Kaupimas vaikų ateičiai

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą
Kaupimas vaikų ateičiai

Atsiradus atžalai tėvai pradeda galvoti apie pinigų kaupimą jo ateičiai. Jie žino, kad tuo reikia pasirūpinti iš anksto t.y. kol dar vaikas mažas, nes kai pinigų jau reikės, bus per vėlu. Daugelio tėvų tikslas – sukaupti pakankamą pinigų sumą vaikų mokslams – Lietuvoje ar užsienyje.

Geriausia, kad pinigai būtų kaupiami reguliariai t.y. kiekvieną mėnesį būtų atidedama po tam tikrą pinigų sumą, pavyzdžiui, 100 litų. Tokiu atveju, kai vaikui sueis 18 metų jau būsite sukaupę virš 21 tūkst. litų, o dar papildomai bus priskiačiuotos palūkanos. Taigi, net ir nedidelė pinigų suma kiekvieną mėnesį ateityje gali būti didelė.

Kaupdami pinigus vaikų ateičiai tėvai tai daro naudodami įvairias priemones: kaupiamuosius indėlius, vaikų fondus, kaupiamuosius vaikų gyvybės draudimus, investicinius gyvybės draudimus ir pan. Kiekvienas kaupia kaip išmano ir pasirenka jam priimtiniausią taupymo būdą. Trumpai aptarkime šiuos taupymo būdus.

Pinigų kaupimas vaikų kaupiamąjame fonde leis Jums visą laiką jaustis saugiai, nes tai saugus pinigų laikymo ir kaupimo būdas. Tačiau, šio kaupimo būdo minusas yra tas, kad pinigų vertė gali sumažėti dėl infliacijos. Kitas būdas – kaupiamieji indėliai. Tai dažniausiai pasirenkamas būdas taupyti vaikų ateičiai. Jis yra saugus, kadangi indėliai Lietuvoje yra apdrausti valstybės. Tuo tarpu investiciniai fondai – pasirenkami kiek rečiau dėl rizikos (riziką prisiima draudėjas) prarasti pinigus. Tačiau, kur yra rizika, ten yra ir galimybė gauti daugiau. Taigi sėkmės atveju pinigai gerokai padidėja. Šį taupymo būdą vertą rinktis tiems, kurie nebijo rizikuoti ir turi šaltus nervus.

Dėl siekio greitu metu Lietuvoje įvesti eurą, verta pasidomėti kokia valiuta kaupti pinigus vaikų ateičiai. Galbūt kaupimas litais būtų nuostolingas ir tai geriau dayti eurais?

Taigi, visų piuma pinigus vaikų ateičiai patariama kaupti nuo pat gimimo ir tai daryti reguliariai, o siekiant išsirinkti sau tinkamiausią kaupimo būdą, atitinkantį siekius ir galimybes, visada verta pasikonsultuoti su specialistais.

 


Naujiausi straipsniai

Paskolos už užstatą

Paskolos už užstatą

Atsakingai, įvertinus savo galimybes, paimta paskola gali daugeliui pagelbėti kasdieniniame gyvenime (kai pinigų pritrūksta iki algos, kai netikėtai sugenda automobilis ar kitas įprastai kasdienybei būtinas daiktas, kai atsiranda svarbus pirkinys ir pan.). Vienos paskolos yra suteikiamos lengvai (greitos paskolos), tuo tarpu kitas gauti gali būti kiek sudėtingiau, neretai kreditoriai ar bankai už tai prašo užstatyti  turimą turtą ar susirasti laiduotoją. Antrasis atvejis daugiau taikomas didelėms paskoloms, kai skolinamasi iš banko ilgam laikotarpiui.

Seifų nuoma banke

Seifų nuoma banke

Tiems, kurie turi kažkokio turto (pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, vertybinių popierių, grynųjų pinigų, meno kūrinių, kolekcinių monetų ar pašto ženklų, nuosavybės ar kitokių svarbių dokumentų, atsarginius raktus nuo namų ar automobilio ir t.t.)  ir nenori ar bijo laikyti jį namuose, bankai sutekia galimybę saugiai turimą turtą laikyti pas juos – individualiame banko seife.  Ši paslauga suteikiama už tam tikrą nuomos mokestį.

Lietuvos bankas pradeda vykdyti vyriausybės vertybinių popierių pirkimo pinigų politikos tikslais aukcionus

Lietuvos bankas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Eurosistema, spalio mėnesį pradės vykdyti bandomuosius Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių, išleistų vidaus rinkoje, pirkimo aukcionus. Ši iniciatyva suderinta Eurosistemos lygiu. Bandomuosius aukcionus taip pat vykdys Prancūzijos ir Nyderlandų centriniai bankai.

Lietuvos banko vykdomuose aukcionuose galės dalyvauti Lietuvos banko pinigų politikos operacijų sandorio šalys. Aukcionai įprastai bus vykdomi antradieniais ir ketvirtadieniais. Pirmasis Lietuvos banko aukcionas įvyks 2015 m. spalio 13 d.

Įmonės skolos

Įmonės skolų konsolidavimas

Kartais taip atsitinka, kad žmogus įkūręs įmonę, negalvodamas arba galbūt ieškodamas geresnės išeities ima vieną paskolą po kitos. Taip jis brenda vis gilyn ir stumia save į vis pavojingesnę padėtį. Ateina laikas, kai  jis pats nebesupranta kam, kiek yra skolingas, iki kad turi grąžinti skolas ir pan. Kreditoriai „terorizuoja“ jį elektroniniais laiškas, skambučiais užduodami daugybę klausimų ir reikšdami pretenzijas. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju gali padėti skolų konsolidavimas. Tai visų turimų įsiskolinimų valdymas, sprendžiant problemas, susidariusias dėl įsiskolinimų.

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!