Greitųjų paskolų nauda

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Greitųjų paskolų nauda

Dažnai žmonėms tenka girdėti „skolinkis dabar – atiduok vėliau“, „pirma paskola (kreditas) nemokamai“ ir panašias frazes radijuje, televizijoje ar internete. Tačiau daugelis į tai žiūri skeptiškai ir paskolas įsivaizduoja kaip kažką baisaus, įtakosiančio jų gyvenimą, paliksiančio didelę dėmę ir pan. Visa tai yra dėl informacijos stokos, kadangi žmonės nežinodami prisigalvoja įvairiausių neigiamų dalykų ar jie yra girdėję iš savo kaimynės kaip jų draugams buvo, kai jie pasiėmė paskolą... Taigi, esant nepakankamam ir netikslingam informacijos kiekiui, dažnai susiformuoja neigiama nuomonė. Tačiau šiandien bus apžvelgti ne paskolų trūkumai, o priešingai – jų nauda.

Visų pirma jeigu imate pirmą paskolą „nemokamai“, tokiu atveju jokios palūkanos Jums nebus skaičiuojamos, taigi atiduosite lygiai tiek pat kiek ir pasiskolinote. Tačiau tokiu atveju reikėtų atkreipti į skolinimosi terminą, nes jis būna trumpalaikis – nuo 2 savaičių iki mėnesio. Daugeliui turbūt iškyla klausimas, kodėl kreditoriai pirmą kartą skolina be palūkanų? Priežastis paprasta – jie nori susirinkti savo klientų ratą ir įgauti pasitikėjimą, kadangi daugelis apie kreditorius yra ne kokios nuomonės (kaip jau buvo minėta anksčiau). Žmogus skolindamasis be palūkanų lieka patenkintas, o ir kreditoriui gerai, nes žino, kad jei žmogui kitą kartą pritrūks pinigų, jis kreipsis būtent į juos. Tačiau, kadangi dabar įmonių, kurios pirmą paskolą duoda nemokamai yra ganėtinai daug, sekantį kartą pritrūkus pinigų galima imti iš kitos kredito įstaigos vėl nemokamai.

Jeigu žmogus neturi santaupų ir jį ištinka kokia nors bėda, pavyzdžiui sugenda skalbimo mašina, šaldytuvas, automobilis, baudos apmokėjimui, kai atsiranda nenumatytų gydymo išlaidų ir pan. Ką tokiu atveju daryti? Na, jeigu turite gerų draugų ar šeimos narių, tai puiku! Tačiau nekiekvienas draugas norės paskolinti tūkstantį ar daugiau litų. Tačiau kredito įmonės tokią paskolą nesunkiai suteikia ir taip padeda išsiversti netikėtose gyvenimiškose situacijose, o kad paskolą nebūtų grąžinti sunku geriau pasirinkti ilgalaikį mokėjimo terminą ir tai bus tarsi pirkimas išsimokėtinai. Svarbu yra ir tai, kad ištikus nelaimei ir staiga pritrūkus pinigų, jie suteikiami labai gretai, maždaug per 15 – 30 minučių. Iš draugų ar giminių turbūt taip greitai pasiskolinti nepavyktų, kadangi tektų pas juos apsilankyti, aiškinti kam ir kodėl Jums reikalingi pinigai...

Dar vienas greitųjų kreditų privalumas yra tai, kad pinigus galima gauti neišėjus iš namų, tiesiog sėdint prie kompiuterio ar siunčiant trumpąją sms žinutę. Kaip jau minėjome anksčiau, šis procesas užtrunka neilgai ir pinigai greitai pervedami į Jūsų sąskaitą. Taip pat visos paskolas teikiančios įmonės garantuoja konfidencialumą, todėl galite būti ramūs, niekas apie tai nesužinos.

Na, kad ir kiek pliusų turėtų greitieji kreditai, nevertėtų pamiršti, kad reikia skolintis atsakingai ir tuomet viskas bus gerai.

 


Naujiausi straipsniai

Šalies finansų sistemai geopolitinė įtampa tebėra svarbiausia rizika, tačiau ji slopsta

Svarbiausi rizikos Lietuvos finansų sistemai šaltiniai, Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų vertinimu, tebėra susiję su geopolitine įtampa Rytuose ir užsitęsusiu mažų palūkanų normų laikotarpiu, rodo Lietuvos banko atlikta apklausa. Tačiau naujausioje apklausoje įvardyti ir nauji, anksčiau neminėti rizikos šaltiniai.

Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos

Neseniai praėjusi finansinė krizė daugeliui buvo nelengvas gyvenimiškas išbandymas. Vieni jai buvo finansiškai pasiruošę (turėjo sukaupę santaupų), kiti – nebuvo, todėl pastariesiems krizės laikotarpį išgyventi buvo kur kas sudėtingiau. Žmonės pradėjo ieškoti išeičių kaip sudurti galą su galu. Daugeliui padėjo bankų, kredito unijų ir kreditorių teikiamos įvairių rūšių paskolos: greitos paskolos, trumpalaikės paskolos, sms paskolos, paskolos internetu, ilgalaikės paskolos ir kt. Šiek tiek plačiau aptarsime ilgalaikes paskolas.

Dideli banko paslaugų mokesčiai

Dideli banko paslaugų mokesčiai

Lietuvos, kaip ir kitų šalių bankuose, už kiekvieną paslaugą tenka mokėti. Tačiau skirtumas tas, kad kitose šalyse, siekiant sumažinti klientų srautą bankuose, klientai yra skatinami naudotis elektronine bankininkyste, todėl dauguma paslaugų, atliekamų internetinėje erdvėje, jiems yra nemokamos. Tai iš tiesų skatina žmones rinktis internetinę bankininkystę, kadangi jie atranda ir daugiau privalumų: nebereikia stovėti banko eilėse, sutaupo nemažai laiko, reikalingas pinigų operacijas gali atlikti tiesiog namuose prie savo kompiuterio.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!