Sms kreditas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Sms kreditas

Esant nepalankiai ekonominei situacijai, žmonėms dažnai pritrūksta pinigų būtiniausiems dalykams (maistui, mokesčiams ar reikalingiems daiktams įsigyti). Tokiu atveju reikia ieškoti išeities. Dažnam tenka pasinaudoti greitųjų kreditorių teikiamomis paslaugomis. Jie nesunkiai suteikia paskolas į juos besikreipiantiems klientams. Taupydami klientų laiką kreditoriai stengiasi padaryti taip, kad kreditą būtų galima gauti kuo greičiau ir paprasčiau. Jie ypatingai šiuo atžvilgiu konkuruoja su bankais. Pastaruoju metu jie tikrai užsitarnavę greitųjų paskolų vardą, kadangi vartojamąją paskolą galima gauti vos per 15 – 20 minučių (tuo tarpu ją norint gauti banke prireikia maždaug 1 dienos). Vienas iš greitų ir patogių greitojo kredito gavimo būdų – sms kreditas.

Sms kreditas – tai ne kas kita kaip greita paskola, kurią galima gauti nusiuntus sms žinutę. Šios sms kredito paskolų rūšys daugiausiai paplitę jaunimo (18 – 25 m. amžiaus) tarpe, kadangi jiems sms žinutės yra kaip viena iš pagrindinių komunikavimo priemonių. Taip pat tai labai patogu, kadangi nereikia niekur eiti (nebūtinas net internetas) ir kreditą galima gauti tiesiog būnant namuose, prie televizoriaus, parašius sms žinutę kreditoriui.

Kaip galima gauti sms kreditą? Visų pirma, reikėtų žinoti, kad tokią paslaugą turi beveik visi greitieji kreditoriai, todėl norėdami pasinaudoti būtent tokiu paskolos gavimo būdu, nebūsite pririšti prie vieno kreditoriaus, o galėsite rinktis iš daugelio jų. Taigi, norint gauti sms paskolą pirmiausiai reikia prisiregistruoti greituosius kreditus teikiančios įmonės internetinėje svetainėje, nurodant savo asmeninius duomenis. Kai tai atlikta, galima siųsti žinutę su prašymu gauti paskolą, tačiau sms žinutė turi būti siunčiama iš to telefono numerio, kurį nurodėte internetiniame puslapyje. Taip kreditoriai stengiasi apsisaugoti nuo sukčių, kurie nori gauti paskolą kito vardu.  Žinutės laukelyje dažniausiai reikia nurodyti savo asmens kodą, skolinimosi sumą ir grąžinimo terminą. Taigi, tereikia įrašyti vos kelis žodžius, palaukti 15 – 20 minučių ir jeigu viskas gerai, paskola pervedama į kliento banko sąskaitą. Apie tai visada informuojama sms žinute, netgi ir tada, kai paskola negali būti suteikta, atsakymas vis tiek atsiunčiamas, paaiškinant priežastis.

Ko reikia norint gauti sms kreditą? Norint gauti sms kreditą, galioja panašūs reikalavimai, kaip ir kitoms paskolų rūšims. Visų pirma, asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis. Toliau – amžius. Paprastai greitieji kreditai suteikiami tik pilnametystės sulaukusiems asmenims t.y. nuo 18 metų amžiaus. Tačiau kai kurie paskolas suteikia tik nuo 20 ar net 21 metų, kadangi tik aštuoniolikos sulaukęs asmuo dar nevisiškai suvokia įsipareigojimus, dažnai yra neatsakingas ir pan. O iki kokio amžiaus išduodama paskola irgi nėra griežtai apibrėžta, kiekvienas kreditorius pats pasilieka teisę pasirinkti ar tai bus iki 65, ar iki 70, ar iki 75 metų amžiaus. Sugriežtinus paskolų reikalavimus, bedarbiams paskolos nebeduodamos, todėl vienas iš svarbių reikalavimų yra tai, kad asmuo turi būti dirbantis ir gaunantis pastovias pajamas. Dar vienas svarbus aspektas – neturėti nepadengtų skolų t.y. nebūti įsiskolinus kitose kredito įmonėse. Jums to nuslėpti nepavyks, kreditoriai turi galimybę patikrinti ar turite nesumokėtų įsiskolinimų, ar ne. Tai padaryti gali ir kiekvienas iš mūsų, tereikia užsukti į interneto svetainę www.manocreditinfo.lt ir ten pasitikrinti.

Norint gauti sms kreditą reikia prieigos prie interneto. Puiku, jei jau seniau užsiregistravote vienoje iš greitųjų kreditų teikimo bendrovių, tokiu atveju tereikia telefono ir siųsti trumpąją sms žinutę su prašymu paskolai gauti. Tačiau jeigu tai pirmas kartas, pirmiausiai reikalingas prisėdimas prie interneto, po to – sms žinutė.

Kaip išsirinkti greitąjį kreditorių? Jeigu skolinatės pirmąjį kartą, tuomet nepulkite imti paskolos pas pirmą pasitaikiusį kreditorių. Pasidomėkite bent keliais iš jų, palyginkite, ką jie siūlo: kokios palūkanų normos, kokie grąžinimo laikotarpiai, ar norint kreditą grąžinti anksčiau tai galima bus padaryti be papildomų mokesčių ir pan. Tai geriausia padaryti naršant internete, kadangi ten apstu informacijos apie greitųjų paskolų įmones.

Ir vis dėl to, jeigu esate naujokas šiuose reikaluose, geriausiai būtų rinktis kreditorių, kurie siūlo pirmą paskolą nemokamai. Tokiu atveju ji nieko nekainuos, jei grąžinsite laiku. Taip pat nepatariama antrą ir trečią kartą kreditą imti kitose įmonėse, kadangi greitųjų kreditorių bendrovės stengiasi išlaikyti savo klientus siūlydamos palankesnes skolinimosi sąlygas, suteikia galimybę gauti didesnius kreditus. Geriau jau rinktis patikrintą įmonę, o ne šokinėti nuo vienos prie kitos. Na, šis patarimas negalioja, jeigu Jūs gaudote pirmos nemokamos paskolos akcijas.

Sms kreditas yra patogu kai staiga prireikia pinigų ir šalia yra mobilusis telefonas. Tereikia nusiųsti sms žinutę ir pinigai atkeliaują į asmeninę banko sąskaitą.


Naujiausi straipsniai

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra

PVM sąskaita faktūra yra dokumentas, kurį pirkėjui išrašo pardavėjas, tuo atveju, kai yra perkamos prekės, paslaugos ar įsigijamas kitoks turtas. Paprastai sąskaita faktūra kiekvienam nėra išrašinėjama, ji išrašoma tik tuo atveju, kai to paprašo arba pareikalauja pirkėjas. PVM sąskaitoje faktūroje turi būti nurodomi visi privalomi rekvizitai.

Paskolos Lietuvoje

Paskolos Lietuvoje

Ne paslaptis, kad paskolos Lietuvoje yra labai populiarios. Bankai ir ypatingai kreditoriai naudojasi žmonių prasta finansine padėtimi ir labai reklamuoja savo teikiamas paskolas. Paskolų reklamas galima pamatyti ir išgirsti kone visur – radijuje, televizijoje, daugelyje interneto svetainių, autobusų stotelėse, ant viešojo transporto priemonių ir dar daug kur kitur, kur tik išneša kreditorių fantazija.  

Kredito reitingų naudojimas

2009 m. rugsėjo 16 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1060/2009 dėl kredito reitingų agentūrų (toliau – Reglamentas) sureguliuota kredito reitingų agentūrų veikla, kredito reitingų skelbimo ir suteikimo tvarka ir naudojimosi kredito reitingais reikalavimai. Vienas iš šio reglamento tikslų yra kliovimosi kreditų reitingais mažinimas. Šiam tikslui pasiekti finansų rinkos dalyviams yra nustatytos specialios pareigos dėl kredito reitingų naudojimo, kurių laikymosi priežiūra priskirta Lietuvos bankui.

Gyventojai ir įmonės jau pirmaisiais mėnesiais pajuto euro įvedimo naudą

Nuo euro įvedimo praėjus šimtui dienų šalies gyventojai ir įmonės jau gali finansiškai įvertinti euro įvedimo naudą: atpigusias paskolas, išnykusias valiutos keitimo ir sumažėjusias pervedimų eurais sąnaudas.

„Nors prieš euro įvedimą būta įvairių baimių ir nerimastingų prognozių, pirmieji mėnesiai su naująja valiuta patvirtino – euras pranašauto kainų šuolio nesukėlė, o jo teikiama nauda jau įgauna konkrečią finansinę išraišką“, – sako Vitas Vasiliauskas, Lietuvos banko valdybos pirmininkas.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!