Greitųjų kreditų pinklės

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Greitųjų kreditų pinklės

Greitieji kreditai dabar yra „ant bangos“, apie juos žino ko ne kiekvienas: tiek jaunas, tiek vyresnis žmogus. Jie žmonėms „brukami“ per visur, kur tik sugalvojama: televizijoje, internete, radijuje, gatvių stenduose, ant transporto priemonių ir t.t. Žmogui gauti greitą kreditą yra labai paprasta. Tai galima padaryti užpildžius paraišką internete ar naudojantis mobiliuoju telefonu (siunčiant SMS žinutę arba skambinant). Šie kreditai suteikiami Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie yra vyresni nei 18 metų amžiaus, yra dirbantys ir neturi skolų finansinėse institucijose.

Deja, greitųjų kreditų statistika yra ganėtinai liūdna. Su jais yra susidūręs ko ne kas 10 Lietuvos gyventojas, o tai byloja, kad žmonės nesugeba tvarkytis su uždirbamais pinigais, kad jų pakaktų iki sekančios algos. Dar liūdniau yra tai, kad vis daugiau žmonių, pasiėmusių kreditą, nebesugeba jo laiku grąžinti ir susigadina savo asmeninių mokėjimų istoriją bei įklimpsta į skolas.

Daugelis žmonių greituosius kreditorius tapatina su bankais ar kredito unijomis, kurių veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Tačiau tai yra netiesa. Greitieji kreditoriai toli gražu ne bankai, jų išdavimo nereglamentuoja įstatymai (kaip bankų ar kredito unijų). Siekdami suklaidinti žmones, greitieji kreditoriai dažnai savo pavadinime naudoja žodį „bankas“. Jiems paprasčiausiai taikomos bendros Civilinio kodekso nuostatos. Todėl prieš renkantis greituosius kreditus reikia gerai pagalvoti, gal geriau paskolai gauti rinktis kiek saugesnę ir patikimesnę finansinę įstaigą, pavyzdžiui, banką ar kredito uniją?

Dažnai greitųjų kreditorių sudaromos sutartyse yra labai mažų „kabliukų“, kurių žmonės tiesiog nepastebi. Pasitaiko atvejų, kad pasiskolinęs asmuo nesupranta, kokio dydžio sumą ir kada jam reikia grąžinti. Taip pat daugelis greitųjų kreditorių yra susikūrę savo taisykles dėl išankstinio kredito grąžinimo. Pagal tas taisykles klientas pinigus turi pervesti į jų sąskaitą būtent tą dieną, kai jis kreipiasi dėl grąžinimo. Tačiau, jei klientas nesuspėja to padaryti, sutartis yra „sėkmingai“ pratęsiama.

Vėluojantiems grąžinti skolą, greitieji kreditoriai pradeda skaičiuoti delspinigius, kurie tikrai nėra maži (jų dydis siekia nuo 0,2 iki 2 % už kiekvieną vėluojamą sumokėti dieną). Tokie delspinigių dydžiai pažeidžia vartotojų ekonominius interesus. Pasak Aukščiausiojo Lietuvos Teismo delspinigiai turėtų būti ne didesni nei 0,02 % už kiekvieną vėluojamą sumokėti (pradelstą) dieną.

Taigi, jei jau nusprendėte imti paskolą iš greitųjų kreditorių, būkite budrūs. Atidžiai (kelis kartus) perskaitykite paskolos sutartį, nebijokite klausti darbuotojų Jums rūpimų klausimų. Rekomenduojama išsiaiškinti: visas pinigų skolinimosi ir grąžinimo sąlygas, kiek Jums kainuos pasiskolinta suma litais, ar galėsite paskolą grąžinti anksčiau laiko ir per kiek laiko Jums bus leista tai padaryti ir pan.


Naujiausi straipsniai

Išlaidos Kalėdinėms dovanoms

Išlaidos Kalėdinėms dovanoms
Išlaidos Kalėdinėms dovanoms

Prasidėjęs prieššventinis laikotarpis viliojamai kviečia pirkti, pirkti ir dar kartą pirkti. Parduotuvių ir prekybos centrų vitrinos tiesiog „lūžta“ nuo Kalėdinių dekoracijų, artributikos ir dovanų, savo blizgia išvaizda traukdamos pirkėjų akis. Ir mes pamatę dovanas neatsispiriame jų įsigyti, taip norėdami palepinti šeimos narius, draugus, bendradarbius ir kt.

Būsto kainos teisingas nustaytmas

Būsto kainos teisingas nustaytmas

Jeigu ruošiatės įsigyti nekilnojamajį turtą, tuomet tikrai būsite suinteresuoti, sužinoti jo rinkos kainą, tam kad nepermokėti už jį. Priešingu atveju, norint parduoti jau turimą būstą taip pat bus svarbu žinoti jo kainą tam, kad neparduotumėte per pigiai ir nepraloštumėte.

Dažnai žmonės turi susidarę klaidingą nuomonę apie parduodamo būsto kainą. Jie mano, kad būsto pardavimo kainą gali įtakoti jų norima gauti suma ar mokėta suma už būstą, parduoto kaimynų būsto kaina. Tačiau visais šiais atvejais būsto pardavimo kainai tai jokios įtakos nedaro.

Mokėjimų kortelės Lietuvos bankuose

Mokėjimų kortelės Lietuvos bankuose

Mokėjimo arba banko kortelė yra skirta atsiskaityti negrynaisiais pinigais už prekes ir paslaugas. Jos būna dviejų rūšių: kredito ir debeto kortelė. Jos viena nuo kitos skiriasi tuo, kad kreditinėje kortelėje nėra nustatyto kredito limito, o debetinėje yra t.y. žmogus gali išleisti tiek pinigų, kiek iš tikrųjų jis turi savo sąskaitoje.

Plačiau pakalbėsime apie šias mokėjimo korteles ir jų atliekamas funkcijas, daugelyje Lietuvos bankų.

Bankų likvidumo testavimas

Lietuvos banke atliekamo bankų likvidumo testavimo nepalankiausiomis sąlygomis tikslas – įvertinti šalies bankų atsparumą nepalankiems trumpojo laikotarpio likvidumo sukrėtimams, t. y. netikėtam ir didelės apimties bankų finansinių išteklių sumažėjimui. Testavimo laikotarpis – 1 mėn. Finansinių išteklių sumažėjimas modeliuojamas kaip netikėtas klientų indėlių sumažėjimas arba trumpojo laikotarpio skolinimo iš kitų kredito įstaigų apribojimas. Testavimo rezultatai gaunami atlikus jautrumo testą, t. y.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!