Vartojamoji paskola

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Vartojamoji paskola

Dažnai atsitinka jog pačiu netinkamiausiu laiku sugenda automobilis, prireikia naujos skalbimo mašinos, naujo virtuvės komplekto, vaiką išleisti į ekskursiją, norisi atostogoms išvykti į kelionę  ir t.t., o pinigų visam tam nėra. Pinigų gal ir nėra, tačiau yra išeitis kaip jų gauti. Jeigu esate dirbantis asmuo, Jums suteikiama puiki galimybė gauti vartojamąją paskolą.

Vartojamoji paskola turbūt pati populiariausia paskolų rūšis Lietuvoje. Jas teikia visi Lietuvos bankai, greitųjų paskolų bendrovės ir kredito unijos. Turbūt todėl tai paskolų rūšis, kurią lengviausia gauti. Vartojamoji paskola apibūdinama kaip pinigai, kurie skirti asmeniniams poreikiams arba namų, buities reikmėms. Tiesa ta, kad ne visose įstaigose jie suteikiami vienodomis palūkanomis ir sąlygomis.

Vartojamoji paskola bankuose. Šią paskolą lyginant, tarkim, su greitųjų kreditorių bendrovėmis, banke galima gauti žymiai didesnę, daugumoje Lietuvos bankų nuo 1 iki 100 tūkstančių litų (paskolos dydis tiesiogiai priklauso nuo gaunamų pajamų). Norint gauti vartojamąją paskolą banke, reikia pateikti asmens dokumentus, bei dokumentus kuriuose yra pateiktos Jūsų 6 mėnesių pajamos. Tuomet banko darbuotojai išnagrinėja kliento duomenis ir per 1 dieną pateikia atsakymą ar paskola suteikiama ar ne. Jeigu atsakymas teigiamas, paskola suteikiama, belieka pasirašyti reikiamus dokumentus ir pinigai pervedami į kliento banko sąskaitą. Kalbant apie palūkanas, bankuose nėra „universalių“ palūkanų yra tik jų „rėmai“, vidutiniškai nuo 10 iki 15 procentų, kadangi bankuose kiekvienam klientui jos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jo asmeninio kredito istoriją, paskolos dydžio ir ištikimumo. Paskolos grąžinimo laikotarpis – nuo 3 mėnesių iki 5 metų.

Vartojamoji paskola greitųjų kreditorių įmonėse. Tai pats greičiausias būdas norint gauti vartojamąją paskolą. Paskolą galima gauti užsiregistravus vienoje iš greituosius kreditus teikiančių įmonių puslapyje ir nusiuntus paraišką paskolai gauti, sms žinute arba pateikti paraišką spaudos kioske. Pirmieji du variantai yra žymiai patogesni, kadangi nereikia niekur eiti, paskolą galima gauti iš namų neiškėlus kojos. Patogu ir tai, kad daugelis kreditorių dirba visą parą, todėl paskolos prieinamos bet kuriuo paros metu. Paskolos išdavimo procedūra vidutiniškai užtrunka 15 – 30 minučių. Žinoma, lyginant su bankais, čia suteikiamos žymiai mažesnio dydžio paskolos, tačiau lojaliems klientams paskolų dydžio kartelė didėja, ir po tam tikro laiko, esant gerai asmeninio kreditingumo istorijai, jie gali gauti net iki 10 tūkst. litų ar net daugiau (priklauso nuo įmonės). Dar vienas pliusas – tai, kad dauguma greitųjų kreditorių pirmą paskolą siūlo įsigyti nemokamai, todėl skolinantis ir paskolą grąžinat laiku nieko neprarandama. Šiuo atveju tai geriau nei skolintis iš draugo, kadangi jam neteks priminti apie skolą, kuri gali sugadinti santykius.

Tiesa, palūkanos greitųjų kreditorių įmonėse yra nemažos. Vidutinis jų mėnesio dydis yra apie 20 proc., matematiškai tai atitinka penktadalį skolintos sumos.

Vartojamoji paskola kredito unijose. Kredito unijose sprendimas dėl paskolos išdavimo vyksta šiek tiek ilgiau, todėl tenka ilgiau laukti, kol sužinosite ar paskola suteikta ar ne, vidutiniškai tai trunka apie 2 – 7 dienas. Jeigu pinigų reikia skubiai, tuomet tikriausiai skolinimasis kredito unijoje atkris. Norint gauti vartojamąją paskolą iš kredito unijos, reikia užsukti į artimiausią (ar strategiškai patogiausią) kredito uniją, įsikūrusią Jūsų mieste. Kredito unijose maksimali vartojamojo kredito suma gali būti  iki 50 tūkst. litų ir ji suteikiama daugiausiai 5 metams. Tačiau atsiradus galimybei paskolą grąžinti anksčiau, tai galima padaryti be jokių papildomų mokesčių.

Jei jau nusprendėte imti greitąją paskolą, nepulkite į pirmą pasitaikiusią vietą, paieškokite, kur suteikiamos palankiausios sąlygos, atitinkančios Jūsų lūkesčius.


Naujiausi straipsniai

Tuščios piniginės po švenčių

Tuščios piniginės po švenčių

Kūčios, Kalėdos, Nauji metai – visos šios šventės praėjo. Dabar galime kiek atsipūsti nuo šventinio šurmulio, dovanų pirkimo, jų pakavimo, vaišėmis nurautų stalų ir kt. Visa tai praėjo. Tačiau daugelį turbūt kamuoja po švenčių kilusi problema – ištuštėjusi piniginė ar apytuštė banko sąskaita. Ne paslaptis, kad šventiniu laikotarpiu žmonės tampa itin išlaidūs, jie pasiduoda instinktui pirkti ir išlaidauti, kadangi mato aplinkui tai darant ko ne visus.

Asmeninių finansų valdymas

Asmeninių finansų valdymas

Šių dienų realybė yra tokia: prekių ir paslaugų kainos kyla, atlyginimai nesikeičia, arba jei ir padidėja, tai labai minimaliai, indėlių palūkanos, deja,  yra mažos, todėl juose laikydami pinigus daug neuždirbsite, tačiau jie ten bus saugūs. Susiklosčius tokiai finansinei situacijai reikia mokėti valdyti savo finansus tam, kad nenuskurstume ir dar labiau nepabogintume savo finansinės padėties.

Pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai – tai naudingas sprendimas tais atvejais, kai reikalingi papildomi pinigai. Imant paskolą būtina atsakingai įvertinti galimybę grąžinti pinigus nustatytu terminu. Žemiau pateiktas visų kreditorių, paskolos teikėjų sąrašas, kur galima pirma paskolą pasimti nemokamai ir gražinti nemokant jokių palūkanų.

Saugus santaupų laikymas

Saugus santaupų laikymas

Daugeliui žmonių praūžęs krizės laikotarpis buvo kaip gyvenimiška pamoka, todėl jie pradėjo galvoti apie ateitį ir taupyti pinigus. Vieni naudojasi finansų ekspertų patarimais ir taupo juodai dienai, kiti išsvajotam daiktui ar paslaugai, dar kiti – tiesiog iš įpročio taupyti. Taupymo įprotis daugiau būdingas vyresniojo amžiaus žmonėms – senjorams. Tuo tarpu jaunimas dažniausiai negalvoja apie tai kas bus ateityje, jie tiesiog gyvena šia diena.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!