Būsto kainos teisingas nustaytmas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Būsto kainos teisingas nustaytmas

Jeigu ruošiatės įsigyti nekilnojamajį turtą, tuomet tikrai būsite suinteresuoti, sužinoti jo rinkos kainą, tam kad nepermokėti už jį. Priešingu atveju, norint parduoti jau turimą būstą taip pat bus svarbu žinoti jo kainą tam, kad neparduotumėte per pigiai ir nepraloštumėte.

Dažnai žmonės turi susidarę klaidingą nuomonę apie parduodamo būsto kainą. Jie mano, kad būsto pardavimo kainą gali įtakoti jų norima gauti suma ar mokėta suma už būstą, parduoto kaimynų būsto kaina. Tačiau visais šiais atvejais būsto pardavimo kainai tai jokios įtakos nedaro.

Tiesa ta, kad kainą dažniausiai nustato ne pardavėjas, o pirkėjas. Pastaruoju metu pirkėjai nėra "iškritę iš medžio", jie domisi ir nusimano apie būsto kainas. Dažniausiai, iki Jūsų, jie jau yra apžiūrėję ne vieną būsto variantą ir todėl suvokia ar prašoma suma yra reali, ar per didelė. 

Pervertinti savo nekilnojamajį būstą - netikslinga, kadangi jį pervertinus neatsiras pirkėjas ir galiausiai vistiek teks sumažinti galutinę būsto pardavimo kainą. Geriau pardavimo skelbimuose rašyti realią būsto kainą, tuomet yra galimybė, kad jis bus greičiau nupirktas. Priešingu atveju, užsiplėšus per didelę būsto kainą, jis ilgai bus nenuperkamas. Ieškantys būsto matys, kad skelbimuose jis yra jau seniai ir tai nesukels jiems palankių minčių, bus manoma, kad tai pasenęs pasiūlymas, kad jis nevertas dėmesio.  Tuo tarpu esant realiai būsto kainai atsiranda daugiau susidomėjusių ir būstas yra greičiau parduodamas. 

Taigi, nustačius teisingą (realią) būsto pardavimo kainą galima įžvelgti nemažai privalumų. Štai keletas jų: bus patiriama mažiau nepatogumų, kadangi būstas bus parduotas greičiau; atsiras žymiai daugiau potencialių pirkėjų, kadangi jie pasinaudos proga apžiūrėti gerą variantą; kuo mažesnė kaina, tuo būstas prieinamas didesniam pirkėjų ratui, todėl atsiras daugiau pirkėjų.

Parduodant būstą pravartu kreiptis į turto brokerius. Jie padės Jums tinkamai įvertinti būstą ir patarti, kaip reikia prisitaikyti prie kintančios rinkos. 

 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.