Būsto nuosavybės įregistravimas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Būsto nuosavybės įregistravimas

Norint įregistruoti perkamo būsto nuosavybę savo vardu reikia kreiptis į notarą. Nuvykus pas jį reikia turėti asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę), paskolos sutartį ir garantinį raštą iš banko, jeigo būsto paskolos sutartis dar nėra pasirašyta. 

Su būsto pardavėju reikia susitarti, dėl notaro mokesčio (kiek už jo paslaugas mokės pirkėjas ir kiek pardavėjas). Taip pat priminkite pardavėjui, kad pinigus už būstą jis gaus tiesiai iš banko (pavedimu), todėl jis pirkimo - pardavimo sutartyje privalės nurodyti savo banko pavadinimą ir sąskaitos numerį. Aptarus šiuos dalykus galima pasirašyti pirkimo - pardavimo sutartį. 

Pasirašius pirkimo - pardavimo sutartį reikia keliauti į Registrų centrą, kur yra įregistruojama įsigijamo būsto nuosavybė ir Jūs gaunate nuosavybės teisę patvirtinantį pažymėjimą. Registruojant būsto nuosavybę reikia: notaro patvirtintos pirkimo - pardavimo sutarties, užpildyti prašymą, įregistruoti nuosavybės teisę. Tuo atveju, jeigu būstas perkamas įkeičiant jau turimą turtą kartu reikia užsakyti ir pažymas, kurios reikalingos įkeičiant turtą. 

Jeigu turite nepilnamečių vaikų ir norite įkeisti būstą, kuriame su jais gyvenate, tuomet Jums papildomai reikės gauti teismo leidimą. Norint jį gauti reikia kreiptis į savo apylinkės teismą. Teismas leidimą išduoda per penkias darbo dienas (tačiau gali išduoti ir greičiau, skubos tvarka). Gautą teismo leidimą reikia pateikti notarui. Taip pat norint įkeisti turtą notarui reikia pateikti pažymą apie savo šeimos sudėtį (joje būtinai turi būti nurodyta, kiek šeimoje yra nepilnamečių vaikų). Pateikus šias pažymas notaras jas patvirtina ir būsto nuosavybė galutinai įregistruojama. 

 


Naujiausi straipsniai

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos palūkanų fiksavimas: verta ar neverta?

Būsto paskolos tampa neatsiejama daugelio jaunų žmonių (šeimų) gyvenimo dalimi. Tai puiki galimybė turėti „savus“ namus. Na, pradžioje savi jie yra tik teoriškai, tačiau laikui bėgant ir mokant paskolos įmokas jie tampa vis labiau „apčiuopiamais“. Būsto paskolų kasmet išdauodama vis daugiau. Tiesa ta, kad šiuo metu paskolų palūkanos yra pačios palankiausios (mažiausios), norintiems gauti būsto paskolą. Tačiau finansų specialistai prognozuoja, kad greitu metu jos ims stipriai didėti.

Finansų valdymas įmonėje

Finansų valdymas įmonėje

Kiekvienai naujai ar jai įsivažiavusiai įmonei yra svarbu tinkamai valdyti jos finansus. Todėl daugeliui „naujų“ verslininkų, geras finansų valdymas yra svarbus uždavinys, kurį reikia išspręsti kuo geriau. Kiekvieno verslininko galvoje knibžda šie klausimai: kur gauti  pinigų, kaip juos efektyviai naudoti, kaip tinkamai išleisti?

Finansinio stabilumo stebėsena

Patikima ir saugi finansų sistema yra svarbus veiksnys, užtikrinantis ilgalaikį ir tvarų ekonomikos augimą. Pagrindinis Lietuvos banko tikslas – palaikyti kainų stabilumą, tačiau moderni centrinė bankininkystė sunkiai įsivaizduojama be patikimo ir veiksmingo mokėjimo ir vertybinių popierių atsiskaitymo sistemų bei visos šalies finansų sistemos veikimo.

Paskola automobiliui

Paskola automobiliui

Automobilis – ne tik transporto priemonė, tačiau ir neatmainoma susisiekimo ar darbo priemonė. Tačiau ką daryti, jeigu atsitinka taip, kad prarandate savo automobilį (dėl vagystės, gaisro, avarijos ir pan.), be kurio neįsivaizduojate savo kasdieninio gyvenimo, o atliekamų pinigų jam įpirkti nėra? Esant tokiai situacijai dažnas pradeda ieškoti problemos sprendimo. Na, sprendimų tikrai yra. Vienas iš jų – automobilio pirkimas išsimokėtinai (lizingu).

Vėjo energijos panaudojimas

Vėjo energijos panaudojimas

Didėjant energijos paklausai ir ieškant alternatyvių sprendimų šioje, energetikos srityje, pradėta naudoti vėjo energiją. Norint ją pasiimti ir panaudoti, buvo pradėtos naudoti vėjo jėgainės, vėjo elektrinės, kurios kinetinę vėjo energiją paverčia į elektros energiją, naudojant vėjo turbinas.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!