Paskola be palūkanų

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Paskola be palūkanų

Staiga prireikia pinigų, o piniginė ir banko sąskaita tuščia, belieka vienintelė išeitis - tiesiog pasiskolinti, tačiau draugai ar giminaičiai atsisako Jums jų paskolinti? Tai ne bėda. Yra kreditorių, kurie suteikia paskolas nieko už tai neprašydami (jiems pakanka to, kad tampate jų vartotoju). Taigi, tokius greituosius kreditorius, kurie teikia nemokamas paslaugas galima atskirti iš jų skambių reklaminių frazių: „paskola be palūkanų“, „pirma paskola nemokamai“, „pirma paskola nieko nekainuoja“ ir pan.

Paskolą be palūkanų gauti išties nesunku, tai galima padaryti tiesiog būnant savo namuose ir naudojantis internetu. Tereikia prisiregistruoti kreditorių, teikiančių pirmą paskolą be palūkanų internetiniame puslapyje, užpildyti paraišką paskolai gauti ir pinigai bus pervesti į kliento nurodytą banko sąskaitą. Paprastai paskola be palūkanų suteikiama nuo 14 iki 30 dienų (nuo 2 savaičių iki mėnesio) laikotarpiui. Taigi, viskas ką pasiskolinus reikia padaryti – pinigus grąžinti laiku. Priešingu atveju, jei paskolos laiku grąžinti nepavyks, už jį teks mokėti ir jis nebebus „nemokamas“. Todėl prieš imant paskolą pirmiausiai reikia visada įvertinti savo galimybes ją grąžinti.

Skolinantis pirmąjį kartą negausite didžiausios galimos paskolos, tačiau skolinantis antrą, trečią ar n – tą kartą iš to paties kreditoriaus, tapsite lojaliu klientu ir Jums bus suteikta ne tik kad didesnio dydžio paskola, bet tikėtina, kad paskolos sąlygos bus Jums žymiai palankesnės, nei tos, kurios taikomos naujiems klientams.

Paskoloms be palūkanų gauti taikomos tokios pat sąlygos kaip ir daugeliui kitų rūšių paskolų. Visų pirma asmuo, siekiantis gauti paskolą, turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, pilnametis (t.y. turėti 18 metų), turėti pastovias pajamas (kartais reikalaujama, kad jos būtų didesnės nei minimalios), neturėti įsiskolinimų.

Šios rūšies paskolos ypatingai populiarios jaunimo (20 – 25 metų amžiaus) tarpe, kadangi daugelis jaunuolių negali pasigirti didelėmis pajamomis, yra studentai, išlaikomi tėvų, neturi pilno etato darbo ir turi įprotį „gyventi šia diena“ arba „nuo algos iki algos“. Jiems tokios paskolos tarsi gelbėjimosi ratas, padedantis „nuplaukti“ iki algos, stipendijos ar tėvų paramos. Daugelis jaunų žmonių nelinkę atiduoti daugiau nei pasiskolino, todėl jiems paskolos be palūkanų – geriausias pasirinkimas.

Kokią paskolos rūšį bepasirinktumėte, atminkite tai, kad vis tiek turėsite ją gražinti, todėl prieš skolinantis įvertinkite savo galimybes. Taip apsaugosite save nuo įsiskolinimo. 


Naujiausi straipsniai

Skolinimasis

Skolinimasis

Skolinimasis – tai atsiradęs poreikis gauti papildomų pinigų. Skolintis gali priversti kažkokie pokyčiai gyvenime, naujų poreikių patenkinimas ar vartojimo poreikio padidėjimas. Tačiau specialistai visada pataria, kad skolintis reikia atsakingai, apsvarstyti ar tai yra būtina ir ar sugebėsite skolą grąžinti. Skolintis ir skolą grąžinti yra viena, tačiau įsiskolinti yra visai kas kita. Turbūt nei vienas nenori būti įsiskolinusiu, nori sėkmingai grąžinti skolą. Taigi į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš skolinantis pinigus?

Santaupos juodai dienai

Santaupos juodai dienai

Kiekvienas, kuris bent kiek domisi finansais ir jų valdymu žino, kad viena iš pagrindinių taisyklių – turėti santaupų juodai dienai. Šių santaupų dydis turėtų būti ne mažesnis nei 3 – 6 mėnesių darbo užmokesčių dydis, idealiausia, kad tai būtų 12 –os mėnesių atlyginimų santaupos, tačiau ne kiekvienas sugeba tiek sukaupti. Turint tokių santaupų, pats žmogus psichologiškai jaučiasi geriau, kadangi žino, jog pinigų bus tam atvejui, jeigu prarastų darbą, sumažėtų pajamos, esant sveikatos problemoms ar atsiradus kitokioms nenumatytom išlaidoms.

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas garantuoja apsidraudusiojo asmens šeimos narių finansinį stabilumą jo mirties, kūno sužalojimo ir ligų atvejais. Gyvybės draudimu patariama draustis tiems, kurie turi finansinių įsipareigojimų (paskolų) ir turi šeimą. Tuo atveju, jeigu pagrindiniam pajamų gavėjui, turinčiam finansinių įsipareigojimų, kas nors atsitiktų, jo šeimai paskola neliktų kaip našta, kadangi dalį jos turėtų kompensuoti draudimas.

Pinigai ir vaikai

Pinigai ir vaikai

Visi tėvai nori, kad vaikai mokėtų elgtis su pinigais. Tam reikia jau nuo mažens pradėti  juos mokyti ir auklėti dėl pinigų, ugdyti jų finansinį išprusimą. Tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia ne tik laiko, bet ir kantrybės, kadangi jiems nelengva paklusti, kur jie turi išleisti gautus kišenpinigius, jie nori išleisti pinigus ten, kur jiems patinka (žaislams, saldumynams ir pan.). Kai kurie tėvai pinigus naudoja kaip auklėjamąją priemonę. Jie padeda vaikams ugdyti atsakomybės jausmą, padeda įgauti tėvų pasitikėjimą.

Socialinių pašalpų mažinimas

Socialinių pašalpų mažinimas

Pastaruoju metu tarp pašalpų gavėjų vyrauja tokia nuomonė: kam dirbti, jei beveik tokio paties dydžio pinigų sumą galima gauti iš pašalpų? Todėl pašalpų gavėjai bus skatinami eiti dirbti bei dalyvauti daugiabučių renovavimo programose. Skatinimas bus toks, kad bedarbiams bus mažinamos socialinės pašalpos bei mažinamos kompensacijos šildymui nuolaidos.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!