Finansinių įsipareigojimų sąlygos

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Finansinių įsipareigojimų sąlygos

Turbūt daugeliui yra tekę turėti vienokių ar kitokių finansinių įsipareigojimų. Tačiau, ar visada atidžiai skaitote paskolos (ar kitokio finansinio įsipareigojimo) sutarties sąlygas? Jei ne, vadinasi Jūs priklausote didžiajai daugumai žmonių, kadangi neskaitančių ir nesigilinančių į sutarties sąlygas yra daugiau (apie 60 %), nei jas skaitančių. Tiesa ta, kad atidus sutarčių skaitymas, įsigilinimas į jas, gali padėti išvengti nesklandumų vėliau, kai reikės ją grąžinti.

Pastebėta, kad sutarties sąlygas dažniau skaito vyresnio amžiaus asmenys (apie 50 metų amžiaus), kurie turi įgiję aukštąjį išsilavinimą ir galintys pasigirti gera materialine padėtimi. Tuo tarpu jaunesni asmenys (nuo 20 iki 30 metų amžiaus) į sutarties sąlygas žiūri pro pirštus, jiems atrodo, kad jos nėra ypatingai svarbios.

Imdami paskolą, daugelis žmonių sutarties sąlygas tiesiog permeta akimis arba perskaito tik tam, kad perskaityti, visiškai nesigilindami į jų esmę. Neskaitymo yra dvi priežastys: tingėjimas jas skaityti ir gilintis arba skaitymas ir negalėjimas suvokti to, kas yra parašyta, kadangi daugelis punktų būna parašyti teisiniais terminais, kuriuos žmonėms yra sunku suvokti. Na, jeigu susiduriate su antrąja priežastimi, tuomet Jums reikėtų kreiptis į specialistus, kurie padės Jums „perskaityti“, įsigilinti ir suprasti sutarties sąlygas.

Pabaigai patariame niekada nepasirašinėti jokių sutarčių ar kitokių dokumentų prieš tai jų neperskaičius, neįsigilinus ir neišanalizavus. Jeigu patiems trūksta kantrybės ar žinių, tuomet nedvejokite ir kreipkitės į specialistus, kurie Jums padės. Atminkite, negalima pasirašinėti „bet ko“, nes ateityje galite susidurti su problemomis ir nesklandumais.

 


Naujiausi straipsniai

Finansinio stabilumo stebėsena

Patikima ir saugi finansų sistema yra svarbus veiksnys, užtikrinantis ilgalaikį ir tvarų ekonomikos augimą. Pagrindinis Lietuvos banko tikslas – palaikyti kainų stabilumą, tačiau moderni centrinė bankininkystė sunkiai įsivaizduojama be patikimo ir veiksmingo mokėjimo ir vertybinių popierių atsiskaitymo sistemų bei visos šalies finansų sistemos veikimo.

Mokėjimų kortelės Lietuvos bankuose

Mokėjimų kortelės Lietuvos bankuose

Mokėjimo arba banko kortelė yra skirta atsiskaityti negrynaisiais pinigais už prekes ir paslaugas. Jos būna dviejų rūšių: kredito ir debeto kortelė. Jos viena nuo kitos skiriasi tuo, kad kreditinėje kortelėje nėra nustatyto kredito limito, o debetinėje yra t.y. žmogus gali išleisti tiek pinigų, kiek iš tikrųjų jis turi savo sąskaitoje.

Plačiau pakalbėsime apie šias mokėjimo korteles ir jų atliekamas funkcijas, daugelyje Lietuvos bankų.

Mikrokreditas verslui

Mikrokreditas verslui

Daugeliui pradedančių verslininkų nepakanka turimų lėšų savo verslo idėjoms įgyvendinti. Todėl dažnai jie kreipiasi į bankus, kredito unijas ar kitas institucijas, teikiančias paskolas, dėl paskolos verslui gavimo. Viena iš tų paskolų (kreditų) rūšių – mikrokreditas. Jis apibrėžiamas kaip mažos apimties kreditas, kuris yra suteikiamas supaprastintomis sąlygomis.

Automobilio įsigijimas ir išlaikymas

Automobilio įsigijimas ir išlaikymas

Daugeliui iš mūsų šiandieninis gyvenimas yra sunkiai įsivaizduojamas be automobilio. Jis yra kaip susisiekimo priemonė, kuri yra labai patogi. Daugeliui, kurie yra pripratę turėti nuosavą automobilį ir su juo važiuoti visur,  kur tik prireikia, mintis apie savaitę be jo kelia didelį diskomforto jausmą. Tačiau automobilio turėjimas turi vieną pagrindinį minusą – brangų išlaikymą.

Elektros taupymas namuose

Elektros taupymas namuose

Turbūt daugeliui iš mūsų yra tekę pastebėti didėjančias (arba dideles) sąskaitas už elektros energiją. Tačiau, ar mes susimąstome, ką daryti, kad šios sąskaitos būtų mažesnės? Kaip sumažinti elektros energijos suvartojimą savo namuose? Pateiksime keletą patarimų, kurių laikantis neabejotinai sumažinsite savo mokesčius už elektros energiją.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!