Skolos greitiesiems kreditoriams

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Skolos greitiesiems kreditoriams

Pastaruoju metu greitieji kreditoriai yra labai aktyvūs reklamuodami savo teikiamas paslaugas. Jų pilna visur: televizijoje, radijuje, laikraščiuose, žurnaluose, internete,  autobusų stotelėse, ant pačių autobusų ir troleibusų, įvairiuose stenduose ir t.t. Taip jie veikia žmonių pasąmonę, nes žmogus pamatęs kokios nors paskolų bendrovės reklamą pats to nenorėdamas ją užfiksuoja, norim mes to ar ne, ji lieka mūsų atmintyje. O pritrūkus pinigų, mums staiga topteli mintis apie greitųjų paskolų kreditorių, kurio reklamą matėme ar girdėjome ir kuri, beje, skambėjo labai patraukliai „pirma paskola nemokamai“. Taigi greitųjų paskolų atstovai čia gerai atlieka savo „namų darbus“. Jie visur kiša savo reklamas su patraukliais pasiūlymais, tai veikdami žmogaus psichologiją, kad gal čia nieko baisaus. Tiesa, jei Jūs vieną kartą pasiskolinote ir tą skolą grąžinote laiku, tai taip, viskas čia gerai. Tačiau yra žmonių, kurie įklimpsta į greitųjų paskolų liūną, iš kurio išbristi tikrai nėra lengva. Baisiausia, kai žmonės skolinasi tam, kad padengtų jau esamas skolas. Neretai jie net nepasidomi, kad pastarųjų suteiktos palūkanos žymiai viršija pirmųjų kreditorių. Taigi, ką daryti prisiskolinus greitiesiems kreditoriams? Kaip jiems visiems grąžinti skolas?

Visų pirma, patariama susidaryti tam tikrą sistemą. Reiktų suskaičiuoti kiek tiksliai kokiam kreditoriui esate skolingi. Tuomet susidėlioti pagal svarbumą kreditorius, kuriems turite skolą grąžinti pirmiausiai. Patariama pirmiausiai grąžinti tas skolas, kurių pradelsimo terminas eina į pabaigą. Rizikinga vilkinti tokios skolos grąžinimą. Taip pat esant didelei skolos sumai, taip pat patariama ją kuo greičiau grąžinti, nes kuo didesnė suma, tuo daugiau palūkanų tenka sumokėti. Kreditoriai labai vertina savo klientų geranoriškumą, atvirumą ir mėgsta, kai klientai laikosi duoto žodžio. Taigi, nebijokite ir tiesiai šviesiai pasakykite jei neturite pinigų. Geriau prižadėti grąžinti po mėnesio ir taip padaryti, negu teigti, jog grąžinsite „rytoj“, tačiau ir pats gerai žinote, kad taip nebus ir sekančią dieną sakysite lygiai tą patį...

Norint greičiau grąžinti skolas reikia stengtis planuoti savo pajamas. Patariama pasiskaičiuoti kiek pajamų buvo uždirba paskutinį mėnesį, kiek turėtų būti šį. Taip bus lengviau paskirstyti savo pinigus. Pirmiausiai reikėtų užsibrėžti kažkokią skolos sumą, kurią ruošiatės grąžinti ir tada skaičiuoti ar pakankamai lieka pragyvenimui. Taip pat svarbu peržiūrėti savo išlaidas, galbūt yra sritis (pavyzdžiui, pramogos ar laisvalaikis), kurioje galima pasispausti. Juk grąžinti skolas šiuo metu yra visų svarbiausia.

Reikia skaičiuoti, kiek kainuoja kiekviena jau turima skola. Jeigu nėra pakankamai pinigų joms grąžinti, tuomet reikėtų kreditoriams mokėti bent jau delspinigius ir palūkanas.

Jeigu vėluosite grąžinti skolas, tai gali baigtis liūdnai, kadangi kreditorius Jums gali skirti baudas už vėlavimą, priskirti mokėti delspinigius. Dar blogiau kreditoriai dėl Jūsų nemokumo gali kreiptis į teismus ar antstolius. Tokiu atveju Jums tektų padengti teismo išlaidas, atlyginimus antstoliams ir advokatams. Jau be turimų skolų, vien už šias paslaugas susidarytų didėlė suma (gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių ar keliolikos tūkstančių litų). Kitu atveju kreditoriai gali kreiptis į kompanijas, besiverčiančias skolų išieškojimu. Tokio tipo kompanijos gali Jus įtraukti į duomenų bazes kaip skolininką, o tai jau nieko gero Jums, kadangi kitos kredito bendrovės, kurioms esate skolingi, tai sužinoję gali taip pat imtis griežtų skolos išieškojimo veiksmų, kurie Jums būtų labai nenaudingi.

Vis dėlto, jei jau taip atsitiko, kad negalite laiku sumokėti skolos, patariama susitikti su kreditoriais ir bandyti susitarti ir paaiškinti visą esamą situaciją. Pokalbio metu būtų puiku, jei kreditorius matytų Jūsų motyvaciją ir norą grąžinti skolą. Patariama atkakliai, tačiau geranoriškai mėginti susitarti su kreditoriumi, jam reikia paaiškinti apie savo finansinę būklę ir kada jau galėsite grąžinti skolą, taip išvengsite tolimesnių jo veiksmų prieš Jus, kurie būtų nenaudingi. Jeigu atsitiktų taip, kad vis dėlto negalėsite pinigų grąžinti tuo metu kai prižadėjote, kuo anksčiau apie tai praneškite kreditoriui, paaiškinkite, kodėl taip yra (taip neprarasite jo pasitikėjimo) ir mėginkite susitarti dėl kito termino. Priešingu atveju, jeigu atsirastų galimybė pinigus grąžinti anksčiau, susisiekite su savo kreditoriumi ir grąžinkite skolą.

Patarimas pabaigai, stenkitės gyventi taip, kad netektų naudotis greitųjų kreditorių paslaugomis ir niekada nesiskolinkite pinigų tam, kad padengtumėte jau esamas skolas.


Naujiausi straipsniai

Naujas darbas

Naujas darbas

Jau nemažai kalbėjome apie tai, kaip gauti naują darbą, todėl šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai kaip išlaikyti (neprarasti) gautos darbo pozicijos, kaip elgtis ir ką sakyti tam tikrose situacijose. Visų pirma, Jums reikia turėti omenyje, kad esate naujokas ir todėl valdžia  Jus gali stebėti tarsi per padidinamąjį stiklą, darbuotojai taip pat dažnai nemėgsta naujokų, nes bijo konkurencijos (jie bijo, kad būsite geresnis už juos). Dėl to labai svarbi Jūsų elgsena bandomuoju laikotarpiu.

Šalies finansų sistemai geopolitinė įtampa tebėra svarbiausia rizika, tačiau ji slopsta

Svarbiausi rizikos Lietuvos finansų sistemai šaltiniai, Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų vertinimu, tebėra susiję su geopolitine įtampa Rytuose ir užsitęsusiu mažų palūkanų normų laikotarpiu, rodo Lietuvos banko atlikta apklausa. Tačiau naujausioje apklausoje įvardyti ir nauji, anksčiau neminėti rizikos šaltiniai.

Naujos banko sąskaitos atidarymas

Naujos banko sąskaitos atidarymas

Kiekvieno iš mūsų šiandieninė kasdienybė neįsivaizduojama be sąskaitos banke. Dabar ją turi ne tik dirbantys asmenys ar pensininkai, ji atidaroma ir vaikams (7 – 13 metų amžiaus) ir jaunuoliams (14 – 22 metų amžiaus). Taigi, norint turėti asmeninę banko sąskaitą, amžius –ne problema. Žinoma, vaikui vienam atkeliavus į banką dėl sąskaitos atidarymo, ji nebus suteikta, kadangi tam reikalingas tėvų sutikimas.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!