Būsto paskola įkeitus turtą

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Būsto paskola įkeitus turtą

Prireikus būsto paskolos toli gražu ne kiekvienam ją pavyksta lengvai gauti. Kartais bankas mainais į paskolos suteikimą pasiūlo įkeisti jau turimą turtą. Daugelis vengia paskolos su turto įkeitimu, tačiau jeigu turite pastiovų darbą su stabiliu atlyginimu ir esate paskaičiavę, kad paskolos įmokas mokėti bus iš ko, tuomet nėra ko bijoti.

Reikia žinoti, kad norint įkeisti turtą, privaloma jį apdrausti visam paskolos laikotarpiui nuo įvairių rizikos faktorių. Pagrindinės rizikos grupės, nuo kurių reikia apdrausti savo turtą yra: stichinės nelaimės, kitų asmenų nusikalstama veikla, vanduo (potvynis, užliejimas), sprogimai, gaisrai ir žaibai. Užstatant žemės sklypą, jo apdrausti nereikia. Norint apdrausti savo turtą, draudimo bendrovei reikia pateikti savo asmens dokumentą (pasą arba smens tapatybės kortelę), įkeičiamo turto nuosavybės pažymėjimą ir turto įvertinimo ataskaitą. 

Prieš gaunant paskolą reikia įkeitimo sandorį (Hipotekos lakštą) patvirtinti pas notarą ir įregistruoti jį Hipotekos registre. Tam rekalinga turėti šiuos (dokumentas, kuris liudija teisinį įkeičiamo turto įsigijimą; turto nuosavybės įregistravimo pažymėjimas, kurį išdauda Registrų centras; jeigu įkeičiamas būstas, kuriame gyvenate su nepilnamečiais vaikais, tuomet reikia gauti leidimą iš apylinkės teismo įkeisti būstą; pažymos, sudaryti įkeitimo sandorį, kurį išdauda Registrų centras; įkeičiamo turto draudimo pažymą) dokumentus. Tuo atveju, jeigu yra įkeičiamas žemės sklypas, reikia pateikti žemės sklypo nuosavybės pažymėjimą. 

Kai hipotekos lakštas yra užregistruojamas Hipotekos registre ir sumokamas paskolos sutarties mokestis, yra išmokama paskola. Pinigai pervedami į pardavėjo banko sąskaitą. Pardavėjui gavus pinigus iš banko, per kelias (patariama per 2 - 3) darbo dienas, reikia kreiptis į notarą. Šis turi išduoti liudijimą, kad būsto pardavėjui buvo įvykdyti visi sutartyje minėti įsipareigojimai. Tuomet , kai notaras išduoda pirkimo - pardavimo sutarrties  įvykdymo liudijimą, jį reikia pateikti Registrų centrui.

Viskas! Nuo šiol būstas yra Jūsų, dabar turite pilną teisę juo disponuoti.

 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.