Paskolos refinansavimas

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimu vadinamas procesas, kai turima paskola yra perkeliama iš vieno banko į kitą banką. Tai dažniausiai daroma kliento pageidavimu dėl tam tikrų priežasčių. Pagrindinės paskolos refinansavimo priežastys – klientas nori gauti geresnes paskolos sąlygas, kurios yra siūlomos kitame banke, norint gauti didesnę paskolos sumą, kartais ir dėl to, jog nebesutariama su esamu banku. Tačiau dažniausia priežastis yra pirmoji, kai klientas sužino, jog kitame banke teikiamos mažesnės palūkanos, su savu banku neįmanoma suderėti dėl tokio dydžio palūkanų, todėl ryžtamasi paskolą perkelti į minėtą banką.

Tačiau ne visada esant  šiek tiek mažesnėms palūkanų normoms galima išlošti. Gali atsitikti ir taip, kad pralošite, dėl to, kad Jums teks sumokėti įvairias išlaidas: mokesčius už notaro darbą, kadastro (valstybės registro, kuriame yra įvesti žemės nuosavybės ir žemės vertės duomenys) mokestį, gyvybės arba turto draudimo pakeitimo mokestį, administracinius mokesčius ir hipotekos lakšto pakeitimo mokestį. Todėl visada reikia skaičiuoti, ar verta imtis kažkokių veiksmų, kaip šiuo atveju refinnasavimo. Šiuo klausimu galite kreiptis į paskolų brokerius, kurie yra savo srities specialistai ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus su nuosekliais paaiškinimais.

Kartais neverta skubėti imtis refinansavo. Verta pamėginti susitikti su savo banko paskolos vadybininku ir bandyti derėtis dėl mažesnių palūkanų. Reikėtų argumentuoti, kodėl norite mažesnių palūkanų, paminėti tai, jog visada laiku mokate paskolos įmokas, galbūt ir tai, kad padidėjo Jūsų pajamos (jeigu taip yra iš tiesų), bankai į tokiu dalukus žiūri palankiai. Kadangi bankai tarpusavyje konkuruoja ir siekia ne tik prisivilioti naujus klientus, bet ir išlaikyti senus, gali būti, kad Jums pavyks laimėti derybas. Tokiu ateju išvengsite daugelio papildomų mokesčių, kurių būtų reikėję, norint refinansuoti paskolą. Taigi, toks variantas žymiai naudingesnis.

Pastebima, kad  vis daugėja žmonių, norinčių refinansuoti savo paskolas. Taip yra todėl, kad žmonės ieško būdų, kur ir kaip galėtų sutaupyti.  Daugelis siekia prailginti paskolos laikotarpį arba sumažinti maržą, palūkanas.

Ar paskolos refinansavimas Jums bus tikslingas, turėtumėte pasitarti su specialistais – paskolų brokeriais.

 

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.