Poreikiai ir galimybės perkant būstą

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Poreikiai ir galimybės perkant būstą

Perkant būstą svarbu atsižvelgti ne tik į poreikius, bet ir į savo galimybes. Galimybės turėtų būti laipteliu aukščiau, negu poreikiai. Tuo atveju, kai galimybės yra geros t.y. finansinė padėtis stabili, galima atsižvelgti į savo poreikius renkantis būstą.

Perkant būstą svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus, kurie priklauso nuo Jūsų poreikių:

  1. Būsto tipas. Reikėtų apsispręsti, kokio tipo būsto ieškote: ar tai buto, ar namo, ar kotedžo. Butą dažniausiai renkasi jauni žmonės. Tuo tarpu namo poreikis atsiranda kiek vėliau – vyresniame amžiuje ar atsiradus vaikams, kadangi norima turėti savo kiemą, kuriame vaikai galėtų saugiai žaisti. Vis labiau populiarėja kotedžai, tačiau minusas yra tame, kad jie yra statomi atokiau nuo miesto, todėl automatiškai padidėtų transporto išlaidos, taip pat atsirastų nepatogumų, turint vaikų, kadangi juos tektų vežioti į darželį ir/arba mokyklą.
  2. Būsto būklė - naujos statybos, renovuotas ar senos staytbos būstas. Šiuo atveju poreikiai lieka antroje vietoje, kadangi viską apsprendžia galimybės. Kiekvienas norėtų įsigyti naujos statytbos ar bent jau renovuotą būstą, tačiau dažnai tenka pasitenkinti ir senos statybos būstu.
  3. Būsto dydis. Renkantis būsto dydį dažniausiai atsižvelgiama į šeimos narių skaičių. Esant viengungiui (gyvenant vienam) pilnai gali užtekti ir vieno kambario buto. Tačiau gyvenant su šeima ar planuojant šeimos pagausėjimą, reikėtų galvoti ben jau apie 3 – jų kambarių butą arba namą, kadangi vaikams reikia nemažai erdvės.
  4. Miesto dalis, kurioje norite įsigyti būstą. Gal ir nebūtina pirkti būsto pačiame miesto centre, tačiau reikėtų atsižvelgti būtinuosius objektus. Labai gerai, kai šalia namų yra mokyklų ir darželių, kadangi taip išvengtumėte vaikų vežiojimo, kas padėtų sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Tap pat renkantis vietą mieste, patariama rinktis saugesnį, ramesnį rajoną.

Ieškant naujo būsto yra svarbu žinoti, kiek galite sau leisti. Tam reikia išanalizuoti savo išlaidas ir pajamas bei įvertinti, kiek norimas būstas iš tiesų gali kainuoti. Sužinojus, kokią maksimalią paskolą bankas Jums gali suteikti ir kiek, ją paėmus, paskolos tektų mokėti kas mėnesį, papildomai dar reikėtų pasiskaičiuoti, kiek kainuotų komunaliniai mokesčiai, būsto draudimas ir jeigu reikės – remontas. Atėmus paskolos ir kitus būsto mokesčius – svarbu, kad galutinė suma nebūtų per didelė, patariama, kad pragyvenimui liktų 60% gaunamų pajamų. Jeigu tiek nelieka, reikia galvoti, kaip sumažinti įmokas: rinktis pigesnį būsto variantą su mažesne paskola arba paskolą imti ilgesniam (pavyzdžiui, maksimaliam 40 - čiai metų) laikotarpiui.


Naujiausi straipsniai

Finansų maklerio darbas

Finansų maklerio darbas

Paprasati finansų makleris apibūdinamas kaip asmuo, kuris turi teisę teikti finansinio tarpininkavimo paslaugas, tačiau tik pagal valstybės nustatytą tvarką. Toms finansinio tarpininkavimo paslaugoms priklauso tokios, kaip, pavyzdžiui, paslaugų gavėjams (klientams) yra padedama gauti finansavimą, kuris reikalingas kažkokiam turtui įsigyti, jį išmainyti, investuoti arba parduoti.

Investicijų grąža

Investicijų grąža

Investavimas yra gana rizikingas, tačiau kiekvienas investuotojas (nesvarbu, ar jis pradedantis, ar jau įgudęs) tikisi gauti teigiamą investicijų grąžą. Kas sudaro bendrą investicijų grąžą? Tai – nerizikingos grąžos, beta grąžos ir alpha grąžos suma. Kitaip tariant tai nerizikingos grąžos, atskiros turto klasės generuojamos grąžos ir konkrečios investavimo strategijos generuojamos grąžos suma.

Trumpai apie kiekvieną iš šių grąžų.

Būsto paskola įkeitus turtą

Būsto paskola įkeitus turtą

Prireikus būsto paskolos toli gražu ne kiekvienam ją pavyksta lengvai gauti. Kartais bankas mainais į paskolos suteikimą pasiūlo įkeisti jau turimą turtą. Daugelis vengia paskolos su turto įkeitimu, tačiau jeigu turite pastiovų darbą su stabiliu atlyginimu ir esate paskaičiavę, kad paskolos įmokas mokėti bus iš ko, tuomet nėra ko bijoti.

Obligacijos

Obligacijos

Obligacijos apibrėžiamos kaip skolos vertybiniai popieriai. Kai žmogus įsigyja obligacijų, reiškia, kad jis už obligacijas sumokėtus pinigus paskolino tų obligacijų išleidėjui (tai gali būti bendrovė arba vyriausybė). Tačiau yra nustatomas išpirkimo terminas, po kurio investuotojui bus grąžinti pinigai kartu išmokant ir uždirbtas palūkanas.

Obligacijos – priskiriamos vienoms iš saugiausių investavimo priemonių, todėl jos labiausiai tinkamos vyresniems arba bijantiems didelės rizikos investuotojams. Dėl savo saugumo jos užima didžiausią dalį pasaulio investavimo rinkoje.

Būsto kainos teisingas nustaytmas

Būsto kainos teisingas nustaytmas

Jeigu ruošiatės įsigyti nekilnojamajį turtą, tuomet tikrai būsite suinteresuoti, sužinoti jo rinkos kainą, tam kad nepermokėti už jį. Priešingu atveju, norint parduoti jau turimą būstą taip pat bus svarbu žinoti jo kainą tam, kad neparduotumėte per pigiai ir nepraloštumėte.

Dažnai žmonės turi susidarę klaidingą nuomonę apie parduodamo būsto kainą. Jie mano, kad būsto pardavimo kainą gali įtakoti jų norima gauti suma ar mokėta suma už būstą, parduoto kaimynų būsto kaina. Tačiau visais šiais atvejais būsto pardavimo kainai tai jokios įtakos nedaro.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!