Vartojamoji paskola

Pinigai per 1 dieną!

Gauti paskolą
Vartojamoji paskola

Dažnai atsitinka jog pačiu netinkamiausiu laiku sugenda automobilis, prireikia naujos skalbimo mašinos, naujo virtuvės komplekto, vaiką išleisti į ekskursiją, norisi atostogoms išvykti į kelionę  ir t.t., o pinigų visam tam nėra. Pinigų gal ir nėra, tačiau yra išeitis kaip jų gauti. Jeigu esate dirbantis asmuo, Jums suteikiama puiki galimybė gauti vartojamąją paskolą.

Vartojamoji paskola turbūt pati populiariausia paskolų rūšis Lietuvoje. Jas teikia visi Lietuvos bankai, greitųjų paskolų bendrovės ir kredito unijos. Turbūt todėl tai paskolų rūšis, kurią lengviausia gauti. Vartojamoji paskola apibūdinama kaip pinigai, kurie skirti asmeniniams poreikiams arba namų, buities reikmėms. Tiesa ta, kad ne visose įstaigose jie suteikiami vienodomis palūkanomis ir sąlygomis.

Vartojamoji paskola bankuose. Šią paskolą lyginant, tarkim, su greitųjų kreditorių bendrovėmis, banke galima gauti žymiai didesnę, daugumoje Lietuvos bankų nuo 1 iki 100 tūkstančių litų (paskolos dydis tiesiogiai priklauso nuo gaunamų pajamų). Norint gauti vartojamąją paskolą banke, reikia pateikti asmens dokumentus, bei dokumentus kuriuose yra pateiktos Jūsų 6 mėnesių pajamos. Tuomet banko darbuotojai išnagrinėja kliento duomenis ir per 1 dieną pateikia atsakymą ar paskola suteikiama ar ne. Jeigu atsakymas teigiamas, paskola suteikiama, belieka pasirašyti reikiamus dokumentus ir pinigai pervedami į kliento banko sąskaitą. Kalbant apie palūkanas, bankuose nėra „universalių“ palūkanų yra tik jų „rėmai“, vidutiniškai nuo 10 iki 15 procentų, kadangi bankuose kiekvienam klientui jos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į jo asmeninio kredito istoriją, paskolos dydžio ir ištikimumo. Paskolos grąžinimo laikotarpis – nuo 3 mėnesių iki 5 metų.

Vartojamoji paskola greitųjų kreditorių įmonėse. Tai pats greičiausias būdas norint gauti vartojamąją paskolą. Paskolą galima gauti užsiregistravus vienoje iš greituosius kreditus teikiančių įmonių puslapyje ir nusiuntus paraišką paskolai gauti, sms žinute arba pateikti paraišką spaudos kioske. Pirmieji du variantai yra žymiai patogesni, kadangi nereikia niekur eiti, paskolą galima gauti iš namų neiškėlus kojos. Patogu ir tai, kad daugelis kreditorių dirba visą parą, todėl paskolos prieinamos bet kuriuo paros metu. Paskolos išdavimo procedūra vidutiniškai užtrunka 15 – 30 minučių. Žinoma, lyginant su bankais, čia suteikiamos žymiai mažesnio dydžio paskolos, tačiau lojaliems klientams paskolų dydžio kartelė didėja, ir po tam tikro laiko, esant gerai asmeninio kreditingumo istorijai, jie gali gauti net iki 10 tūkst. litų ar net daugiau (priklauso nuo įmonės). Dar vienas pliusas – tai, kad dauguma greitųjų kreditorių pirmą paskolą siūlo įsigyti nemokamai, todėl skolinantis ir paskolą grąžinat laiku nieko neprarandama. Šiuo atveju tai geriau nei skolintis iš draugo, kadangi jam neteks priminti apie skolą, kuri gali sugadinti santykius.

Tiesa, palūkanos greitųjų kreditorių įmonėse yra nemažos. Vidutinis jų mėnesio dydis yra apie 20 proc., matematiškai tai atitinka penktadalį skolintos sumos.

Vartojamoji paskola kredito unijose. Kredito unijose sprendimas dėl paskolos išdavimo vyksta šiek tiek ilgiau, todėl tenka ilgiau laukti, kol sužinosite ar paskola suteikta ar ne, vidutiniškai tai trunka apie 2 – 7 dienas. Jeigu pinigų reikia skubiai, tuomet tikriausiai skolinimasis kredito unijoje atkris. Norint gauti vartojamąją paskolą iš kredito unijos, reikia užsukti į artimiausią (ar strategiškai patogiausią) kredito uniją, įsikūrusią Jūsų mieste. Kredito unijose maksimali vartojamojo kredito suma gali būti  iki 50 tūkst. litų ir ji suteikiama daugiausiai 5 metams. Tačiau atsiradus galimybei paskolą grąžinti anksčiau, tai galima padaryti be jokių papildomų mokesčių.

Jei jau nusprendėte imti greitąją paskolą, nepulkite į pirmą pasitaikiusią vietą, paieškokite, kur suteikiamos palankiausios sąlygos, atitinkančios Jūsų lūkesčius.

Tarpusavio skolinimo platforma. Paprasčiau nei banke

Paskolos iki 10.000 EUR

Paskolos terminas iki 60 mėnesių

Atidėk kredito įmokas iki 3 mėnesių!

paskolos iki 1400 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos iki 4000 EUR

Pirmas kreditas iki 1000 EUR iki 6 mėn. terminui NEMOKAMAI!
Nuolaida kreditui iki 65 %.

Paskolos Refinansavimas iki 6000 EUR

Paskolos iki 110% automobilio vertės

Individualios palūkanos

Galima derėtis

Pirma paskola nemokamai iki 1000 EUR  ir iki 120 dienų

Pirmas kreditas iki 6 mėn. su 0% palūkanomis.

Kreditas iki 3000 EUR

iki 35.000 EUR

Vartojimo paskola nuo 12%

Paskola su NT įkeitimu nuo 6%

Naujiausi straipsniai

Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas

UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.

2016 m. kovo mėn. Pinigų finansų įstaigų balanso apžvalga

Lietuvos banko turimų skolos vertybinių popierių, išleistų euro zonos rezidentų, suma per mėnesį padidėjo 219,9 mln., o paskolų euro zonos rezidentams suma sumažėjo 111,8 mln. Eur. Šie rodikliai mėnesio pabaigoje sudarė atitinkamai 3,7 mlrd. ir 586,2 mln. Eur. Euro zonos rezidentų indėliai Lietuvos banke per mėnesį padidėjo 1,2 mlrd. – iki 4,5 mlrd. Eur. Kitų pinigų finansų įstaigų (PFĮ) paskolos Lietuvos rezidentams, išskyrus PFĮ, padidėjo 374,2 mln. ir mėnesio pabaigoje sudarė 17,5 mlrd. Eur. Lietuvos rezidentų, išskyrus PFĮ, indėliai kitose PFĮ sumažėjo 66,6 mln. – iki 16,6 mlrd. Eur.

Lietuvos ir Suomijos bankų vadovai aptars priemones nekilnojamojo turto kainų burbulams užkardyti

Nekilnojamojo turto (NT) kainų raida Šiaurės ir Baltijos šalyse yra nevienoda, o galimi disbalansai vienoje šalyje gali turėti įtakos ir kitoms glaudžiai tarpusavyje susijusioms regiono šalių finansų sistemoms. Šį ir kitus aktualius finansinio stabilumo ir bankininkystės klausimus numatoma aptarti sausio 25 d. Helsinkyje įvyksiančiame Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų valdybų susitikime.

Bankai sėkmingai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal elektroninių mokėjimų eurais erdvės SEPA reikalavimus

Šiandien, pirmąją darbo dieną naujaisiais metais, šalies bankai pradėjo vykdyti tarpbankinius atsiskaitymus pagal trisdešimt keturias valstybes apimančios elektroninių mokėjimų eurais erdvės, vadinamos SEPA, reikalavimus. Nuo šiol bankai tarpbankinius mokėjimus atlieka SEPA reikalavimams pritaikytoje naujoje Lietuvos banko valdomoje sistemoje SEPA-MMS ir kitose europinėse mokėjimo sistemose.