Įmonės skolos

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Įmonės skolų konsolidavimas

Kartais taip atsitinka, kad žmogus įkūręs įmonę, negalvodamas arba galbūt ieškodamas geresnės išeities ima vieną paskolą po kitos. Taip jis brenda vis gilyn ir stumia save į vis pavojingesnę padėtį. Ateina laikas, kai  jis pats nebesupranta kam, kiek yra skolingas, iki kad turi grąžinti skolas ir pan. Kreditoriai „terorizuoja“ jį elektroniniais laiškas, skambučiais užduodami daugybę klausimų ir reikšdami pretenzijas. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju gali padėti skolų konsolidavimas. Tai visų turimų įsiskolinimų valdymas, sprendžiant problemas, susidariusias dėl įsiskolinimų. Jeigu esate beviltiškoje padėtyje, kuri susidarė dėl skolų, patartina kreiptis į skolų konsolidatorių. Ši įstaiga padeda valdyti savo klientų įsiskolinimą, tvarkys skolinius reikalus, bendraus su kreditoriais. Be viso to, ši įstaiga sudaro savo klientams finansinį skolų grąžinimo planą, atsižvelgiant į kliento pajamas. Šis planas sudaromas atsižvelgiant ne tik į kliento pajamas, bet ir į turimų įsiskolinimų dydį, kiek kokiam kreditoriui reikia skirti, stengiamasi, kad įsiskolinimai būtų grąžinti paeiliui, atsižvelgiama į delspinigius, baudas gręsiančius teismus ir pan.

Kai sudaromas skolų grąžinimo planas, skolų konsolidatorius derasi su kreditoriais dėl jo įgyvendinimo. Jis nurodo, kada ir kokio dydžio įmokas mokės. Tokiu atveju kreditoriai suvokia skolininko geranoriškumą grąžinti paskolą, nebegąsdina delspinigiais, teismais ir pan. Tuo tarpu skolininkui nereikia kiekvienam kreditoriui atskirai pervedinėti pinigų, jis turi sutartą dieną visą sutartą sumą pervesti į skolų konsolidatorius sąskaitą, o šis paskirsto pinigus skirtingiems kreditoriams pagal sutartą planą.

Skolų konsolidavimas sutaupo ne tik Jūsų nervus, laiką, bet dar ir pinigus. Konsolidatorius įvertina ar visos jo klientui „prirašytos“ skolos yra pagrįstos, patikrina dokumentus, ar jie teisingai įforminti. Pasitaiko atvejų, kai skola būna nepagrįsta, tuomet skolų konsolidatorius gali ją nuginčyti. Taip pat jis gali šiek tiek derėtis dėl skolų, dėl delspinigių, dėl baudų, atkalbėti kreditorius nuo tokių veiksmų, kaip padavimas į teismą ir pan.

Skolų konsolidavimo paslaugos naudingos ne tik įsiskolinusiajam, bet ir tiems kreditoriams, kuriems jis yra skolingas. Skolų konsolidatorius visokeriopai rūpinasi kliento skolomis, todėl kreditoriams nereikia ieškoti skolininko ir jam priminti apie jo įsiskolinimus.


Naujiausi straipsniai

Banko kortelės vaikams

Banko kortelės vaikams

Vaikus pradėti pratinti prie pinigų reikia jau nuo pat mažens. Vieni tėvai tam duoda kišenpinigių grynaisiais pinigais, kiti atidaro banko sąskaitą ir suteikia galimybę vaikui naudotis mokėjimo kortele. Tačiau nepatariama pamokas apie pinigus pradėti būtent nuo antrojo etapo.  Reikia, kad vaikas suprastų, kas tai yra tikri pinigai, kaip jie išleidžiami ir pan. Todėl, visų pirma, vaikas turi susipažinti su tikrais pinigais, ir kai jau matote, kad jam sekasi su jais tvarkytis, galite atidaryti sąskaitą jo vardu ir leisti jam naudotis mokėjimo kortele.

Būsto kainos teisingas nustaytmas

Būsto kainos teisingas nustaytmas

Jeigu ruošiatės įsigyti nekilnojamajį turtą, tuomet tikrai būsite suinteresuoti, sužinoti jo rinkos kainą, tam kad nepermokėti už jį. Priešingu atveju, norint parduoti jau turimą būstą taip pat bus svarbu žinoti jo kainą tam, kad neparduotumėte per pigiai ir nepraloštumėte.

Dažnai žmonės turi susidarę klaidingą nuomonę apie parduodamo būsto kainą. Jie mano, kad būsto pardavimo kainą gali įtakoti jų norima gauti suma ar mokėta suma už būstą, parduoto kaimynų būsto kaina. Tačiau visais šiais atvejais būsto pardavimo kainai tai jokios įtakos nedaro.

Akcijų biržų prekybos diena

Akcijų biržų prekybos diena

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime iš kokių etapų susideda akcijų biržos prekybos diena, panagrinėsime jos struktūrą.

Taigi, pagrindiniai akcijų biržos dienos etapai yra šie: laikas, kol atsidaro aukcionas (9.00 – 10.00 val.), aukciono atidarymo laikas (10.00 val.), laikas, kai vyksta prekyba (10.00 – 15.55 val.), laikas, kol uždaromas aukcionas (15.55 – 16.00 val.), aukciono uždarymas (16.00 val.), poprekybinės sesijos laikas (16.00 – 16.30 val.) ir laikas, kuriuo nevyksta prekyba 16.30 – 9.00 val.). Toliau kiekvieną iš šių etapų aptarsime plačiau.

Lietuvos bankas pradeda vykdyti vyriausybės vertybinių popierių pirkimo pinigų politikos tikslais aukcionus

Lietuvos bankas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Eurosistema, spalio mėnesį pradės vykdyti bandomuosius Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių, išleistų vidaus rinkoje, pirkimo aukcionus. Ši iniciatyva suderinta Eurosistemos lygiu. Bandomuosius aukcionus taip pat vykdys Prancūzijos ir Nyderlandų centriniai bankai.

Lietuvos banko vykdomuose aukcionuose galės dalyvauti Lietuvos banko pinigų politikos operacijų sandorio šalys. Aukcionai įprastai bus vykdomi antradieniais ir ketvirtadieniais. Pirmasis Lietuvos banko aukcionas įvyks 2015 m. spalio 13 d.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!