Atlyginimas (darbo užmokestis)

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą

Tai - pinigai už įvykdytą veiklą, išdirbtą darbą. Paprastai jis aptariamas ir nustatomas darbo pokalbio metu ir priklauso nuo darbuotojo patirties, įgūdžių ir kompetencijos. Viešosiose įstaigose jis yra nustatomas vienašališkai t.y. nepriklauso nuo darbuotojo poreikių, jį nustato darbovietė.

Darbo užmokestis skirstomas į neto (atskaičius mokesčius, „į rankas“) ir bruto (neatskaičius mokesčių, „ant popieriaus“). Minimalus darbo užmokestis – minimali alga, kurios dydį nustato valstybė. Už minimalų atlyginimą leidžiama legaliai įdarbinti darbuotoją. Šiuo metu minimalus darbo užmokestis „ant popieriaus“ yra 1000 litų, vadinasi „į rankas“ darbuotojas gauna apie 830 litų. 


Naujiausi straipsniai

Greitųjų kreditų pinklės

Greitųjų kreditų pinklės

Greitieji kreditai dabar yra „ant bangos“, apie juos žino ko ne kiekvienas: tiek jaunas, tiek vyresnis žmogus. Jie žmonėms „brukami“ per visur, kur tik sugalvojama: televizijoje, internete, radijuje, gatvių stenduose, ant transporto priemonių ir t.t. Žmogui gauti greitą kreditą yra labai paprasta. Tai galima padaryti užpildžius paraišką internete ar naudojantis mobiliuoju telefonu (siunčiant SMS žinutę arba skambinant).

Eurų banknotai

Nuo 2002 m. sausio 1 d. apyvartoje yra septynių nominalų eurų banknotų (5, 10, 20, 50, 100, 200 ir 500 eurų). Autorių teisės į eurų banknotų dizainą priklauso Europos Centriniam Bankui (ECB).

Pinigų operacijos ir paslaugos MAXIMA parduotuvėse

Siekiant sutaupyti savo klientų laiką, parduotuvių tinklas MAXIMA (http://www.maxima.lt/) teikia naują paslaugą: pinigų įnešimą ir išgryninimą. Taip pat MAXIMA informacijos skyriuose siūlomos ir kitos paslaugos: tarptautinių transporto bilietų pardavimas, bilietų į renginius pardavimas, draudimo sutarčių sudarymas ir netgi paskolų išdavimas (Credit24 ir General Financing).

Bankų likvidumo testavimas

Lietuvos banke atliekamo bankų likvidumo testavimo nepalankiausiomis sąlygomis tikslas – įvertinti šalies bankų atsparumą nepalankiems trumpojo laikotarpio likvidumo sukrėtimams, t. y. netikėtam ir didelės apimties bankų finansinių išteklių sumažėjimui. Testavimo laikotarpis – 1 mėn. Finansinių išteklių sumažėjimas modeliuojamas kaip netikėtas klientų indėlių sumažėjimas arba trumpojo laikotarpio skolinimo iš kitų kredito įstaigų apribojimas. Testavimo rezultatai gaunami atlikus jautrumo testą, t. y.

Investavimas į žaliavas

Investavimas į žaliavas
Investavimas į žaliavas

Žaliavos – medžiagos, kurios užauginamos arba išgaunamos iš kitų medžiagų. Paprastai jos naudojamos įvairiems produktams gaminti. Keletas žaliavų ir jų panaudojimo pavyzdžių: iš tauriųjų metalų gaminami juvelyriniai dirbiniai, iš žemės ūkio produkcijos gaminami maisto produktai, nafta – naudojama energijos ištekliams, metalai – elektronikai, statyboms, apdirbimo pramonei ir pan. Žaliavos pradėtos naudoti ir kaip investavimo objektas. Anksčiau  į jas investuoti galėjo tik stambesnės kompanijos, nes žaliavų biržose buvo leidžiami tik stambūs sandoriai.

Užsiprenumeruoti RSS - Atlyginimas (darbo užmokestis)

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!