Atlyginimas (darbo užmokestis)

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą

Tai - pinigai už įvykdytą veiklą, išdirbtą darbą. Paprastai jis aptariamas ir nustatomas darbo pokalbio metu ir priklauso nuo darbuotojo patirties, įgūdžių ir kompetencijos. Viešosiose įstaigose jis yra nustatomas vienašališkai t.y. nepriklauso nuo darbuotojo poreikių, jį nustato darbovietė.

Darbo užmokestis skirstomas į neto (atskaičius mokesčius, „į rankas“) ir bruto (neatskaičius mokesčių, „ant popieriaus“). Minimalus darbo užmokestis – minimali alga, kurios dydį nustato valstybė. Už minimalų atlyginimą leidžiama legaliai įdarbinti darbuotoją. Šiuo metu minimalus darbo užmokestis „ant popieriaus“ yra 1000 litų, vadinasi „į rankas“ darbuotojas gauna apie 830 litų. 


Naujiausi straipsniai

Būsto paskolos laikotarpis

Būsto paskolos laikotarpis

Ateina laikas, kai daugelis iš mūsų susimąsto apie nuosavą būstą: butą, kotedžą ar namą. Tačiau retas kuris tam turi pakankamai pinigų. Būna atvejų, kai kitiems pasiseka, juos paremia tėvai, seneliai, gauna palikimą, laimi loterijoje. Tačiau, ką daryti tiems, kurie neturi pakankamai pinigų nuosavam būstui įpirkti. Lieka dvi galimybės: taupyti ir gyventi nuomojamame bute ar pas tėvus arba kita galimybė – imti banko teikiamą būsto paskolą ir gyventi savuose namuose. Tačiau būsto paskola yra tarsi didelis suvaržymas ir atsakomybė.

Raseinių kredito unija šias metais - geriausia

Pastebėta, kad pastaruoju metu kredito unijos sparčiai plečia savo veiklą, jos tampa vis populiaresnės, pritraukia vis daugiau narių. Neseniai vykusiame Tarptautinės kredito unijos dienos renginyje buvo išrinktos įvairių nominacijų nusipelnusios kredito unijos ir geriausi jų darbuotojai. Šis renginys yra kasmetinis ir jį rengia LCKU kartu su ALKU.

Šiuo metu Lietuvoje yra 75 veikiančios kredito unijos, tačiau į nominacijas pretendavo  ne visos – 63 iš jų.

Paskolos internetu

Paskolos internetu

Internetas -  neatsiejamas nuo kiekvieno iš mūsų kasdieninio gyvenimo. Turbūt daugelis internetu užsisakęs įvairias paslaugas, drabužius, maistą ir t.t. Šiuo metu labai išpopuliarėjo ir paskolos, teikiamos internetu. Jos sutaupo daug laiko, nes nereikia niekur eiti ar važiuoti, o pačią paskolą galima gauti sėdint namuose prie kompiuterio ir tam tereikia kelių mygtukų paspaudimo ir maždaug po pusvalandžio pinigai jau atkeliauja į kliento sąskaitą.

Taupymas ir investavimas

Taupymas ir investavimas

Dažnai tenka girdėti ir daug kur skaityti apie tai, kad finansų specialistai pataria turėti susitaupius pinigų „juodai dienai“ arba kitaip „sunkiems laikams“. Daugelis jų pataria turėti sukaupus 12 mėnesių atlyginimų santaupų rezervą, kiti bent 3 – 6 mėnesių atlyginimų santaupų. Turint laisvų pinigų rezervą galima pradėti galvoti apie investavimą. Taigi norint pradėti investuoti pirmiausiai reikia sukaupti (sutaupyti) kažkokią pinigų sumą.

Užsiprenumeruoti RSS - Atlyginimas (darbo užmokestis)

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!