Trumpalaikės paskolos

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Trumpalaikės paskolos

Daugelis iš mūsų turbūt niekada nėra susimąstę, kad anksčiau ar vėliau gali tekti pasinaudoti greitųjų paskolų paslaugomis. Tačiau daug žmonių su tuo teko susidurti į Lietuvą atėjus ekonominiam sunkmečiui, kadangi jis palietė ne tik vargingiau gyvenančius, bet ir turtingesnius. Šiuo laikotarpiu stingant pinigų ypatingai išpopuliarėjo paskolos imamos trumpam laikotarpiui – trumpalaikės paskolos. Jų pranašumas tas, kad pasiskolinama trumpam laikotarpiui, taigi jeigu laiku grąžinate skola neužsitęsia.

Trumpalaikės paskolos (kitaip dar vadinamos greitos paskolos arba greitieji kreditai) išduodamos neilgam, nuo 7 iki 90 dienų laikotarpiui, todėl šių paskolų suteikiamos sumos taip pat nėra didelės, maždaug nuo 100 iki 1500 litų (maksimali suteikiama paskolos suma priklauso nuo kreditoriaus). Daugelis kreditorių ištikimiems klientams suteikia didesnių sumų trumpalaikes paskolas. Norint tapti lojaliu klientu reikia pastoviai naudotis tos kredito kompanijos paslaugomis ir visuomet laiku grąžinti pasiskolintus pinigus.

Pastaruoju metu labai populiaru imti trumpalaikes paskolas internetu. Jos išpopuliarėjo dėl greito išdavimo ir patogumo, kadangi suteikiamos vos per 15 minučių. Norint jas gauti nereikia jokio užstato ar laiduotojo. Tereikia prisėsti prie kompiuterio, prisiregistruoti prie vienos iš greituosius kreditus teikiančios kompanijos svetainės ir užpildyti paraišką paskolai gauti. Jeigu viskas gerai, paraiška patvirtinama ir pinigai į kliento sąskaitą atkeliauja labai greitai (dažniausiai per 15 min. laikotarpį).

Kalbant apie trumpalaikių paskolų palūkanas reikėtų žinoti, kad jos nėra mažos. Palūkanos prasideda nuo 3 proc. Jų dydis priklauso nuo paskolų teikimo bendrovės (prieš imant paskolą reikia gerai pasidomėti kiekvienos bendrovės sąlygomis). Trumpalaikes paskolas teikia ne tik greitieji kreditoriai, bet ir kredito unijos ir bankai. Tačiau pastaruosiuose žymiai ilgiau užtruksite, kadangi vargu ar paskolą gausite tą pačią dieną (pateiksite paraišką paskolai gauti, jie tikrins Jūsų duomenis, pakvies pasirašyti paskolos sutartį). Vien dėl greito pinigų išdavimo greitieji kreditoriai lenkia bankus ir kredito unijas teikdami šios rūšies paskolas, kadangi jie paskolas išduoda greitai, nesvarbu koks paros metas (diena ar naktis), kokia savaitės diena (darbo diena ar savaitgalis) ir kokia mėnesio diena (dažniausiai dirba ir šventinėmis dienomis).

Trumpalaikes paskolas gali gauti Lietuvos Respublikos piliečiai sulaukę 18 metų amžiaus. Asmuo turi būti dirbantis (ne bedarbis) ir turėti pastovias pajamas. Amžiaus limitas kiekvienoje bendrovėje skirtingas, tačiau paprastai jis svyruoja nuo 65 iki 75 metų.

Trumpalaikės paskolos gali būti suteikiamos ir įmonėms. Šių paskolų išdavimo terminas iki 24 mėnesių. Įmonė, siekianti gauti trumpalaikę paskolą turi turėti didesnę nei 3 metų veiklos patirtį. Šiai paskolai galima pasirinkti fiksuotą palūkanų normą visam paskolos laikotarpiui arba kintančią palūkanų normą, priklausančią nuo bazinės palūkanų normos. Dėl suteikiamos didelės sumos (minimali šios rūšies paskola 300 tūkst. litų) pageidaujama įkeisti turimą turtą arba turėti laiduotoją.

Pristigus pinigų trumpalaikė paskola yra puikus būdas papildyti savo piniginę, tačiau reikėtų nepamiršti apie atsakingą skolinimąsi ir visada įvertinti savo galimybes.


Naujiausi straipsniai

Automobilio įsigijimas ir išlaikymas

Automobilio įsigijimas ir išlaikymas

Daugeliui iš mūsų šiandieninis gyvenimas yra sunkiai įsivaizduojamas be automobilio. Jis yra kaip susisiekimo priemonė, kuri yra labai patogi. Daugeliui, kurie yra pripratę turėti nuosavą automobilį ir su juo važiuoti visur,  kur tik prireikia, mintis apie savaitę be jo kelia didelį diskomforto jausmą. Tačiau automobilio turėjimas turi vieną pagrindinį minusą – brangų išlaikymą.

Lombardo paskolos

Lombardo paskolos

Pastaruoju metu lombardo įmonės yra labai išsiplėtojusios, todėl lombardo saloną galima rasti ko ne ant kiekvieno gatvės kampo. Jų itin padaugėjo krizės metu, kadangi lombardo įmonėms tai buvo puikus metas plėstis. Lombardas apibūdinamas kaip verslo įmonė, kuri skolina pinigus (suteikia pinigines paskolas) už palūkanas, tačiau norint gauti piniginę paskolą reikia užstatyti kažkokį asmeninį turtą. Dažniausiai tai būna automobiliai, kompiuteriai, mobilieji telefonai, laikrodžiai, kiti papuošalai ir pan.

Paskolų brokeriai

Paskolų brokeriai

Pirmiausia reikėtų apibrėžti, kas tas paskolų brokeris. Paskolų brokeris tai  asmuo, kuris stengiasi suteikti geriausias paskolos sąlygas savo klientui. Jis veikia kaip nepriklausomas tarpininkas tarp savo kliento ir banko.  Paskolų brokeris privalo gerai žinoti bankų vykdomas akcijas, išmanyti finansų rinką ir banko kreditų sutarčių subtilybes.

Saugus būstas

Saugus būstas

Ne paslaptis, kad kiekvienas metais įvairios gamtos stichijos pridaro daug žalos mūsų šalies gyventojams. Neretai yra nuplėšiami gyvenamųjų ar ūkinių pastatų stogai, išplaunami pamatai, užvirtę medžiai taip pat palieka nemažų nuostolių, todėl pastebima, kad daugėja žmonių norinčių savo būstą apsidrausti draudimo kompanijose. Dauguma jų suteikia galimybę apdrausti butą, pastatytą ar statomą namą bei sodybą.

Paskola verslui

Paskola verslui

Dažnai žmonėms kyla įvairių verslo idėjų. Tačiau tik nedidelė jų dalis gali savo idėjas įgyvendinti, kadangi neturi tam pakankamai lėšų. Taigi, verslo idėja yra, o pinigų ne. Ką tokiu atveju daryti? Nevertėtų nuleisti rankų, kadangi bankai ir kitos institucijos teikia paskolas verslui.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!