Būsto paskola įkeitus turtą

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Būsto paskola įkeitus turtą

Prireikus būsto paskolos toli gražu ne kiekvienam ją pavyksta lengvai gauti. Kartais bankas mainais į paskolos suteikimą pasiūlo įkeisti jau turimą turtą. Daugelis vengia paskolos su turto įkeitimu, tačiau jeigu turite pastiovų darbą su stabiliu atlyginimu ir esate paskaičiavę, kad paskolos įmokas mokėti bus iš ko, tuomet nėra ko bijoti.

Reikia žinoti, kad norint įkeisti turtą, privaloma jį apdrausti visam paskolos laikotarpiui nuo įvairių rizikos faktorių. Pagrindinės rizikos grupės, nuo kurių reikia apdrausti savo turtą yra: stichinės nelaimės, kitų asmenų nusikalstama veikla, vanduo (potvynis, užliejimas), sprogimai, gaisrai ir žaibai. Užstatant žemės sklypą, jo apdrausti nereikia. Norint apdrausti savo turtą, draudimo bendrovei reikia pateikti savo asmens dokumentą (pasą arba smens tapatybės kortelę), įkeičiamo turto nuosavybės pažymėjimą ir turto įvertinimo ataskaitą. 

Prieš gaunant paskolą reikia įkeitimo sandorį (Hipotekos lakštą) patvirtinti pas notarą ir įregistruoti jį Hipotekos registre. Tam rekalinga turėti šiuos (dokumentas, kuris liudija teisinį įkeičiamo turto įsigijimą; turto nuosavybės įregistravimo pažymėjimas, kurį išdauda Registrų centras; jeigu įkeičiamas būstas, kuriame gyvenate su nepilnamečiais vaikais, tuomet reikia gauti leidimą iš apylinkės teismo įkeisti būstą; pažymos, sudaryti įkeitimo sandorį, kurį išdauda Registrų centras; įkeičiamo turto draudimo pažymą) dokumentus. Tuo atveju, jeigu yra įkeičiamas žemės sklypas, reikia pateikti žemės sklypo nuosavybės pažymėjimą. 

Kai hipotekos lakštas yra užregistruojamas Hipotekos registre ir sumokamas paskolos sutarties mokestis, yra išmokama paskola. Pinigai pervedami į pardavėjo banko sąskaitą. Pardavėjui gavus pinigus iš banko, per kelias (patariama per 2 - 3) darbo dienas, reikia kreiptis į notarą. Šis turi išduoti liudijimą, kad būsto pardavėjui buvo įvykdyti visi sutartyje minėti įsipareigojimai. Tuomet , kai notaras išduoda pirkimo - pardavimo sutarrties  įvykdymo liudijimą, jį reikia pateikti Registrų centrui.

Viskas! Nuo šiol būstas yra Jūsų, dabar turite pilną teisę juo disponuoti.

 


Naujiausi straipsniai

Paskola įkeičiant automobilį

Paskola įkeičiant automobilį

Dažnai atsitinka taip, kad prireikia pinigų (trūksta iki algos, sugenda šaldytuvas, skalbyklė ar kt.), o paprastą paskolą gauti nėra taip paprasta (ypatingai, kai nėra oficialių pajamų). Tokiu atveju gali pagelbėti paskola su užstatu. Pastaruoju metu labai paplito (išpopuliarėjo) paskolos įkeičiant automobilį (arba motociklą, mikroautobusą, autobusą turistinį namelį, miško techniką ar žemės ūkio techniką), kadangi nereikia nurodyti savo pastovių pajamų dydžio.

Finansų valdymas

Finansų valdymas

Žodis finansai neturi vieno bendro apibrėžimo, todėl skirtingi asmenys finansus traktuoja skirtingai. Vieni finnasus apibrėžia kaip pinigų valdymo mokslą ir meną, kiti juos vadina tiesiog pinigais ir vertybiniais popieriais, dar kiti procesu, kurio metu pinigai pasiskirsto tarp gyventojų ir vyriausybinių įstaigų, apimant finansines įstaigas, finnasines priemones ir rinkas . Paprastai finansų terminas yra naudojamas pinigų ir kitokio turto situacijos analizei, pinigų ir kito turto valdymui ir kontrolei, projektų finansinei situacijai bei rizikos įvertinimui.

Lombardo paskolos

Lombardo paskolos

Pastaruoju metu lombardo įmonės yra labai išsiplėtojusios, todėl lombardo saloną galima rasti ko ne ant kiekvieno gatvės kampo. Jų itin padaugėjo krizės metu, kadangi lombardo įmonėms tai buvo puikus metas plėstis. Lombardas apibūdinamas kaip verslo įmonė, kuri skolina pinigus (suteikia pinigines paskolas) už palūkanas, tačiau norint gauti piniginę paskolą reikia užstatyti kažkokį asmeninį turtą. Dažniausiai tai būna automobiliai, kompiuteriai, mobilieji telefonai, laikrodžiai, kiti papuošalai ir pan.

Investavimas, kas tai?

Investavimas

Daugelis, kurie nėra susidūrę su investavimu, įsivaizduoja, jog tai yra galimybė lengvai ir greitai užsidirbti daug pinigų. Tačiau realybė nėra visiškai tokia, kadangi dažnai neužtenka užsiimti vien investavimu ir laukti, kol pinigai gerokai padidės. Tokios mintys pritraukia daug žmonių, jie tampa pradedančiaisiais investuotojais. Tačiau neretai jiems tenka nusivilti, kadangi investavimas nėra toks dalykas, kad per trumpą laiką galima būtų praturtėti. Tam reikia laiko, todėl prieš apsisprendžiant dėl investavimo, reikia nusiteikti, kad laukti gali tekti ilgai.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!