Paskolos refinansavimas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimu vadinamas procesas, kai turima paskola yra perkeliama iš vieno banko į kitą banką. Tai dažniausiai daroma kliento pageidavimu dėl tam tikrų priežasčių. Pagrindinės paskolos refinansavimo priežastys – klientas nori gauti geresnes paskolos sąlygas, kurios yra siūlomos kitame banke, norint gauti didesnę paskolos sumą, kartais ir dėl to, jog nebesutariama su esamu banku. Tačiau dažniausia priežastis yra pirmoji, kai klientas sužino, jog kitame banke teikiamos mažesnės palūkanos, su savu banku neįmanoma suderėti dėl tokio dydžio palūkanų, todėl ryžtamasi paskolą perkelti į minėtą banką.

Tačiau ne visada esant  šiek tiek mažesnėms palūkanų normoms galima išlošti. Gali atsitikti ir taip, kad pralošite, dėl to, kad Jums teks sumokėti įvairias išlaidas: mokesčius už notaro darbą, kadastro (valstybės registro, kuriame yra įvesti žemės nuosavybės ir žemės vertės duomenys) mokestį, gyvybės arba turto draudimo pakeitimo mokestį, administracinius mokesčius ir hipotekos lakšto pakeitimo mokestį. Todėl visada reikia skaičiuoti, ar verta imtis kažkokių veiksmų, kaip šiuo atveju refinnasavimo. Šiuo klausimu galite kreiptis į paskolų brokerius, kurie yra savo srities specialistai ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus su nuosekliais paaiškinimais.

Kartais neverta skubėti imtis refinansavo. Verta pamėginti susitikti su savo banko paskolos vadybininku ir bandyti derėtis dėl mažesnių palūkanų. Reikėtų argumentuoti, kodėl norite mažesnių palūkanų, paminėti tai, jog visada laiku mokate paskolos įmokas, galbūt ir tai, kad padidėjo Jūsų pajamos (jeigu taip yra iš tiesų), bankai į tokiu dalukus žiūri palankiai. Kadangi bankai tarpusavyje konkuruoja ir siekia ne tik prisivilioti naujus klientus, bet ir išlaikyti senus, gali būti, kad Jums pavyks laimėti derybas. Tokiu ateju išvengsite daugelio papildomų mokesčių, kurių būtų reikėję, norint refinansuoti paskolą. Taigi, toks variantas žymiai naudingesnis.

Pastebima, kad  vis daugėja žmonių, norinčių refinansuoti savo paskolas. Taip yra todėl, kad žmonės ieško būdų, kur ir kaip galėtų sutaupyti.  Daugelis siekia prailginti paskolos laikotarpį arba sumažinti maržą, palūkanas.

Ar paskolos refinansavimas Jums bus tikslingas, turėtumėte pasitarti su specialistais – paskolų brokeriais.

 


Naujiausi straipsniai

Tinklinė rinkodara

Tinklinė rinkodara

Yra išskiriami 3 pinigų uždirbimo būdai: dirbti kitiems, tapti kažkokios profesijos profesionalu ir darbas, kai esi pats sau viršininkas. Dirbant kitiems mūsų laikas yra iškeičiamas į pinigus (atlyginimą). Šiuo atveju darbdavys nusprendžia, kokios bus Jūsų pareigos, darbo valandos ir netgi Jūsų vertė. Tai labiausiai paplitęs pinigų uždirbimo būdas. Antras būdas yra darbas įgijus profesiją, pavyzdžiui, inžinieriaus, gydytojo, menininko ir pan.

Paskolos už užstatą

Paskolos už užstatą

Atsakingai, įvertinus savo galimybes, paimta paskola gali daugeliui pagelbėti kasdieniniame gyvenime (kai pinigų pritrūksta iki algos, kai netikėtai sugenda automobilis ar kitas įprastai kasdienybei būtinas daiktas, kai atsiranda svarbus pirkinys ir pan.). Vienos paskolos yra suteikiamos lengvai (greitos paskolos), tuo tarpu kitas gauti gali būti kiek sudėtingiau, neretai kreditoriai ar bankai už tai prašo užstatyti  turimą turtą ar susirasti laiduotoją. Antrasis atvejis daugiau taikomas didelėms paskoloms, kai skolinamasi iš banko ilgam laikotarpiui.

Namų ūkių testavimas

Lietuvos bankas atlieka namų ūkių testavimą nepalankiausiomis sąlygomis. Šio testavimo tikslas – įvertinti nepalankių sukrėtimų poveikį būsto paskolas turinčių namų ūkių gebėjimui tinkamai vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Namų ūkių testavimas atliekamas remiantis Namų ūkių finansinės stebėsenos informacinės sistemos (NŪFSIS) duomenimis, o nepalankių sukrėtimų poveikis įvertinamas konkretaus namų ūkio lygmeniu. Kartu siekiama kiekybiškai įvertinti ir namų ūkių pablogėjusios finansinės būklės poveikį pagrindiniams Lietuvos finansų rinkos dalyviams, t. y.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!