Vartojamoji paskola

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Vartojamoji paskola

Dažnai atsitinka jog pačiu netinkamiausiu laiku sugenda automobilis, prireikia naujos skalbimo mašinos, naujo virtuvės komplekto, vaiką išleisti į ekskursiją, norisi atostogoms išvykti į kelionę  ir t.t., o pinigų visam tam nėra. Pinigų gal ir nėra, tačiau yra išeitis kaip jų gauti. Jeigu esate dirbantis asmuo, Jums suteikiama puiki galimybė gauti vartojamąją paskolą.

Vartojamoji paskola turbūt pati populiariausia paskolų rūšis Lietuvoje. Jas teikia visi Lietuvos bankai, greitųjų paskolų bendrovės ir kredito unijos. Turbūt todėl tai paskolų rūšis, kurią lengviausia gauti. Vartojamoji paskola apibūdinama kaip pinigai, kurie skirti asmeniniams poreikiams arba namų, buities reikmėms. Tiesa ta, kad ne visose įstaigose jie suteikiami vienodomis palūkanomis ir sąlygomis.

Vartojamoji paskola bankuose. Šią paskolą lyginant, tarkim, su greitųjų kreditorių bendrovėmis, banke galima gauti žymiai didesnę, daugumoje Lietuvos bankų nuo 1 iki 100 tūkstančių litų (paskolos dydis tiesiogiai priklauso nuo gaunamų pajamų). Norint gauti vartojamąją paskolą banke, reikia pateikti asmens dokumentus, bei dokumentus kuriuose yra pateiktos Jūsų 6 mėnesių pajamos. Tuomet banko darbuotojai išnagrinėja kliento duomenis ir per 1 dieną pateikia atsakymą ar paskola suteikiama ar ne. Jeigu atsakymas teigiamas, paskola suteikiama, belieka pasirašyti reikiamus dokumentus ir pinigai pervedami į kliento banko sąskaitą. Kalbant apie palūkanas, bankuose nėra „universalių“ palūkanų yra tik jų „rėmai“, vidutiniškai nuo 10 iki 15 procentų, kadangi bankuose kiekvienam klientui jos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jo asmeninio kredito istoriją, paskolos dydžio ir ištikimumo. Paskolos grąžinimo laikotarpis – nuo 3 mėnesių iki 5 metų.

Vartojamoji paskola greitųjų kreditorių įmonėse. Tai pats greičiausias būdas norint gauti vartojamąją paskolą. Paskolą galima gauti užsiregistravus vienoje iš greituosius kreditus teikiančių įmonių puslapyje ir nusiuntus paraišką paskolai gauti, sms žinute arba pateikti paraišką spaudos kioske. Pirmieji du variantai yra žymiai patogesni, kadangi nereikia niekur eiti, paskolą galima gauti iš namų neiškėlus kojos. Patogu ir tai, kad daugelis kreditorių dirba visą parą, todėl paskolos prieinamos bet kuriuo paros metu. Paskolos išdavimo procedūra vidutiniškai užtrunka 15 – 30 minučių. Žinoma, lyginant su bankais, čia suteikiamos žymiai mažesnio dydžio paskolos, tačiau lojaliems klientams paskolų dydžio kartelė didėja, ir po tam tikro laiko, esant gerai asmeninio kreditingumo istorijai, jie gali gauti net iki 10 tūkst. litų ar net daugiau (priklauso nuo įmonės). Dar vienas pliusas – tai, kad dauguma greitųjų kreditorių pirmą paskolą siūlo įsigyti nemokamai, todėl skolinantis ir paskolą grąžinat laiku nieko neprarandama. Šiuo atveju tai geriau nei skolintis iš draugo, kadangi jam neteks priminti apie skolą, kuri gali sugadinti santykius.

Tiesa, palūkanos greitųjų kreditorių įmonėse yra nemažos. Vidutinis jų mėnesio dydis yra apie 20 proc., matematiškai tai atitinka penktadalį skolintos sumos.

Vartojamoji paskola kredito unijose. Kredito unijose sprendimas dėl paskolos išdavimo vyksta šiek tiek ilgiau, todėl tenka ilgiau laukti, kol sužinosite ar paskola suteikta ar ne, vidutiniškai tai trunka apie 2 – 7 dienas. Jeigu pinigų reikia skubiai, tuomet tikriausiai skolinimasis kredito unijoje atkris. Norint gauti vartojamąją paskolą iš kredito unijos, reikia užsukti į artimiausią (ar strategiškai patogiausią) kredito uniją, įsikūrusią Jūsų mieste. Kredito unijose maksimali vartojamojo kredito suma gali būti  iki 50 tūkst. litų ir ji suteikiama daugiausiai 5 metams. Tačiau atsiradus galimybei paskolą grąžinti anksčiau, tai galima padaryti be jokių papildomų mokesčių.

Jei jau nusprendėte imti greitąją paskolą, nepulkite į pirmą pasitaikiusią vietą, paieškokite, kur suteikiamos palankiausios sąlygos, atitinkančios Jūsų lūkesčius.


Naujiausi straipsniai

Kalėdų karštinės ypatumai

Kalėdų karštinės ypatumai

Atrodo dar visai neseniai lankėme savo mirusiųjų artimųjų kapus, degėme ant jų žvakutes. O dabar, dar net neprasidėjus gruodžio mėnesiui, visi ženklai byloja apie ateinančias Kalėdas: gatvėse daugėja žybsinčių lempučių, pradedamos puošti eglutės, vos įžengus į prekybos centrą „pasitinka“ kalėdinė muzika, čia jau pilna kalėdinių papuošimų, blizgučių, paruoštų dovanų ir t.t.  Atrodo, kad prekybos centrai konkuruoja tarpusavyje ir Kalėdinę prekybą kiekvienais metais pradeda vis anksčiau.

Palūkanų augimas

Palūkanų augimas

Tiems, kurie laiko savo pinigus banko sąskaitose esančiuose palūkanų indėliuose dabar ne patys geriausi laikai, kadangi pastaruoju metu palūkanų normos yra rekordiškai mažos. Dabar metinės palūkanos daugelyje Lietuvos bankų tesiekia 0,15 – 0,2 %. Tai išties rekordiškai maži palūkanų procentai, kurie bankams neprivilioja naujų klientų. Tačiau tie žmonės, kurie yra konservatyvūs, bijantys rizikuoti nesiima priemonių (kurios yra rizikingos), kad padauginti savo pinigus (pavyzdžiui, investuojant į akcijas, vertybinius popierius ir pan.).

Socialinių pašalpų mažinimas

Socialinių pašalpų mažinimas

Pastaruoju metu tarp pašalpų gavėjų vyrauja tokia nuomonė: kam dirbti, jei beveik tokio paties dydžio pinigų sumą galima gauti iš pašalpų? Todėl pašalpų gavėjai bus skatinami eiti dirbti bei dalyvauti daugiabučių renovavimo programose. Skatinimas bus toks, kad bedarbiams bus mažinamos socialinės pašalpos bei mažinamos kompensacijos šildymui nuolaidos.

Lizingas automobiliui

Lizingas automobiliui

Lizingas automobiliui suteikia galimybę imti ir naudotis jau šiandien, o mokėti vėliau, po truputį. Šiuo metu lizingą automobiliui gali duoti daugelis Lietuvos bankų: „Swedbank“, „DNB“ bankas, „Danske“ bankas, „Nordea“, „Medicinos“ ir kt. ir ne bankai – „Toyota“ lizingas, „Wolkswagen“ lizingas, „Hyundai“ lizingas ir t.t.   Daugelis lizingą suteikia naujiems automobiliams, tačiau pasidomėjus yra galimybė lizingą gauti ir naudotam automobiliui.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!