Darbas

Pinigai per 1 dieną! Paskola iki 20,000Eur. Užpildykite paskolos formą

Gauti paskolą

Tai – žmogaus veikla, kuri duoda rezultatus ir yra įvertinama pinigais - atlyginimu. Darbas gali būti protinis (dirba smegenys) ir fizinis (dirba kūnas, kūno raumenys). Darbai gali būti skirstomi į: pagrindinį ir papildomą; nuolatinį, sezoninį ar laikiną; terminuotą arba neterminuotą; pilnos darbo dienos (pilnas etatas), pusė darbo dienos (pusė etato) ir pan. Darbo grafikas gali būti pastovus arba slenkantis.

Pagrindinis darbas – paprastai dirbama pilna darbo diena, per mėnesį ne daugiau nei 180 darbo valandų. Papildomas darbas – kai dirbamas pagrindinis darbas (pilna darbo diena) ir, pavyzdžiui, dar vakarais arba savaitgaliais po kelias valandas dirbama kitame darbe. Nuolatinis darbas – įsidarbinus eilę metų dirbama tame pačiame darbe. Sezoninis darbas – priimama dirbti sezonui, pavyzdžiui, vasarai. Laikinas darbas – įdarbinama kažkuriam laikotarpiui, pavyzdžiui, 2 – iems mėnesiams. Terminuotas darbas – kai darbo sutartis sudaroma kažkokiam konkrečiam laikotarpiui, pavyzdžiui, 1 metams. Neterminuotas darbas -  neturi nustatyto laikotarpio, jis gali būti traktuojamas kaip nuolatinis darbas. Pilna darbo diena – tai 8, 12 ar kitas valandų skaičius, pagal darbo grafiką. Tuo tarpu pusė etato yra pusė šio darbo laiko.


Naujiausi straipsniai

Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimas

Paskolos refinansavimu vadinamas procesas, kai turima paskola yra perkeliama iš vieno banko į kitą banką. Tai dažniausiai daroma kliento pageidavimu dėl tam tikrų priežasčių. Pagrindinės paskolos refinansavimo priežastys – klientas nori gauti geresnes paskolos sąlygas, kurios yra siūlomos kitame banke, norint gauti didesnę paskolos sumą, kartais ir dėl to, jog nebesutariama su esamu banku.

Lietuvos bankas finansinį turtą valdys lanksčiau ir plačiau išskaidys investicijų riziką

Nuo 2015 m. eurui tapus oficialia Lietuvos valiuta ir nustojus galioti valiutų valdybos mechanizmui, reikšmingai sumažėjo poreikis nuolat turėti daug itin likvidaus finansinio turto. Atsižvelgdamas į pokyčius, Lietuvos bankas atnaujino finansinio turto valdymo politiką.

„Pakeitimai sudaro sąlygas lanksčiau investuoti Lietuvos banko finansinį turtą, labiau išskaidyti investicijų riziką ir ilguoju laikotarpiu siekti didesnės investicijų grąžos“, – sako Lietuvos banko valdybos narys Tomas Garbaravičius.

Automobilio draudimas

Automobilio draudimas

Visi vairuotojai žino, kad Lietuvoje yra būtina drausti savo transporto priemonę (lengvąjį automobilį, krovininį automobilį, autobusą, troleibusą, motociklą, motorolerį, priekabas ir kitokius savaeigius mechanizmus, kurie naudojami kelių eisme). Priešingu atveju su ta transporto priemone draudžiama važiuoti. Automobilio draudimo sutartį gali sudaryti automobilio pats savininkas, įgaliotas asmuo, kuris nuomojasi (remiantis panaudos sutartimi).

Aukso kainų pokyčiai

Aukso kainų pokyčiai

Auksas jau nuo senovės buvo laikomas stabilumo, turtingumo simboliu, buvo naudojamas kaip pinigai. Tie, kurie turėjo aukso jautėsi finansiškai užtikrinti, aplinkiniai juos laikė turtingais. Na, o kaip gi yra dabar? Ilgą laiką kilusios aukso kainos, šiuo metu yra gilioje duobėje. Auksas kilo daug  metų, tačiau per 2013 metus jo kaina smuktelėjo beveik 28 procentais.

Taupūs vaikai

Taupūs vaikai

Visi tėvai nori, kad jų vaikai mokėtų tvarkytis su pinigais, todėl daugelis tėvų pradeda jau nuo mažens pratinti juos prie nedidelių kišenpinigių, taip mokydami su jais elgtis. Tokios pamokos yra puikus būdas vaikams mokytis iš savo mažų klaidų (kadangi gaunami pinigai yra nedideli), taip pat tai ugdo taupumą. Apie vaikų taupumą, jų gebėjimą taupyti, šiandien ir pakalbėsime.

Užsiprenumeruoti RSS - Darbas

Gaukite geriausią paskolos pasiūlymą!