Skolos greitiesiems kreditoriams

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Skolos greitiesiems kreditoriams

Pastaruoju metu greitieji kreditoriai yra labai aktyvūs reklamuodami savo teikiamas paslaugas. Jų pilna visur: televizijoje, radijuje, laikraščiuose, žurnaluose, internete,  autobusų stotelėse, ant pačių autobusų ir troleibusų, įvairiuose stenduose ir t.t. Taip jie veikia žmonių pasąmonę, nes žmogus pamatęs kokios nors paskolų bendrovės reklamą pats to nenorėdamas ją užfiksuoja, norim mes to ar ne, ji lieka mūsų atmintyje. O pritrūkus pinigų, mums staiga topteli mintis apie greitųjų paskolų kreditorių, kurio reklamą matėme ar girdėjome ir kuri, beje, skambėjo labai patraukliai „pirma paskola nemokamai“. Taigi greitųjų paskolų atstovai čia gerai atlieka savo „namų darbus“. Jie visur kiša savo reklamas su patraukliais pasiūlymais, tai veikdami žmogaus psichologiją, kad gal čia nieko baisaus. Tiesa, jei Jūs vieną kartą pasiskolinote ir tą skolą grąžinote laiku, tai taip, viskas čia gerai. Tačiau yra žmonių, kurie įklimpsta į greitųjų paskolų liūną, iš kurio išbristi tikrai nėra lengva. Baisiausia, kai žmonės skolinasi tam, kad padengtų jau esamas skolas. Neretai jie net nepasidomi, kad pastarųjų suteiktos palūkanos žymiai viršija pirmųjų kreditorių. Taigi, ką daryti prisiskolinus greitiesiems kreditoriams? Kaip jiems visiems grąžinti skolas?

Visų pirma, patariama susidaryti tam tikrą sistemą. Reiktų suskaičiuoti kiek tiksliai kokiam kreditoriui esate skolingi. Tuomet susidėlioti pagal svarbumą kreditorius, kuriems turite skolą grąžinti pirmiausiai. Patariama pirmiausiai grąžinti tas skolas, kurių pradelsimo terminas eina į pabaigą. Rizikinga vilkinti tokios skolos grąžinimą. Taip pat esant didelei skolos sumai, taip pat patariama ją kuo greičiau grąžinti, nes kuo didesnė suma, tuo daugiau palūkanų tenka sumokėti. Kreditoriai labai vertina savo klientų geranoriškumą, atvirumą ir mėgsta, kai klientai laikosi duoto žodžio. Taigi, nebijokite ir tiesiai šviesiai pasakykite jei neturite pinigų. Geriau prižadėti grąžinti po mėnesio ir taip padaryti, negu teigti, jog grąžinsite „rytoj“, tačiau ir pats gerai žinote, kad taip nebus ir sekančią dieną sakysite lygiai tą patį...

Norint greičiau grąžinti skolas reikia stengtis planuoti savo pajamas. Patariama pasiskaičiuoti kiek pajamų buvo uždirba paskutinį mėnesį, kiek turėtų būti šį. Taip bus lengviau paskirstyti savo pinigus. Pirmiausiai reikėtų užsibrėžti kažkokią skolos sumą, kurią ruošiatės grąžinti ir tada skaičiuoti ar pakankamai lieka pragyvenimui. Taip pat svarbu peržiūrėti savo išlaidas, galbūt yra sritis (pavyzdžiui, pramogos ar laisvalaikis), kurioje galima pasispausti. Juk grąžinti skolas šiuo metu yra visų svarbiausia.

Reikia skaičiuoti, kiek kainuoja kiekviena jau turima skola. Jeigu nėra pakankamai pinigų joms grąžinti, tuomet reikėtų kreditoriams mokėti bent jau delspinigius ir palūkanas.

Jeigu vėluosite grąžinti skolas, tai gali baigtis liūdnai, kadangi kreditorius Jums gali skirti baudas už vėlavimą, priskirti mokėti delspinigius. Dar blogiau kreditoriai dėl Jūsų nemokumo gali kreiptis į teismus ar antstolius. Tokiu atveju Jums tektų padengti teismo išlaidas, atlyginimus antstoliams ir advokatams. Jau be turimų skolų, vien už šias paslaugas susidarytų didėlė suma (gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių ar keliolikos tūkstančių litų). Kitu atveju kreditoriai gali kreiptis į kompanijas, besiverčiančias skolų išieškojimu. Tokio tipo kompanijos gali Jus įtraukti į duomenų bazes kaip skolininką, o tai jau nieko gero Jums, kadangi kitos kredito bendrovės, kurioms esate skolingi, tai sužinoję gali taip pat imtis griežtų skolos išieškojimo veiksmų, kurie Jums būtų labai nenaudingi.

Vis dėlto, jei jau taip atsitiko, kad negalite laiku sumokėti skolos, patariama susitikti su kreditoriais ir bandyti susitarti ir paaiškinti visą esamą situaciją. Pokalbio metu būtų puiku, jei kreditorius matytų Jūsų motyvaciją ir norą grąžinti skolą. Patariama atkakliai, tačiau geranoriškai mėginti susitarti su kreditoriumi, jam reikia paaiškinti apie savo finansinę būklę ir kada jau galėsite grąžinti skolą, taip išvengsite tolimesnių jo veiksmų prieš Jus, kurie būtų nenaudingi. Jeigu atsitiktų taip, kad vis dėlto negalėsite pinigų grąžinti tuo metu kai prižadėjote, kuo anksčiau apie tai praneškite kreditoriui, paaiškinkite, kodėl taip yra (taip neprarasite jo pasitikėjimo) ir mėginkite susitarti dėl kito termino. Priešingu atveju, jeigu atsirastų galimybė pinigus grąžinti anksčiau, susisiekite su savo kreditoriumi ir grąžinkite skolą.

Patarimas pabaigai, stenkitės gyventi taip, kad netektų naudotis greitųjų kreditorių paslaugomis ir niekada nesiskolinkite pinigų tam, kad padengtumėte jau esamas skolas.


Naujiausi straipsniai

Bankų mokumo testavimas

Lietuvos banke atliekamo makroekonominio testavimo nepalankiausiomis sąlygomis (TNS) pagrindinis tikslas – kiekybiškai įvertinti visos Lietuvos bankų sistemos ir ją sudarančių institucijų atsparumą nepalankiems ekonomikos sukrėtimams. Lietuvos banke, kaip ir daugelyje kitų centrinių bankų, atliekamas testavimas „iš viršaus į apačią“. Atliekant tokį testavimą, visiems testuojamiems bankams taikomos vienodos taisyklės, scenarijai ir modeliavimo prielaidos.

Akcijos

Akcijos

Akcijos apibrėžiamos kaip nuosavybės vertybiniai popieriai. Pagal riziką jos yra priskiriamos pačioms rizikingiausioms investavimo priemonėms, tačiau investuojant į jas, per ilgą investavimo laikotarpį (apie 30 metų) galima tikėtis didžiausio pelno. Kai asmuo įsigyja kokios nors įmonės akcijų, jis tampa vienu iš tos įmonės dalininkų (bendrasavininkų). Kiekvienas dalininkas pretenduoja gauti dividendus (įmonės pelno dalį), be jų investuotojams aktualus ir pelno augimas.

Biudžeto planavimas

Biudžeto planavimas

Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, kas jis yra. Taigi, biudžetu vadinama materialinių išteklių ir lėšų visuma. Jo dėka galima stebėti pinigų srautus ir juos valdyti. Dažnas, kuris susiduria su finansiniais sunkumais, kreipiasi į ekonomikos specialistus prašydamas patarimo, kaip sumažinti įsiskolinimus ar išlaidas. Jie pataria vesti asmeninį finansų biudžetą, nes jo dėka matome, kur nukeliauja mūsų pinigai. Pavyzdžiui, turbūt retas kuris susimąsto, kiek jam kainuoja dažnas pomėgis gerti kavą kavinėse, einant pasivaikščioti ir kitose vietose (kavos kaina ne mažiau 5 litai už puodelį).

Lietuvos bankas pradeda vykdyti vyriausybės vertybinių popierių pirkimo pinigų politikos tikslais aukcionus

Lietuvos bankas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Eurosistema, spalio mėnesį pradės vykdyti bandomuosius Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių, išleistų vidaus rinkoje, pirkimo aukcionus. Ši iniciatyva suderinta Eurosistemos lygiu. Bandomuosius aukcionus taip pat vykdys Prancūzijos ir Nyderlandų centriniai bankai.

Lietuvos banko vykdomuose aukcionuose galės dalyvauti Lietuvos banko pinigų politikos operacijų sandorio šalys. Aukcionai įprastai bus vykdomi antradieniais ir ketvirtadieniais. Pirmasis Lietuvos banko aukcionas įvyks 2015 m. spalio 13 d.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!