklą, kuri būtų naudinga visuomenei. Pasitaiko atvejų, kai viešoji įstaiga yra panaudojama vykdyti komercinei veiklai, kadangi ją turint galima gauti paramą iš juridinių ir fizinių asmenų, pasinaudoti mokestinėmis lengvatomis ir todėl, kad komercinėje veikloje yra naudingas viešojo intereso įvaizdis.

Turto draudimas

Turto draudimas

Namai – Jūsų tvirtovė? Juose jaučiatės saugus, atsipalaidavęs ir laimingas? Tam, kad tai sukurtumėte, turbūt investavote ne tik daug pinigų, bet ir laiko, rūpesčio. Todėl turėtumėte pasistengti apsaugoti savo „tvirtovę“ bei visą joje esantį turtą. Tai padaryti Jums padės turto draudimas. Šio draudimo dėka galėsite saugiai jaustis ne tik išvykę į darbą ar į svečius, bet ir tada kai išvykstate į tolimesnę kelionę ir paliekate namus vienus.

Seifų nuoma banke

Seifų nuoma banke

Tiems, kurie turi kažkokio turto (pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, grynųjų pinigų, meno kūrinių, kolekcinių monetų ar pašto ženklų, nuosavybės ar kitokių svarbių dokumentų, atsarginius raktus nuo namų ar automobilio ir t.t.)  ir nenori ar bijo laikyti jį namuose, bankai sutekia galimybę saugiai turimą turtą laikyti pas juos – individualiame banko seife.  Ši paslauga suteikiama už tam tikrą nuomos mokestį.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!